Su kokiu Zodiako ženklu gali rasti savo meilę

Vargu ar įmanoma tiksliai pasakyti, kurie Zodiako ženklai tobuliausiai dera tarpusavyje, juk to paties ženklo atstovai gali būti labai skirtingi. Tačiau bendrinė charakteristika iš tiesų gali padėti suprasti, ko tikėtis santykių ir meilės fronte.

Astrologai Zodiako ženklus skirsto į lyginius ir nelyginius. Jie – tarsi vienas kito priešingybės.


Nelyginiams ženklams priklauso: Avinas, Dvyniai, Liūtas, Svarstyklės, Šaulys ir Vandenis. Šių ženklų atstovai yra energijos šaltinis. Jiems reikia nuolatinio judėjimo, veiksmo, iššūkių. Natūralu, kad aplink juos neretai tvyro chaosas ir įtampa.


Lyginiams Zodiako ženklams priklauso: Jautis, Vėžys, Mergelė, Skorpionas, Žuvys, Ožiaragis. Šių Zodiako ženklų atstovai yra pasyvesni. Jie pernelyg neskuba, prieš darydami mėgsta pagalvoti, yra atsakingesni ir jautresni nei nelyginiai ženklai.


Sakoma, kad priešingybės traukia, tačiau ar su ta priešingybe lengva kurti santykius – jau kitas klausimas. Pavyzdžiui, lyginių ženklų atstovai negali pakęsti, kai juos skubina, tuo tarpu nelyginiai ženklai tiesiog nesugeba sėdėti vietoje. Pastarieji nuolatos eina pirmi ir traukia pasyviuosius paskui save. Tokiu būdu konfliktai kyla lygioje vietoje: nei vienas nėra teisus, tiesiog skiriasi natūros. Iš kitos pusės – jei priešingi Zodiako ženklai sugebėtų šiek tiek nusileisti ir rasti kompromisą, tai galėtų būti tobulas derinys. Vienas – iniciatorius, gebantis sugalvoti kažką neįtikėtino, kitas – racionalusis protas, išgryninantis idėją ir ją įgyvendinantis. Vis dėlto nusileisti ir nuolatos ieškoti kompromisų geba tikrai ne visi.


Zodiako ženklai, su kuriais kurti santykius būtų sudėtinga


Avinas – Žuvys, Jautis, Mergelė

Jautis –Avinas, Dvyniai, Šaulys

Dvyniai – Jautis, Vėžys, Skorpionas, Ožiaragis

Vėžys – Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis

Liūtas – Vėžys, Mergelė, Ožiaragis, Žuvys

Mergelė – Liūtas, Svarstyklės, Vandenis, Avinas

Svarstyklės – Mergelė, Skorpionas, Žuvys

Skorpionas – Svarstyklės, Šaulys, Dvyniai

Šaulys – Skorpionas, Ožiaragis, Jautis, Vėžys

Ožiaragis – Šaulys, Dvyniai, Liūtas

Vandenis – Žuvys, Vėžys, Mergelė

Žuvys – Vandenis, Avinas, Liūtas, Svarstyklės


Šiek tiek sugrįžkime prie priešingybių traukos. Tai, kad du Zodiako ženklai priklauso skirtingoms pusėms, dar nereiškia, kad santykiai tikrai neįmanomi. Astrologai pataria atkreipti dėmesį ir į planetų išsidėstymą.


Tų žmonių poros, kurių ženklai priešingi, tačiau juos valdo ta pati planeta, gali būti labai įdomios. Tai: Avinas – Skorpionas; Jautis – Svarstyklės, Dvyniai – Mergelė, Šaulys – Žuvys ir Ožiaragis – Vandenis. Jie ne visada lengvai randa bendrą kalbą, tačiau vienas kitą nepaprastai traukia. Būdami kartu, jie sugeba savyje atrasti tokių savybių, kurių ir patys neįtarė turintys. Šių porų negalima būtų pavadinti harmoningomis, jose daug vidinės įtampos ir nuomonių išsiskyrimo, tačiau tai netrukdo joms jaustis laimingomis. Jaučio ir Svarstyklių, Dvynių ir Mergelės poras valdo vienintelė planeta. Tokios poros lengviau sueina, jų suderinamumas akivaizdus. Jaučiams ir Svarstyklėms vienodai svarbus komfortas, Tik Jaučiams – išoriškas, o Svarstyklėms – vidinis. Jautis pasirūpina poros materialiniu gerbūviu, o Svarstyklės sukuria komfortiškus santykius su aplinkiniais, suranda bendrų draugų. Dvyniai ir Mergelė – intelektualai. Tačiau Dvyniai informaciją renka, o Mergelės ją pritaiko praktiškai.


O kokios poros gautųsi, jei susitiktų panašaus temperamento Zodiako ženklų atstovai? Juk iš vienos pusės panašumas padeda išvengti konfliktinių situacijų, iš kitos pusės – kyla grėsmė į santykius įsileisti monotoniją. Šiokia tokia priešprieša vis dėlto turėtų būti.


Zodiako ženklai, su kuriais kurti santykius būtų lengviausia


Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22) – Vandenis (sausio 21 – vasario 19)

Sėkmingos Svarstyklių ir Vandenio sąjungos paslaptis slypi jų gebėjime rasti kompromisą bet kurioje situacijoje ir stengtis visas problemas išspręsti taikiai. Svarstyklės šeimyninį gyvenimą laiko viena didžiausių vertybių, o dėl bet kokių, kad ir mažiausių nesutarimų su sutuoktiniu, išgyvena labai sunkiai. Harmoniją santuokoje jie pasiekia nuoširdumu ir gerumu, šios savybės būdingos Svarstyklėms. Vandenis, nors ir būdamas savarankiškas ir užsispyręs, visada stengsis rasti išeitį iš konfliktinės situacijos, todėl Svarstyklių ir Vandenio ženklų partneriai visada atsižvelgs į vienas kito interesus ir vengs pykčių. Tokias santuokas lydės santarvė ir tarpusavio supratimas.


Žuvys (vasario 20 – kovo 20) – Jautis (balandžio 21 – kovo 21)

Labai vertinga Jaučio savybė šeimos kūrimui – tai jo sugebėjimas išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Plieninė šio ženklo ramybė neleidžia įsisiūbuoti emocijoms ar kaip nors kitaip nuskriausti savo antrąją pusę, o juk Žuvys tokios pažeidžiamos. Būdami gero ir patikimo charakterio, Jaučiai bus geru ramsčiu savo sutuoktiniui. Žuvis taip pat nėra lengva išvesti iš pusiausvyros, be to, jos labai gerai supranta kitų žmonių jausmus ir sugeba užjausti. Šios sutuoktinių, gimusių po Jaučio ir Žuvies ženklais savybės leidžia jiems sukurti tvirtą šeimą, o santuokoje gimę vaikai, santykius tik dar labiau sustiprina. Be to, Žuvys su tokia beribe meile auklėja savo vaikus, kad tokios tėviškos atsakomybės galima tik pavydėti.


Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22) – Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Mergelės pasižymi ne tik šeimyniškumu, bet dar ir ypatingu draugiškumu savo partnerio atžvilgiu. Jų nedomina intrigos ar nuklydimai į kairę, tai labai patikimi žmonės. Mergelės kuo puikiausiai rūpinasi namais, jos nesibaido ir su vaikų auklėjimu susijusių rūpesčių. Skorpionai labai jausmingi ir aistringi, tad net ir santuokoje su jais gyvenimas nebus monotoniškas ir nuobodus. Be to, Skorpionai labai moka atsirinkti tinkamus žmones, o tai reiškia, kad savo jausmų jie nedalins kam papuola. Skorpiono išrinktoji bus vienintelė moteris jo gyvenime. Nežiūrint į tai, kad jie moka linksmintis ir gerai leisti laiką su draugais, mylimo žmogaus atžvilgiu jie visada išlieka dėmesingi ir atsidavę.


Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 210 – Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Šauliai labai nuoširdūs ir atviri santykiuose, jie niekada neslėps savo tikrų jausmų ir įspūdžių. Dėl tokio atvirumo net ir kilus nesutarimams šeimoje, jie bus lengvai išsprendžiami. Meilė Šauliams – didelė vertybė, tad vardan šio šviesaus jausmo jie pasiruošę įveikti bet kokius išbandymus. Šaulys gali būti įdomi pora Dvyniams, kurie net ir būdami permainingo būdo, nepavargs nuo emocionalaus Šaulio charakterio ir visiškai lengvai pripras prie šios asmenybės ypatumų, o tai užtikrins stabilius romantiškus santykius Šaulio ir Dvynių šeimoje.


Vėžys (birželio 22 – liepos 22) – Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Vėžių ir Ožiaragių šeiminiuose santykiuose vyraus abipusiškumas ir troškimas savo antrąją pusę apgaubti dėmesiu ir meile. Vėžį, kaip partnerį, reikėtų vertinti jau vien už tai, kad jis savo emocijų nešvaistys žmonėms, kurie nėra jam artimi, visi jo jausmai bus skirti šeimai. Sunkią valandą Vėžys paguodos visada gali tikėtis gauti iš Ožiaragio, kuris visada pasirengęs padėti, o tuo labiau mylimam žmogui. Ožiaragiai iš prigimties labai patikimi, rimti ir sąžiningi žmonės, todėl santuokos su tokiu žmogumi neužtemdys joks lengvabūdiškumo šešėlis. Jie mėgsta be jokio išskaičiavimo kuo nors pamaloninti mylimą žmogų, tai – dar viena priežastis, dėl kurios šeimoje viešpataus meilė.


Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23) – Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas visada laikosi duoto žodžio. Todėl šeimoje juo visada galima pasikliauti, iškilus kokiems nors sunkumams, partneriui niekada nereikės ilgai laukti iš jo pagalbos. Liūtams taip pat negalima būtų prikišti neveiklumo. Jie – labai atkaklios ir ambicingos asmenybės. Tokioje sąjungoje šeimyninis gyvenimas niekada nestovės vietoje, dėl mylimo žmogaus partneriai visada bus pasirengę padaryti viską, kas įmanoma. Tokios savybės gali tapti geru pavyzdžiu vaikams, kurių gimimas dar labiau sustiprina sąjungą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis