Ką apie vaiką atskleidžia jo gimimo data

Kiekvienas mūsų savo likimą atsinešame gimdami ir nuo vystyklų jau esame asmenybės. Kad ir kas būtum – mama, krikštamotė ar tiesiog labai gera laimingos šeimos draugė, – tau pravers vaikų numerologija: vienu atveju žinosi, ką dovanojai pasauliui, kitu bus lengviau išrinkti dovanas vaikui ar palaikyti pokalbį per vakarienę su susituokusiais draugais.

Tau tik reikia sudėti vaiko gimimo datą ir, paskaičius kiekvieno skaičiaus paaiškinimus, suprasti kokios yra pagrindinės jo charakterio savybės.

Tarkim, vaikas gimęs 2014-ųjų birželio 10 dieną. Likimo skaičius nustatomas taip: 2+0+1+4+0+6+1+0=14=1+4=5. Liko tik sužinoti šio skaičiaus reikšmę.

Vienetukas. Be abejonių: tai – vaikas lyderis. Linkęs į aktyvius veiksmus, reikalauja nuolatinio dėmesio ir svajoja apie nepriklausomybę nuo aplinkinių. Šio mažylio negalima riboti draudimais ir rėmais. Negesinkite jo lyderiavimo apraiškų – jos pravers vaikui suaugus. Nukreipkite energiją tinkama vaga, duokite naudingų patarimų ir palaikykite jį.

Dvejetukas. Norint apibūdinti šį vaiką pakanka vieno žodžio „žavingas“. Nors jo polinkis bendrauti labai didelis, jis tylus ir drovus. Šio likimo skaičiaus vaikas nėra linkęs į konfliktus, neskriaudžia bendraamžių ir labai daug energijos skiria, kad patiktų aplinkiniams. Palaikykite jį, stiprinkite jo pasitikėjimą savimi ir nešykštėkite jam meilės.

Trejetukas. Šis vaikas sąla, kai kiti į jį žiūri. Dėl aplinkinių dėmesio jis pasiryžęs bet kam. Nekaprizingas, komunikabilus ir dažnai būna mokytojų numylėtinis. Tėvai tokį vaiką turi išmokyti susitelkti ties viena užduotimi. Beje, tokie vaikai dažnai būna įžeidūs, todėl stenkitės rinkti žodžius – tai padės išvengti nesusipratimų.

Ketvertukas. Tai toks organizuotas ir metodiškas vaikas, kad kai kurie tėveliai galėtų iš jo pasimokyti. Jam patinka, kai jį palieka vieną, jis nekenčia, kai kas nors įsiveržia į jo asmeninę teritoriją. Antra vertus, patiklus, dosnus ir, nepaisant savarankiškumo, jam reikia tėvelių meilės ne mažiau nei kitiems.

Penketukas. Šis vaikas – smalsus ir neramus. Nepakenčia, jei koks nors svetimas mėgina jį kontroliuoti, ir mielai pasiginčys kiekviena proga. Nuo jo reikia kone viską slėpti, nes kitaip gali susižeisti ar ką nors sugadinti. Gali atrodyti nemeilus, tačiau iš tiesų nepaprastai stipriai myli tėvus.

Šešetukas. Tokio vaiko negalima palikti vienatvėje – jam nuolat reikia draugiškos kompanijos, žavesio ir draugiškumo jam netrūksta. Antra vertus, yra palyginti kaprizingas. Pasistenkite numalšinti padidėjusį mažylio emocionalumą ir įsidėmėkite: bet kokia kritika jį žiauriai žeidžia. Palaikykite jį, skatinkite patikėti savo jėgomis ir rodykite kuo daugiau švelnumo.

Septynetukas. Ko gero,. sunkiausias charakterio tipas. Visais klausimais turi savo tvirtą nuomonę ir ją pakeisti be galo sudėtinga. Tačiau šiaip ramus ir jautrus vaikas, jis tėvams suteiks labai daug džiaugsmo. Pagrindinis pranašumas – protiniai gebėjimai. Padėkite jam juos vystyti, kaip tik galite.

Aštuonetukas. Šis vaikas aktyviai naudojasi asmeniniu žavesiu, kad išspręstų visas savo problemas. Įtikinkite mažylį, kad jį mylite: šie vaikai – labai pavydūs ir savininkiški. Tapkite autoritetu jų akyse, kitaip jie tai padarys už jus. Pasistenkite paaiškinti vaikui, kas yra gerai, o kas – ne. Tik pastabas sakykite korektiškai.

Devynetukas. Labai talentingas vaikas su puikia vaizduote. Nepaisant kaprizų, jis nesukels jums daug rūpesčių. Šis mažylis – visapusiškai išsivystęs, tad skirkite jam daug dėmesio ir padėkite tobulėti. Nepamirškite dažniau kartoti, kad jį mylite. Nors jis nėra linkęs rodyti emocijų, švelnūs jausmai jam būtini. Ateityje už tai atsilygins jums meile ir dėmesiu.

Įsidėmėkite: kiekvienas žmogus – individualus. Skaičius nurodo tik esminius bruožus, o šiaip jau įtaką darote jūs. Visiems mums gimus suteikiamos lygios galimybės ir tik nuo mūsų priklauso, kaip jomis pasinaudosime.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis