Ką apie tave atskleidžia likimo linijos

Pastebėjai, kad kalbėdami apie žmogaus charakterį labai dažnai vartojame geometrinius terminus? Tiesus charakteris, požiūrio kampas, elgesio linija... Pasirodo, tai ne atsitiktinumas. Jau daugybę metų grafologai mėgina perprasti žmogaus piešiamų linijų kodą.

Kiekvienas piešinys ar rašysenos pavyzdys — kompozicija iš geometrijos elementų: taškų, tiesių, kampų, įvairiausių figūrų. Būtent taip pradedami analizuoti paveikslai, ypač avangardiniai. Taip elgiasi ir grafologai — kiekvieną raidę skaido į sudedamąsias dalis. Per daugybę tyrinėjimų metų sukaupta nemažai patirties, ir iš jos galima daryti prielaidą: net paprasčiausi taškeliai, linijos, figūros, kampai daug ką išduoda apie juos piešiančio žmogaus charakterį. Tiesa, tik nedaugelis išmano, kaip jį atskleisti, tačiau atlikusi šį testą galėsi bent kiek išsamiau paanalizuoti savo charakterį ir suprasti kai kurių savo poelgių priežastis.

1. Sakinio pabaigoje dedi tašką:
a) tau jis asocijuojasi su įvykio pabaiga;
b) reiškia naują pradžią.

2. Kiekvieną charakterį apibūdina tam tikros linijos:
a) tavo charakterį geriau apibūdina horizontalios linijos;
b) labiau tave atskleistų vertikalios.

3. Charakterio ypatumai ypač sietini su kampų pavadinimais:
a) tau apibūdinti labiau tiktų smailus kampas;
b) tave labiau atitiktų 135˚ kampas.

4. Kai kurios mūsų charakterio savybės primena vingiuotą liniją:
a) tavo būdas primena minkštą sinusoidę (banguotą liniją);
b) tavoji — tai kampuota kreivė į viršų šaunančiomis viršūnėmis?

5. Kartais artimieji prašo neperžengti tam tikrų rėmų, ypač jei kalbama apie santykius su kitais žmonėmis arba pirmąjį pasimatymą su vaikinu. Nupiešk savo rėmus:
a) jie primena horizontalų stačiakampį;
b) jie panašesni į vertikalų stačiakampį.

6. Dėl charakterio dvilypumo žmogus tampa neprognozuojamas. Ar tau būdingas toks dvilypumas? Išsirink rėmus ir nupiešk įstrižainę:
a) ji jungia kairįjį apatinį kampą su dešiniuoju viršutiniu;
b) ji jungia dešinįjį apatinį kampą su kairiuoju viršutiniu.

7. Pasisiūdinti suknelę, — vadinasi, išsirinkti spalvų ir linijų derinį, tinkamą audinį. O kaip rinktis vyrą? Juk jo charakterio savybės — unikali kompozicija. Ir kiekvienai mūsų patinka skirtingi vaizdai:
a) tau priimtinesnis siauresnė kompozicija;
b) tau labiau prie širdies platesnioji.

8. Su skirtingais žmonėmis skirtingai ir bendraujame. Kai kurie veiksmai sukelia malonią, saldžią įtampą. Būna, kad ir gailimės ką nors padarę, bet jau būna per vėlu:
a) tavo charakterį tiksliau apibūdintų laisva tiesė tarp rėmų;
b) tave tiksliau apibūdintų tiesė, liečianti rėmus.

Dabar suskaičiuok, katrų atsakymų (a ar b) surinkai daugiau.

DAUGIAU A
Ramybės jūra
Esi be galo moteriška, atsargi, tvarkinga, talentinga, brangini namų jaukumą. Tavo puikus skonis. Juo vadovaujiesi ir vyrus rinkdamasi, tačiau jei tenka skirtis, labai kenti. Demonstruoti jausmus sekasi sunkokai — vyras pats turi suprasti, kas vyksta tavo širdyje. Beje, tau patinka tam tikro konkretaus tipo vaikinai. Su jais elgiesi taip, kad iš pradžių buvusi lengva įtampa vis didėtų. Jauti, jei artėjama prie pavojingos ribos. Vyrai tavimi itin domisi, stengiasi prisitaikyti, bet tu iš prigimties lyriška ir kiek šaltoka. Greičiausia tau patinka pasivaikščioti prie jūros ar miške. Mėgsti svajoti. Teiki pirmenybę viskam, kas tradiciška. Naujas tendencijas vertini atsargiai.
Patarimas. Pamėgink būti kiek atviresnė, ypač bendraudama su naujais žmonėmis. Neskubėk priimti sprendimų eidama tik senais pramintais takais. Išmėgink ką nors nepatirta: naujovės nėra taip blogai, kaip esi pratusi manyti. Gerai jauti kitų žmonių nuotaikas, tačiau neprošal ir pačiai išmokti reikšti jausmus, nelaukti, kol aplinkiniai patys juos suvoks.

DAUGIAU B
Sėkmės zigzagai
Lengvai nutrauki santykius ir lauki naujų potyrių. Tau nestinga savimeilės, dievini tą jausmą — būti pastebėtai, suktis tarp žmonių, — bet drauge mėgsti dramatizuoti įvykius ir brautis į svetimą erdvę. Tau apskritai būdinga elgtis provokuojamai, net įžūliai. Tavo savimeilė ir vidinė energija nukreipta į vieną tikslą — į pergalę. Vyrų dėmesys tau būtinas kaip oras. Nebijai demonstruoti jausmų, tavo gyvenimas primena teatrą, kuriame dažniausiai statomos dramos. Nesi pratusi laukti — tau visko reikia čia pat, iš karto. Kas nors nepatinka? Ramiai apsisuki ir imiesi įgyvendinti naujus planus. Tiki sėkme, o apie tai, kad kas nors gali nepavykti, stengiesi negalvoti. Net į tradicines situacijas esi pasirengusi įlieti naujovių. Pavyzdžiui, iš paprastutės suknelės gali sukurti ypatingą apdarą. Apie šukuosenas ar makiažą nė nekalbame. Kai kalba pasisuka apie intymius santykius, mielai sutinki imtis eksperimentų. Negali gyventi be emocinių pliūpsnių, jausmų fontanų, todėl neretai prarandi saiką. Kai emocijos apmalšta, apima neviltis, šoki atgailauti. Bet visa tai — tik atokvėpis prieš naują audrą.
Patarimas. Stenkis bent kartais į naujus dalykus ir jausmus nepulti stačia galva. Turbūt ir pati pastebėjai: pagauta įkarščio prisidirbi, o vėliau tenka apgailestauti. Dažniau galvok apie savo poelgių padarinius, nesivadovauk vien jausmais. Su kitais žmonėmis elkis subtiliau. Tavo įžūlumas ir demonstratyvus elgesys dažnai pykdo aplinkinius, o tai gali sukelti konfliktą ten, kur juo nė nekvepėjo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis