Stilingiausios viešnios vartė pirmąją lietuvišką knygą nuotakoms

Geidžiamiausi svajonių jaunikiai, nuotakos, garsenybės bei daugybė baltai pasipuošusių svečių susirinko į pirmosios lietuviškos knygos nuotakoms „Nuotakos biblija“ pristatymą. Susirinkusieji vaišinosi saldumynais, gėrėjosi netikėtomis dekoracijomis ir, žinoma, galėjo pirmieji pasklaidyti ilgai lauktą knygą.

Portalo jaunavedžiams redaktorė Simona Krasauskienė džiaugėsi įgyvendinusi savo svajonę: „Nuotakos biblija – tai ne tik knyga. Tai yra svajonė, kurią įgyvendinti padėjo didelis būrys žmonių, tikėjusių idėja bei dirbusių su meile. Reikia svajoti ir tai daryti garsiai, nes tavo svajonę gali išgirsti kiti, svajojantys apie tą patį, ir tuomet didelės svajonės tampa realybe. Džiaugiuosi, kad Lietuvos nuotakos turės savo bibliją!”.

Knygos autorė Simona Krasauskienė, K. Čachovskio nuotr.

„Šaunu, kad atsirado knyga, kurioje sugulė ne tik gražūs vaizdai, praktiški patarimai, bet ir netikėtos idėjos. Deja, šiandien retai kas į vestuves žvelgia drąsiau, tačiau tikiuosi, kad perskaičiusios „Nuotakos bibliją“ poros į tradicines tuoktuves pažiūrės visai kitaip. Čia netrūksta mažyčių, bet smagių dalykėlių, kurių patys nė nesugalvotume – galbūt laikas peržengti įprastų švenčių rėmus“, – sakė žurnalo „Cosmopolitan“ mados redaktorė Vaidilė Marija Vasiliauskaitė.

Knyga "Nuotakos biblija", K. Čachovskio nuotr.

Šventės akimirkos, K. Čachovskio nuotr.

Renginyje dalyvavo ir prie knygos prisidėję savo srities profesionalai: vestuvių planuotojos Laura Vagonė ir Viktorija Prokofjeva, J. Statkevičiaus madų šou gėlėmis puošiantis floristas Antanas Mažonas, fotografė Reda Ruželė. Pristatyme taip pat dalyvavo kiti žinomi svečiai: Liucina Rimgailė, Baiba Skurstenė, Kristina Kaikarienė, Agnieška Dobrovolska bei Jurgita Česnavičiūtė.

Tai, kad knyga yra išskirtinė ir moderni, pabrėžė įdomios pristatymo detalės, kuriomis parodytas lietuvių bėgimas nuo tradicinių vestuvių link vakarietiškų. Viena įspūdingiausių – saldus stalas, nukrautas kulinarijos šedevrais ir prabangiais bateliais. „Seniai pastebėjau, kaip jaunavedžiai alksta įdomių netradicinių sprendimų, bet tuo pačiu bijo juos įgyvendinti, nes „ką kiti pasakys“. Būtent tokiu saldžiu stalu norėjome parodyti, kad nesuderinami dalykai gali puikiai derėti“, – sako S. Krasauskienė. Renginyje netrūko ir kitų malonių detalių: specialiai atvežta „Miss Italija“ karūna, pristatytas renginiui sukurtas vestuvinis žiedas, kurio vertė 50 tūkst. eurų, ieškantys pramogų galėjo pasidaryti linksmas asmenukes arba apžiūrėti fotografo Lino Dambrausko, kurio nuotraukomis iliustruota knyga, surengtą mini parodą.

Šventės akimirkos, K. Čachovskio nuotr.

Vienu iš renginio akcentų tapo ir aprangos kodas, kvietime buvo prašyta, kad aprangoje dominuotų balta spalva. Dauguma susirinkusiųjų organizatorių prašymą išpildė – pasirūpino bent viena kita balta detale. Kaip atrodė renginio svečiai, pamatysi fotogalerijoje:

Daugiau informacijos apie knygą "Nuotakos biblija" rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis