Vyro nuomonė: atsakymas į klausimą „Ar aš stora?“

Kartais tai, kas mums, moterims, atrodo savaime suprantama ir visiškai normalu, vyrams yra tikras KOSMOSAS! Širdies Daktaras - tai realus vyrukas, kuris sutiko padėti COSMO skaitytojoms į viską pažvelgti vyrų akimis. Klausk jo drąsiai - tikrai padės!

Užduoti savo klausimą ar papasakoti, kas tave neramina gali čia.

„Ar aš stora?“ yra vienas iš dažniausiai skambančių klausimų. Ypač kai vienoje patalpoje yra vyras ir moteris. 95% tikimybė, kad to šio klausimo klausia moteris. Tą patį klausimą apie save turi ir vyrai, bet dažniausiai iš jų to neišgirsite.

„Ar aš stora?“ yra vienas iš klastingiausių klausimų, persmelktas daugybės niuansų. Vėlgi, jei jums atrodo, kad vyrai niekada tų niuansų nesupranta – manau, kad klystate. Tiesiog kartais tų niuansų tiek daug, kad lengviau tiesiog burbtelėti: „Ne, viskas normaliai“ ir apsimesti nesusipratėliu. Netoliaregiška strategija, bet gerai veikia čia ir dabar.

„Ar aš stora?“ yra užkoduota labai daug prasmių. Neapsimetinėsiu, kad įmanoma žinoti jas visas. Bet šis klausimas yra kaip fraktalas. Fraktalas - figūra, kuri susideda iš tokių pat mažesnių figūrų. Atsidarykite šaldytuvą ir pažiūrėkite į brokolį. Brokolio galva susideda iš mažesnių brokolio šakų, kurių kiekviena yra sudaryta iš mažyčių brokoliukų. Galima pasiimti mikroskopą ir žiūrėti į brokolį. Kuo labiau didinsite vaizdą, tuo daugiau brokoliukų matysite. Fraktalo neįmanoma išnagrinėti, jį galima tik stebėti.

„Ar aš stora?“ – pirma klausimo interpretacija užsideganti vyro galvoje – noriu dėmesio. Bet kam tada pasirinkti tokį klausimą? Juk paprasčiau būtų pasakyti: „Klausyk, baisiai durna diena buvo, savivertė visiškai nukritusi, pasakyk ar padaryk ką nors gražaus“. Konstrukcija – ne per elegantiškiausia, bet veiksminga. Turi būti visiškai beviltiškas, jei niekaip nesureaguoji į tokį prašymą ir nepadarai ko nors gražaus. Aišku, gali būti ir tiesiog praradęs viltį ir nenorintis bendrauti. Bet tada moteris turi daug didesnių problemų, nei tikras ar menamas storumas.

„Ar aš stora?“ gali būti ir rimtas klausimas. Bet jei to klausia žmogus, kuriam mediciniškai diagnozuotas nutukimas, atsakymas yra akivaizdus. Nesiginčysi gi su daktarais. Šio klausimo tikslas yra išgirsti ką nors paguodžiančio iš vyriškos pusės. Vyriškas atsakymas „Man - ne“ yra mielas. Net jei ir faktinis nesusipratimas. Bet tokie atvejai, t.y. kai storas žmogus klausia, ar yra jis yra storas yra tiek reti, kad juos verta palikti profesionalams.

„Ar aš stora?“ kita reikšmė yra nusivylimas, neatitikus susigalvoto „nestorumo“ etalono. Problema įsivaizduojamais etalonais yra būtent tai, kad jie yra susigalvoti. Ne veltui moksle etalonai yra realūs, o ne susigalvoti. 1 metro etalonas yra pagamintas iš platinos, uždarytas stikliniame inde ir padėtas saugioje patalpoje. Jei kam kada kyla klausimas, kiek iš tikro yra 1 metras – paimi ir pamatuoji. „Nestorumo“ etalonas yra pagamintas iš minčių ir todėl pastoviai kintantis. Gera naujiena yra ta, kad vyrui tas etalonas nerūpi. Rimtai. Mes nežiūrime į kiekvieną gramą ar centimetrą ištempę akis ir nelyginame su etalonais. Viskas daug paprasčiau ir logiškiau. Arba atrodo gražiai, arba ne. Jei vyras atidžiau tyrinėja jūsų kūną centimetras po centimetro, reiškia jūs jam patinkate. Arba jis – profesionalus stilistas. Bet kuriuo atveju – neblogai.

„Ar aš stora?“ gali tapti ir užknisančiu klausimu. Ypač jei klausiamas piktai, priekaištaujant ir 100 kartų per dieną. Aišku, priežasčių reikėtų ieškoti kitur, bet mes dažniausiai tingime tai daryti. Pykti ant emocinio tinginio, už tai, kad jis yra tinginys yra klasikinė „Catch 22” situacija (pa-google-inkite – gera knyga). Jei jis nebūtų tinginys, tai jau seniai būtų paklausęs “Kas nutiko?”. Jei nepaklausė, vadinasi nesupranta. Pyktis tik pastūmės dar labiau emociškai atsiriboti.

„Ar aš storas?“ – o dabar įsivaizduokite, kad to kiaurą dieną klausinėtų vyras. Norėdamas pabendrauti, pasiguosti, pasikonsultuoti medicininiais klausimais ar pazysti. Spėju, išvarytų iš proto net didžiausią empatikę. Ir negalvokite, kad vyrai neturi panašių minčių ar kompleksų. Jie daug didesni ir tamsesni. Bet čia jau kita tema.

Širdies Daktaras

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis