30 pliusų būti vienišai

Be abejo, jų yra kur kas daugiau. Tačiau visų esmė ta pati: jei šiuo metu esi vieniša, mėgaukis tuo! Štai dėl šių priežasčių.

1. Sumaniusi kur nors eiti gali ruoštis tiek laiko, kiek tik nori. Niekas garsiai nerėks: „Tu jau valandą neatlimpi nuo veidrodžio!“ Ir dar valanda neatlipsi, nes natūraliai gražios būna tik Holivudo gražuolės, be to, tik filmuose.

2. Tau nereikia dirbtinai kikenti iš visai nešmaikščių jo juokelių ar rausti, kad jis ir vėl nenusivalė batų. Žmonės apie tave sprendžia tik žiūrėdami į tave, užuot vertinę dar ir šalia tavęs esantį žmogų.

3. Tau nereikia draugauti ir leisti laiko su jo šutve, nors kai kuriuos jo draugelius norisi pritvoti. Tiesiogine to žodžio prasme.

4. Gali mėgautis jausmu, kai nekantriai, visa virpėdama, lauki penktadienio, nes jis žada naują nuotykį ir galbūt naują pažintį.

5. Turi laiko draugėms. Ir nė viena jų nesiskundžia, kad „susidėjusi su juo dingai kaip į vandenį“.

6. Tau niekas netrukdo miegoti ir niekas iš tavęs neatima antklodės.

7. Gali glamonėtis, su kuo nori. Kada nori.

8. Tau nereikia sukti galvos, ar ne per anksti sumanei susitupėti, kai aplinkui tiek galimybių! Atvirkščiai – tu tomis galimybėmis naudojiesi.

9. Tau nereikia sukti galvos, ką jam dovanoti. Kiek galima! Kaklaraištis, kvepalai, apatiniai, ir vėl iš pradžių...

10. Nereikia apsimesti, kad tau patinka visiškai nevykusi jo dovana. Pavyzdžiui, viskio butelis, kurį jis pats išmaukia.

11. Jokių nejaukių vakarienių su jo šeima. Na, tokių, kai išgėrusi porą taurių vyno paleidi ne itin švankų juokelį, o jo mama į tave pažvelgia taip, lyg būtum mažų mažiausiai užšokusi ant stalo, nusiplėšusi palaidinę ir parodžiusi visiems, ką po ja slepi.

12. Savaitgaliais gali nors ir visą dieną šliaužioti po namus su pižama. Nesidažiusi.

13. Tau nebūtina skustis kojų ir kitų kūno vietų.

14. Gali linksminti drauges istorijomis iš pasimatymų. Nes, kaip pastebėjo JAV komikas Larry Davidas, „pasimatymas – tai tokia buvimo su kitu asmeniu patirtis, kuri skatina vertinti vienatvę“.

15. Gali ruošti kokį tik nori patiekalą. Nors ir levandų vyniotinį. Arba iš viso nieko neruošti, orkaitę naudoti knygoms susidėti (kaip daro viena mūsų kolegė).

16. Visa spinta priklauso tik tau.

17. Žinai visas tas „ak ok“ poreles, kurių „zuikuti/pūkuti/kvailuti“ varo kitus iš proto? Tai va, tu kitų iš proto šitais trydaliojimais nevarai.

18. Tau negresia rutininis seksas. Myliesi tik todėl, kad pati to nori, o ne todėl, kad „šiandien šeštadienis, o iki kašio dar liko penkios minutės“.

19. Gali nors ir iki apakimo žiūrėti mėgstamą serialą. Nors ir parą.

20. Gali elgtis taip, kas „Sekse ir mieste“ vadinama slaptuoju vienišiaus elgesiu. Pavyzdžiui, vaikštinėti po butą nuoga. Arba tik su apatiniais. Šlamšti traškučius ir žiūrėti „Šok su žvaigžde“. Niekas iš tavęs dėl to nesišaipys.

21. Gali gadinti orą. Kiek tik nori.

22. Savaitgaliais keltis, kada tik nori.

23. Telikas priklauso tik tau. Drauge su sofa.

24. Tau nereikia skalbti ne savo nešvarių drabužių.

25. Gali leistis į vienos nakties nuotykį su ne itin protingu, tačiau karštu vaikinu. Ir tiesiog tuo mėgautis.

26. Nesukti galvos dėl netvarkos. Nes tai – tavo netvarka, o ne šiukšlynas „tik nieko neišmesk, gal kada prireiks“.

27. Eidama į miestą gali rengtis, kaip nori. Nors ir itin mini sijoną. Ir palaidinę be liemenėlės. Niekas tau dėl to skandalo nekels.

28. Gali namo grįžti, kada nori.

29. Varyti atostogų, kur tik nori.

30. Žinai, kad Beyonce „Single Ladies“ yra skirta tau. Ir, po velnių, tu esi ne mažiau seksualesnė nei ji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis