Pačios protingiausios moterys pagal Zodiako ženklą

(1)

Sklinda kalbos, kad vyrai bijo protingų moterų. Ieškantys žaisliuko pramogoms gal ir baiminasi, o stiprūs ir savimi pasitikintys vyrai visuomet renkasi sau lygiavertę partnerę. Tad apsimetinėjimo kvailutėmis laikus palikime kažkur toli toli praeityje... O kurio Zodiako ženklo atstovės pačios protingiausios? Astrologai išskiria tris ženklus. Gal tu tarp jų?


Shutterstock nuotr.


Trečia vieta - Ožiaragis

Nuo pat mažens Ožiaragio ženklo merginos išsiskiria savo gebėjimu siekti užsibrėžto tikslo, objektyvumu ir mokėjimu išlaikyti pusiausvyrą. Ožiaragės pernelyg dėmesingos ir rimtos, kad leistų sau švaistyti gyvenimą vėjais. Su amžiumi šios moterys suburia aplink save teisingus žmones - prašalaičiai čia nepapuola, nes savo vietą po saule reikia išsikovoti nuoširdžiu atsidavimu. Ožiaragės ypatingai vertina ilgalaikę draugystę ir abipusį pasitikėjimą.


Šio Zodiako ženklo atstovės labai lengvai randa kalbą su vyriškąja gimine. Galbūt todėl, kad nemėgsta perdėto emocionalumo ir labiau remiasi faktais bei argumentais. Gamta apdovanojo šias moteris ryžtingumu ir stipria logika. Karjeros aukštumų šios damos dažniausiai pasiekia jau brandžiame amžiuje, nes pačios nelenda ten, kur nesijaučia turinčios pakankamai žinių ir gebėjimų. Užtai jei Ožiaragė ėmėsi darbo, vadinasi, jis bus atliktas nepriekaištingai.


Shutterstock nuotr.


Antra vieta - Skorpionas

Skorpionė moteris profesionaliai laviruoja savo vyriškąja ir moteriškąja pusėmis. Ji gali būti be proto reikli bei tvirta profesiniame gyvenime, ir švelni bei rūpestinga šeimoje. Nereikėtų nustebti, jei vaidmenys susikeistų vietomis.


Skorpionės turi stiprų ginklą - savo intuiciją, kuri retai kada apgauna. Kartais gali atrodyti, kad aplinkinius jos permato kiaurai! Galbūt dėl to šio Zodiako ženklo moterys kartais atrodo pernelyg šaltos ir griežtos. Nė velnio, tiesiog jos nešvaisto savo laiko apsimetėliams. Su veidmainyste šios damos taikstytis neketina ir atvirai ignoruoja tuos, kurie bando jomis pasinaudoti. Audringas charakteris (o, taip, jos gali kaip reikiant įsiusti!) ir šaltas apskaičiavimas padeda joms siekti savų tikslų ir nuolatos judėti į priekį, įveikiant visas kliūtis.


Vida Press


Pirma vieta - Avinas

Štai ji - protingiausia iš protingiausių! Avino ženklo moterys jau nuo mažų dienų rodo išskirtinius gebėjimus. Jos labai įvairiapusiškos ir talentingos, itin imlios ir kūrybingos. O jei prie visų šių savybių pridėsime įgimtą azartiškumą ir nuolatinį norą tobulėti... Nenuostabu, kad Avinukės profesinėje srityje dažnai tampa vadovėmis. Nepaisant gana kategoriško jų būdo ir tiesmukumo, jos visuomet išklausys, išties pagalbos ranką ir suras išeitį net ir, atrodytų, beviltiškoje situacijoje.


Beje, Avino ženklo moterys puikios analitikės ir strategės. Jos nešališkos ir objektyvios, kritiškai vertina gautą informaciją ir šaltais nervais priima sprendimus. Tiesa, šalti nervai atrodo tik žiūrint iš šalies, mat savo viduje Avino ženklo moterys viską gana jautriai išgyvena, bet niekuomet neleidžia sau pasiduoti ir išsibalansuoti. Vienas dalykas, už kurį tikrai verta gerbti Avinukę - jos principinė kova už teisybę: geriau pati nukentės, bet niekuomet nepatylės, jei matys, kad skriaudžiamas kitas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis