Kaip meluoja Zodiako ženklai

Visiems pasitaiko šį tą nutylėti, šį tą pagražinti ar susikurti nebūtų planų. Vieni geba meluoti tobulai, kiti - kaipmat išrausta, pradeda drebėti ir per kelias minutes išsiduoda. Sužinok, kurie Zodiako ženklai išmano melavimo subtilybes, o kuriems tai neįkandamas uždavinys.

Avinas
Puikiai išsisukinėja, ypač kai nori išvengti papildomo darbo ar pagalbos kitiems. Neretai prisiima svetimą garbę. Nors Avinai dažniausiai skelia tiesą, drąsiai išsako savo nuomonę ir meluoja retai, tai daro profesionaliai.

Jautis
Jaučių melas išsiskiria planuotumu, jie numato visus galimus žingsnelius, tai vienas gudriausių zodiako ženklų. Labai sunku askirti, ar Jautis sako tiesą, ar meluoja, o ypač tada, kai kalba pasisuka apie meilės reikalus ir finansus.

Dvynys
Dvyniai ne veltui taip vadinami, jie tikri dviveidžiai, o apsimetinėjimas jiems tarytum įgimtas. Dažniausiai Dvyniai meluoja norėdami kitų akyse atrodyti geresni, norėdami kilstelėti savo statusą. Jie nevengia faktų pagražinti ir meilės srityje.

Vėžys
Šis zodiako ženklas melu nepiktnaudžiauja, bet meluoja profesionaliai. Dažniausiai melo griebiasi norėdamas pridengti savo silpnybes arba vengdamas skaudinti artimuosius.

Liūtas
Tai melo karaliai įvairiausius dalykus išsigalvojantys tada, kai gyvenimas tampa nuobodus ir norisi jį paįvairinti. Meluoja dažnai ir savo melu greičiau įtiki patys, neretai tiek visko prisigalvoja, kad susipainioja, kur realybė, o kur pramanai.

Mergelė
Mergelės linkusios sakyti tiesą, net ir tada, kai ji yra nemaloni, skaudi. Kad kažką pameluotų joms tenka pasiryžti, deja, jų melas neįtikinamas, šias melagėles lengva pagauti.

Svarstyklės
Svarstyklės nepripažįsta tiesos, ypač tos, kuri joms yra nepalanki. Dažniausiai jos meluoja ne kitiems, o būtent sau, vis dėlto kai faktus pagražina ar pridengia kitiems, melas netrunka kaip yla išlįsti iš maišo.

Skorpionas
Dar vieni melo ekspertai. Į melą Skorpionai žiūri kaip į pramogą, jų melagystes išnarplioti nelengva, bet dėl melo šio ženklo atstovai visiškai nesijaudina ir nesuka galvos, jų sąžinės balsas miega.

Šaulys
Vieni sąžiningiausių Zodiako ženklų, kurie stengiasi išvengti melo. Jei ir sugalvoja ką nors pameluoti, dažniausiai patys nesuvokia, kodėl tai daro ir kokia iš to nauda.

Ožiaragis
Nelabai geri melagiai, paprastai jų melas netrunka išaiškėti. Ožiaragiai meluoja retai, dažnai melo priežastis - noras atrodyti geriau, pripažinimas.

Vandenis
Beveik nemeluoja, tiesą pasakius nelabai ir išmano melo meną. Geriausiu atveju gali kažką nutylėti, bet tai daro retai. Dažniausiai sako tiesą, nesvarbu ar ji maloni, ar ne itin.

Žuvys
Mėgsta liežuvauti, pagražinti dalykus, nuo pasiekimų iki meilės reikalų.Tačiau jų melas dažniausiai būna nekaltas, kadangi pačios nuoširdžiai tiki savo melu, kitus nebūtais dalykais taip pat gali lengvai įtikinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis