Noriu pastoti, nes taip reikia mamai

29-erių metų Elena Komleva iš Čeliabinsko taip pavargo klausytis mamos bambėjimų dėl to, kad neturi vaikų, jog nusprendė pasitelkus į pagalbą socialinę žiniasklaidą susirast, nuo ko pastoti.

Mergina ieško pretendentų per rusišką feisbuko ekvivalentą – Vkontakte. Savo skelbime ji rašo: „29-ojo gimtadienio išvakarėse skelbiu konkursą. Mano mamai reikia anūkų, kad galėtų jiems atiduoti visus vaikiškus rūbelius, kuriuos turi surinkusi. Tačiau iki šiol neatsirado kas mane vestų. Tad jei esi jaunas, stiprus ir sveikas, brūkštelėk man. Kandidatus atrinks ir nugalėtoją paskelbs mama. Ji žino, ko man reikia“.


Elena Komleva

Kol kas mergina susilaukė labai skirtingų reakcijų. Vieni vardan vaikų (ir sekso) mielai pasiryžę su ja pasimylėti, kiti abejoja jos sveiku protu. Pati Elena ginasi: „Neturiu ko gėdytis. Kažkada stipriai mylėjau, tačiau jaučiausi nelaiminga. Tikiuosi susirasti vyrą, tačiau jei susirasiu tik biologinį tėvą vaikui, man tinka. Tai bent jau sustabdys mano mamos kabinėjimąsi.“

Ir nors mes esame tolerantiški bei visuomet pasisakome už moters pasirinkimą sprendžiant, kaip, kada ir su kuo turėti vaikų (ar jų neturėti), tikimės, jog visa tai yra tik bajeris. Dėl tos paprastos priežasties, jog toks sprendimas – anaiptol ne pačios Elenos pasirinkimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis