14 tiesų apie draugystę

1. Jei su kuria nors mergina gerai sutarei mokykloje, dar nereiškia, kad liksite draugės amžinai. Na ir kas, kad sėdėjote viename suole. Išaugama ne tik iš drabužių – išaugama ir iš draugysčių. Jei šiandien tau su tuo žmogumi nuobodu, jei užkniso jo negatyvumas ir apskritai šalia jo jautiesi blogai, velniop tokius santykius.  

2. Žmogus, su kuriuo net labai smagu, gali būti prastas draugas. Smagu tai smagu, bet jei kaskart reikia jos/jo laukti porą valandų ar daryti tik tai, kas įdomu jai/jam, kas iš to smagumo?

3. Kolegos gali tapti draugais. Net jei draugėn susibėgate tik per kontoros vakarėlius ar pietus, bet tau su jais smagu, gera ir malonu, vadinasi, tai – draugystė.  

4. Jei pagauni save nuolat besiskundžiančią dėl kokio nors asmens, baik draugystę su juo. Dažnas scenarijus: atsidūsti, užverti akis ir pradedi skųstis dėl draugo. Aišku kaip dukart du: tu jo nemėgsti, tačiau kažkodėl vis tiek susitikinėji. O tada vėl skundiesi. Bet jei tas asmuo – tikra rakštis (tavo minkštojoje!), kurių galų kankiniesi? Visiems aplinkui jau pabodo tos pamazgos, kurias nuolat pili ant to asmens. Jei visiškai atvirai, jau ir pati pavargai nuo to nuolatinio bambėjimo.

5. Geriau turėti kelis gerus draugus nei milijoną ne itin gerų pažįstamų. Niekas nepatikės, jei kaip draugą pristatysi tą, su kuriuo susipažinote vos prieš porą dienų, dar nė nežinai jo pavardės. Taip, suprantame, kai nežinai, kokią vietą žmogui savo gyvenime skirti, draugu jį pavadinti paprasčiausia. Kol suvoki, kad yra „draugai“ ir tikri draugai.

6. Kartais kas nors nori tapti tavo draugu. Tačiau tu to nenori. Vien dėl to tikrai netampi bloga. Daryk tai, kas teikia laimės TAU. Kartais draugystė būna ne pati geriausia pasirinktis abiem pusėms.

7. Neprivalai kitam suteikti septynis šansus pasitaisyti. Esama žmonių, kurie tiesiog yra ir bus niekam tikę draugai. Įprastai geri draugai būna tie, kurie iš pat pradžių pasirodė tokie esantys.

8. Tie, apie kuriuos tavo nuomonė kuo geriausia, šalia tikriausia išliks visą gyvenimą. Būna, sutinki žmogų, ir jis beprotiškai patinka nuo pat pirmos akimirkos. Beje, jam tu lygiai taip pat patinki. Tai va, dažnu atveju taip užsimezgusios draugystės ir išlieka tokios geros, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio.

9. Ne kiekvienas draugas bus geras draugas. Su kai kuriais tau tiesiog patiks pašėlti bare. Su kitais – eiti į kiną. Ar klubą. Treti kantriai ištisas valandas kentės tavo bliovimą, nes tas šiknius pridergė į širdį ir tau be galo skauda. Ne visi turi priklausyti pastarajai kategorijai, kad galėtum juos vadinti draugais.

10. Vien dėl to, kad žmogus su tavimi gražiai pasielgė, neprivalai tapti jo drauge. Mergina, su kuria nelabai turi apie ką kalbėti, pavaišino tave kava/padovanojo knygą/padarė dar ką nors gero. Padėkok, ir tiek. Tikrai neprivalai aukotis ir leisti su ja laiko.

11. Nieko blogo, jei nenori su žmogumi draugauti, nors negali apie jį pasakyti nė vieno blogo žodžio. Yra be galo malonių, gerų žmonių, tačiau kaip nejauti su jais ryšio, taip nejauti. Stengiesi, verti save – veltui. Draugystė – kaip santykiai su mylimuoju: chemija privalo būti. Jei jos nėra, likite pažįstami. Tiesiog pasidžiauk, kad yra pasaulyje gerų žmonių.

12. Moteris, kuri aiškina, kad turi draugų tik tarp vyrų ir nedraugauja su kitomis moterimis, nėra labai normalus reiškinys. Todėl, kad atrodo, lyg ji nekęstų kitų moterų. Jei tu jautiesi būtent taip, būtų neprošal patyrinėti, ką iš tiesų slepia toks nusistatymas. Veikiausiai augai aplinkoje, kur moterys buvo traktuojamos kaip potencialios konkurentės. Neteisingas požiūris – mes mokame draugauti.

13. Draugas, kuris bus šalia neklausęs, ar reikia ir kas nutiko, – tikras lobis. Tiksliau, stebuklas, kurį reikia branginti.
14. Visada galima tapti dar geresniu draugu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis