Mergina įamžino, kaip atiduoda savo naujagimį įvaikinti

Nė neabejojame, jog atsiras tokių, kurie ją pasmerks. Bet, tikime, bus ir tokių, kurie ją supras. Ji – tai 22-ejų metų Olivia, neseniai Imgur socialiniame tinkle paskelbusi nuotraukų seriją pavadinimu „Šiandien – gera diena“.

Nuotraukose įamžinta kaip Olivia atsisveikina su ką tik gimusią dukryte – ji nutarė atiduoti kūdikį įsivaikinti. Mergina atvirai, neslėpdama veido, pasakoja apie tai, kodėl priėmė šį nelengvą sprendimą.
.

„Šiandien aš atsisakau savo teisių ir atiduodu šią mažutę įvaikinimui. Ko gero tai sunkiausias dalykas, kokį kada nors gyvenime esu dariusi, tačiau žinau, jog dukrytė pateks į nuostabią šeimą. Negaliu nustoti verkti nuo to momento, kai palikau ligoninę“.

Vėliau Olivia paaiškina, kodėl taip pasielgė: „Aš dirbu ir užsidirbu, bet ne tiek, kad suteikčiau dukrelei tokį gyvenimą, kokio ji nusipelnė. Jos tėtis mane paliko, o aš noriu, kad mažylė augtų normalioje, pilnoje šeimoje. Aš nekaltinu jos tėčio – jo mama buvo neseniai mirusi, kai jis sužinojo, jog aš laukiuosi. Jam tiesiog visko buvo per daug“.

Iš pradžių mažylės tėtis norėjo, kad Olivia pasidarytų abortą, tačiau jai tai buvo nepriimtina: „Negalėjau prisiversti tokiam žingsniui... Norėjau suteikti dukrytei geriausią galimybę, kokią galiu. Deja, pati neturiu nei namų, nei tokio darbo, kad galėčiau ją išlaikyti“. 
.

Po to Olivia paskelbė naują savo gražios mažylės nuotrauką ir štai ką parašė: „Pora, kuri įsivaikino mano mažylę, vaikučio laukė daugiau nei dešimt metų. Deja, savo vaikų jie turėti negali. Aš pasirinkau atvirą įvaikinimo būdą. Tai reiškia, kad galiu kas savaitę matyti savo dukrytę. Aš nutraukiu jai savo pieno, nes mes nutarėme, kad jis jai – geriausias. Juolab, kad ir man tai – puiki galimybė pamatyti ją bei jos tėvus. Ir nors tai sunkiausias sprendimas, kokį teko priimti, aš nei kiek nesigailiu. Nauji tėveliai ją myli, o ji pati – laimingiausias vaikas“.
.

„Žmones, kurie negalėjo turėti vaikų, padariau laimingiausiais pasaulyje. Manau, vien dėl to buvo verta“.

Nė neabejojame, jog ši nuostabi mergytė bus dievinamas vaikas, o Olivia tikisi, kad atvirai paskelbusi savo istoriją, ji padės kitoms – toms, kurioms taip pat teks priimti tokį sunkų sprendimą.

O ką apie tai manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis