15 taisyklių, ką turi pamiršti, kad būtum laiminga

Laimingo gyvenimo siekiame visos. Deja, nė nepastebėdamos užkertame kelią laimei problemomis, kurių galbūt net nėra. Kokių įpročių vertėtų atsikratyti, kad laimė pasibelstų į tavo duris?

1. Pamiršk norą visuomet būti teisi. Motyvacinių kalbų sakytojas Wayne'as Dyeris siūlo savęs paklausti: „Verčiau bet kokia kaina įrodysiu savo tiesą ar būsiu malonus kitiems?“

2. Pamiršk norą nuolat kontroliuoti. Tereikia leisti akimirkai įvykti, neriboti jos, tuomet ir problemos išsprendžiamos greičiau, ir darbai nuveikiami lengviau.

3. Nustok kaltinti kitus. Žmogus gali suklysti galybę kartų, tačiau jis nesusimauna tol, kol nepradeda kaltinti kitų.

4. Nesmerk savęs. Visos žinome, kad mintys materializuojasi, tad jei nori pritraukti sėkmę, mąstyk pozityviai ir negraužk savęs už nesėkmes. Tiesiog judėk pirmyn.

5. Neribok svajonių ir norų. Sakoma, kad ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonėmis ir troškimais.

6. Baik skųstis. Gali skųstis, kad rožės turi spyglius arba džiaugtis, kad ant spygliuotų krūmų auga rožės.

7. Nelygink savęs su kitais. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir į žemę ateina vykdyti savų užduočių, bet ne svetimų. Tad kam save lyginti su aplinkiniais, jei keliaujame skirtingais keliais?

8. Išdrįsk pasikeisti. Tik pažindama naujus dalykus, būdama atvira pasauliui, atrasi tai, kas tau iš tiesų patinka. O daryti tai, kas patinka – laimė.

9. Pamiršk norą nuolat žavėti aplinkinius. Psichologas Jamesas R. Fisheris jaunesnysis yra pasakęs: „Nustok daryti įspūdį kitiems ir leisk jiems džiaugtis darant įspūdį tau.“

10. Atsikratyk išankstinio nusistatymo. Kažką atmesti net nepažinus – nebrandu.

11. Pamiršk savo baimes. Vienintelis dalykas, kurio galime bijoti – pats bijojimas. Kartais reikia pažvelgti baimėms tiesiai į akis, tuomet jos išnyksta ir nebegrįžta.

12. Nesiteisink. 99 procentai nesėkmių atsitinka dėl žmonių, kurie turi įprotį nuolatos teisintis.

13. Pamiršk praeitį. Praeities klaidas ištrink, kad liktų vietos ateities laimėjimams, juk ne veltui sakoma, kas buvo – pražuvo.

14. Neprisirišk. Išmintingi neprisiriša nei prie malonumų, nei prie daiktų, nei prie žmonių. Reikia mokėti laiku paleisti.

15. Negyvenk gyvenimo pagal kitų lūkesčius. Pasaulis yra lyg veidrodis, jis atspindi mūsų lūkesčius, gauname tai, ką matome mes, bet ne kiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis