Kaip iš rašysenos suprasti, ar tu esi stipraus charakterio

Grafologai įsitikinę, kad žmogaus raštas apie jį gali pasakyti praktiškai viską. Koks jo charakteris, kokios emocijos jį valdo, ar jis moka užmegzti santykius ir t.t.

Jeigu raidės atrodo tolygios ir niekaip neišsiskiria, vadinasi žmogus visame kame mėgsta tvarką ir tikslumą.

Jei raidės tekste tarsi šokinėja, kitaip tariant jos nėra vienodos, - tai išduoda žmogaus emocionalumą ir nepastovumą. Su tokiais žmonėmis labai smagu leisti laisvalaikį, tačiau kasdieniame gyvenime jų nuotaikų kaita ir nuolatinis balansavimas gali išmušti iš vėžių.

Rašysena, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo tvarkinga, o raidės išdėstytos tolygiai, tačiau realiai sunku perskaityti kas parašyta, išduoda pasitikinčio savimi ir sunkiai paveikiamo žmogaus natūrą. Tokiam žmogui nesvarbu ką galvoja ir sako kiti. Jis gyvena pagal savo suvokimą ir nuostatas.

Stipraus charakterio žmonės įprastai rašo aiškiai išskirdami raides. Neryžtingų žmonių rašysena silpna, raidės mažesnės, lengviau įspaustos į popierių.

Stambus raštas sako, kad žmogus iš prigimties yra valingas, energingas, tačiau dažnai nukenčia nuo nemokėjimo objektyviai įvertinti savo veiksmų. Jam sunku priimti kritiką, o pats jis gali gana grubiai pakomentuoti kitus. Tiesa, ne iš piktos valios.

Smulkus raštas atskleidžia uždarumą. Tokie žmonės nemėgsta daug pasakoti apie save, užtai su malonumu išklauso ir pataria kitiems. Tiesiog puikūs psichologai!

Jeigu raidės tarsi suspaustos, galima įtarti žmogaus kuklumą. Jam sunku rodyti savo emocijas, atsiverti kitiems.

Raidžių kontūrai gali papasakoti apie polinkį į egoizmą. Apvalią rašyseną turi prisišaukiami geriečiai, linkę į kompromisus ir visuomet palaikantys sunkią akimirką. Jei rašysena kampuota – tai egoistas, siekiantis nepriklausomybės, nepakenčiantis nurodymų.

Atkreipk dėmesį ir į raidžių pasvyrumą. Nedidelis į kairę – individualistas su kritine mąstysena. Didelis pasvirimas į kairę – nepriklausomas, turintis savo aiškų požiūrį žmogus. Nedidelis į dešinę (labiausiai paplitęs) – ramus, subalansuotas charakteris, atviras bendravimui. Didelis pasvirimas į dešinę – greitai įsimylintis pavyduolis, turintis aiškų tikslą, atkaklus maksimalistas, siekiantis visame kame pirmauti. Stati rašysena be pasvirimo byloja apie vidinę harmoniją, racionalaus ir emocionalaus pradų subalansavimą, dažniausiai toks žmogus – užsispyręs racionalistas ir tikslus analitikas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis