7 dalykai iš merginų kasdienybės, kurių vaikinai nesupranta

Taip, vaikinai dažnai sutrinka pamatę, kiek batų noselių žvelgia iš tavo spintos, kiek rankinukų lenda iš lentynų. Jiems nesuvokiama, kodėl vonios kraštus apstatome galybe butelaičių ir kodėl kiekvieną vakarą supamės į pledą. Štai kodėl!

1. Jis stebisi: apsipirkinėji per dažnai!

Bet jis nežino, kad: apsipirkimas – puikus būdas ne tik įsigyti fantazijas kaitinantį bikinį ar apatinį trikotažą (galbūt ne visi vaikinai įsivaizduoja, kiek laiko sugaištame, kiek parduotuvių apeiname, kol randame tą tobulą, pranašumus išryškinančią liemenėlę) bet ir susitikti su draugėmis, aptarti pastarųjų dienų naujienas, nuotykius, pasiguosti, išklausyti ar pasidalinti patarimais. Ar mylimasis būtų laimingesnis, jei apsipirkimus iškeistum į kavos bei kokteilių vakarus arba dažniau į svečius kviestumeisi tik mergaitišką kompaniją? Ir beje, brangieji, aksesuarų ir spintos turinio per daug nebus, todėl nušauti 2 zuikius vienu šūviu mums atrodo verta.

2. Jis stebisi: kam tau tiek grožio priemonių?!

Bet jis nežino, kad: ta šilkinė oda, priglundanti prie jo kiekvieną naktį, yra visų kremų, losjonų, kaukių ir kitų grožio priemonių rezultatas. Vienas priemones naudojame dieną, kitas naktį, dar kitomis nuvalome makiažą, kuris, kartais ir nepastebimas, yra dažnos dienos „must do“.

3. Jis stebisi: tik tu turi tiek daug batų!

Bet jis nežino, kad: 1) prie skirtingos aprangos dera skirtingi batai, 2) kaukšėti aukštakulniais kiekvieną dieną yra neįmanoma, todėl reikia turėti ir patogesnių batelių, 3) avalynė skirstoma ne tik pagal sezonus, bet ir pagal progas, 4) taip – bateliai yra liga, o vaistų nuo jos daktarai dar neišrado.

4. Jis stebisi: tau visada šalta!

Bet jis nežino, kad: tai anatomija. Moterų oda ir galūnės yra šaltesnės, nes turime siauresnes kraujagysles, taip pat jos yra pasislėpusios giliau nei vyrų, be to, vyrų raumenų masė yra tankesnė. Todėl kai šąlame, verčiau ne klauskite, kodėl mes nuolat drebame, o stipriau apkabinkite ir sušildykite.

5. Jis stebisi: tavo rankinėje visuomet betvarkė!

Bet jis nežino, kad: rankinė – tai lyg baseinas, todėl būtų kvaila jos neužpildyti. Beje, ekstra atvejais mes turime viską, ko gali prireikti, nuo metalinio žiogelio, matavimo juostelės, užkandžio iki pleistro ar net atsuktuvo.

6. Jis stebisi: perki drabužius nepasimatavusi ir nuolat grąžini!

Bet jis nežino, kad: prie merginų matavimosi kabinų dažniausiai driekiasi ilgos eilės, o jei nenori pražiopsoti puikaus pirkinio (na, bent toks jis atrodo iš pirmo karto), tenka lėkti tiesiai prie kasos. Tačiau kai reikia pirkinį grąžinti, mokame išskleisti nagučius ir atrasti teisybę.

7. Jis stebisi: kiek laiko gali darytis šukuoseną?!

Bet jis nežino, kad: būna šukadieniai ir nešukadieniai. Kartais pavyksta plaukus susitvarkyti per 5 minutes, o kartais, kad ir ką bedarytum, plaukai nekrinta taip, kaip nori. Tokiais atvejais mylimasis turėtų padėkoti aukštosioms jėgoms, kad apskritai išlendame į viešumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis