Ką apie tave išduoda tavo gimimo valanda

Astrologai tikina, kad jau gimdami mes atsinešame tam tikrus charakterio bruožus, kuriuos vėliau tik stipriname arba priešingai – slopiname. Tačiau šiuo atveju svarbūs ne tik gimimo metai ir mėnuo bei diena, bet ir valanda, kada tu išvydai pasaulį.

00:00 – 2:00 val. Šiuo paros metu gimsta itin smalsūs ir žingeidūs žmonės.

2:00 – 4:00 val. Šiuo paros metu gimsta savo vertę jaučiantys darbštuoliai. Jie geba įdėti gerokai daugiau pastangų nei aplinkiniai, tačiau ir mainais nori gauti kur kas daugiau.

4:00 – 6:00 val. Šiuo paros metu gimsta lyderiai. Jie žino, kaip pasiekti savo tikslus, nemėgsta veidmainiauti ir visada eina pirmi. Bet kokia kaina.

6:00 – 8:00 val. Šiuo paros metu gimsta jautrios sielos svajotojai. Negalima sakyti, kad jie – nuo realybės atitrūkę menininkai, tačiau kūrybingumo šiems žmonėms tikrai netrūksta.

8:00 – 10:00 val. Šiuo paros metu gimsta draugiškos, nuoširdžios ir visuomet pagalbos ranką ištiesti pasirengusios asmenybės.

10:00 – 12:00 val. Šiuo paros metu gimsta karjeristai. Darbas ir juo susiję pasiekimai yra esminis jų gyvenimo tikslas, o visa kita... palauks.

12:00 – 14:00 val. Šiuo paros metu gimsta avantiūristai. Jiems reikia adrenalino, nuolatinės rizikos ir nesibaigiančių nuotykių. Rutina ir monotonija šiems žmonėms - didžiausias išbandymas.

14:00 – 16:00 val. Šiuo paros metu gimsta patikimieji pagalbininkai. Jie labai atsakingai žiūri į savo pareigas (tiek asmenines, tiek darbines), nebijo sunkumų ir visuomet padaro tai, ką pasižada.

16:00 – 18:00 val. Šiuo paros metu gimsta teisybės gynėjai. Šie žmonės negali pakęsti melo, apgavysčių, veidmainiavimo. Jie nebijo kovoti ne tik už save, bet ir už kitus. Ir visai nesvarbu, kad galbūt karo lauke jie lieka vieni.

18:00 – 20:00 val. Šiuo paros metu gimsta geležiniai žmonės. Jų valios galėtų pavydėti kiekvienas. Jei jau užsibrėžė tikslą – būtinai jį įgyvendins, kad ir kiek tai kainuotų.

20:00 – 22:00 val. Šiuo paros metu gimsta žvaigždės. Nuobodus paprastų mirtingųjų gyvenimas – ne jiems. Šie žmonės turi būti dėmesio centre. Juos visi turi pastebėti ir įsiminti. Kitaip kam apskritai gyventi?

22:00 – 24:00 val. Šiuo paros metu gimsta harmoningieji. Gyvenime jie stengiasi atrasti visapusišką balansą, tačiau kartais pernelyg pasineria į filosofiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis