Kiek laiko per gyvenimą praleidžiame prie veidrodžio?

3 metai per visą gyvenimą - maždaug tiek laiko kiekviena moteris praleidžia prie veidrodžio. Atsikeli ryte ir prasideda... Išsiplauti galvą, pasidažyti, tuomet plaukus išsidžiovinti, susišukuoti. O dar ir apsirengti reikia! Ir taip kiekvieną rytą!

Tyrimas rodo, kad susiruošti išėjimui į viešumą moteriai reikia 1 valandos ir 12 minučių. Prausimuisi duše ir plaukelių šalinimui - 22 minutės, odos palepinimui kremais ir laukimui, kol tie kremai įsigers - 7 minutės, dar 23 minutės plaukų džiovinimui ir šukavimuisi. Makiažui ir aprangai laiko lieka ne tiek ir daug: 14 minučių pasidažymui ir 6 minutės apsirengimui. Tiesa, darbo dienomis dauguma damų susisuka kur kas greičiau ir prie veidrodžio užtrunka ne ilgiau nei 40 minučių.

Vyrams lengviau - nusiprausė, pasišukavo ir jau gražus. Na, kas keletą dienų dar barzdą neprošal nusiskusti. Bet laukdami, kol susiruoš jų moterys, vyrai per gyvenimą praleidžia 3 mėnesius! To paties tyrimo duomenimis, viena iš 10 porų išsiskiria būtent dėl to, kad vyrą pradeda erzinti nuolatinis laukimas. „Brangioji, tu fantastiška, bet mums reikia išsiskirti. Tu per ilgai ruošiesi“ - kažkaip sunkiai įsivaizduojame tokį variantą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis