Prievartos vaikai: siaubingas pasirinkimas, kurį tenka priimti

Prievarta - tema, apie kurią sunku kalbėti. Galime tik įsivaizduoti, ką išgyvena prievartos aukos, tačiau vargu ar pilnai suprasime tą sumišusių jausmų verpetą, kuris nori nenori pakeičia visą gyvenimą. O kaip pasielgti sužinojus, kad tavyje plaka mažutė širdelė, užgimusi tikrai ne iš meilės...

Prieš dvejus metus Catherine Roland mintys sukosi tik apie būsimas studijas universitete, tačiau vienas mamos klausimas viską apvertė aukštyn kojomis. „Tu juk mane myli?“ - važiuojant automobiliu paklausė ji Catherine, o tuomet pravirko ir prisipažino turinti dar vieną dukterį. Iki šios akimirkos Catherine šeimoje buvo vyriausia, kartu augo dar dvi sesutės ir brolis.

Dabar mergina pasakoja, kad ši žinia nesukėlė jai šoko: „Aš netgi atsakiau, kad žinojau, nors tai buvo ne tiesa. Vis tik kažkodėl visada jaučiau, kad yra kažkas vyresnis. Aš tiesiog nepanaši į vyriausią vaiką“.

Mama papasakojo, kad Catherine sesers vardas Kirsten, ji vos vieneriais metais vyresnė ir turėtų gyventi Jutos valstijoje. Prieš akis buvo svarbiausias klausimas: kodėl moteris, auginanti keturis vaikus, atsisakė savo pirmagimės? „Mano mamą išprievartavo - pasakoja Catherine. - Netrukus po šio įvykio ji sužinojo, kad laukiasi. Tuo metu mama susitikinėjo su mano tėčiu ir tikėjosi, kad galbūt šis vaikelis yra jų. Po gimdymo atlikus genetinį testą paaiškėjo, kad tikrasis mažylės tėtis - prievartautojas. Mama priėmė patį sunkiausią sprendimą savo gyvenime tikėdamasi, kad jos vaikas pateks į gerą šeimą“.

Mama žinojo mergaitės vardą ir turėjo jos vaikystės nuotrauką, tad Catherine nieko nelaukė ir pradėjo sesers paieškas, tačiau jos buvo nesėkmingos. „Galbūt ji net nenori būti surasta“ - galvojo mergina ir net nenutuokė, kad už 800 kilometrų gyvenanti sesuo išgyvena tas pačias emocijas nerasdama savo biologinės mamos.

Vis tik likimas viską sudėliojo į savas vietas. Paskaitų metu Catherine paskambino nepažįstama moteris - jos sesers Kirsten globėja. „Labai jaudinausi laukdama sesers skambučio, o visai netrukus išgirdau svetimą, bet tuo pačiu tokį savą balsą“ - apie pirmąją jaudinančią pažinties akimirką pasakojo Catherine. Neilgai trukus mergina kartu su mama išvyko susitikti su Kirsten, kuri, pasirodo, tikra savo biologinės mamos kopija. „Pamačiusios viena kitą pradėjome šaukti iš laimės ir tik tuomet pasisveikinome! Mes susirašinėjame, planuojame, dalinamės savo išgyvenimas kaip tikros seserys. Praradome daug laiko, bet būtinai už viską atsigriebsime“ - pasakoja Catherine.

Ši istorija kelia daug klausimų, į kuriuos vieno atsakymo tikriausiai neįmanoma rasti. Kaip elgtis sužinojus, kad laukiesi ir būsimasis kūdikis galimai yra prievartos vaisius? Ar galėsi pati auginti vaiką, kuris visą gyvenimą tau primins tuos siaubingus išgyvenimus? Ar galėsi gyventi žinodama, kad kažkur pasaulyje yra vaikas, kurio tu atsisakei nepaisant to, kad tai yra dalis tavęs pačios?

Jeigu nebūtų kilę dvejonių dėl kūdikio tėvystės, galbūt Catherine mama būtų pasirinkusi abortą. Ir galbūt tuomet pasaulio nebūtų išvydusi nuostabi mergina vardu Kirsten...

O mes klausiame tavo nuomonės: koks sprendimas tokioje nelengvoje situacijoje tau atrodytų teisingiausias?

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis