STIPRIOSIOS ir SILPNOSIOS tavo Zodiako ženklo pusės

Tikriausiai žinai, kad visi Zodiako ženklai yra skirstomi į 4 stichijas: Vandens, Oro, Žemės ir Ugnies. Jei kalbėtume apie visus ženklus, greičiausiai tarp emociškai stipriausių pirmas vietas užimtų Ugnies stichijos atstovai – jie temperamentingi, drąsūs, labai veržlūs, kovotojai iš prigimties. Tačiau pabandykime pažvelgti į kiekvienos stichijos atstovus atskirai.

ORO STICHIJA


Tarp Oro stichijos atstovų emociškai stipriausi yra Vandeniai. Nepaisant lengvo jų svajingumo ir polinkio viską idealizuoti, tai ženklas, galintis ištverti daugybę nesėkmių, bet niekuomet nenuleidžiantis rankų ir nepasiduodantis likimo smūgiams. Būtent jiems labai tinka posakis „Kas mūsų nenužudo, tas mums padaro stipresniais“. Vandeniai geba labai greitai prisitaikyti prie naujų aplinkybių, būtent tai ir yra jų stiprumo paslaptis.


Antroje vietoje tarp Oro stichijos atstovų yra Svarstyklės. Negalima sakyti, kad jie emociškai silpni, bet koją jiems nuolatos pakiša blogas įprotis švaistyti savo energiją į visas puses ir niekaip nepabaigti to, ką jau pradėjo. Susidūrę su kokia nors problema ar iššūkiu jie tiesiog pasimeta tarp galimų strategijų ir bando griebtis skirtingų metodų, vietoje to, kad viską darytų apgalvotai ir tikslingai. Galiausiai blaškymas taip nuvargina, kad kovoti nebelieka jokio noro.


Dvyniai gyvenime labai energingi ir kupini entuziazmo, tik sunkiai susikaupia ties vienu darbu ar ties viena problema. Nors atrodo tikri optimistai, jiems labai svarbus aplinkinių supratimas ir palaikymas. Kai jo nėra – Dvynai jaučiasi bejėgiai ir labai dažnai net nesprendžia problemų, galvodami, kad vis tiek nieko pakeisti jau nebepavyks. Tačiau sulaukę pagalbos galėtų ir kalnus nuversti!


UGNIES STICHIJA


Nors dažnai manoma, kad stipriausi Zodiako ženklai yra Avinas ir Liūtas, iš tiesų Ugnies stichijoje valdo Šaulys. Jis nemėgsta skųstis ir stengiasi išlaikyti žmogiškumą net ir kritiškiausiose situacijose. Šauliai, priešingai nei kiti šios stichijos atstovai, moka kontroliuoti savo emocijas, nepasiduoda provokacijoms, bet visuomet turi savo nuomonę.

Gebėjimas į viską žvelgti iš skirtingų barikadų pusių ir kompromisų ieškojimas – štai kur Šaulio stiprybės paslaptis.


Antroje vietoje liko Liūtas. Iš pirmo žvilgsnio šio Zodiako ženklo atstovai labai stiprūs, kartais aplinkiniams atrodo netgi per daug valdingi ir viską kontroliuojantys. Bet tikroji Liūto stiprybė yra susijusi su jo artimaisiais. Dėl savęs Liūtai niekada taip aršiai nestovės, kaip dėl savo vaikų ar kitų mylimų žmonių.


Šioje Zodiako ženklų trijulėje pats silpniausias liko Avinas. Nepaisant to, kad tai itin ryžtingi ir energingi žmonės, koją jiems pakiša impulsyvumas. Jiems labai sunku kontroliuoti savo emocijas: Avinai labai greitai įsiplieskia, pasidaro kategoriški ir dėl to nebemato geriausių galimų sprendimų. Taip situacija tampa dar sudėtingesnė ir galutinai išmuša Avinus iš vėžių.


ŽEMĖS STICHIJA


Tarp Žemės stichijos atstovų patys stipriausi yra Ožiaragiai. Jie reiklūs, ryžtingi ir pastovūs. Būtų klaidinga sakyti, kad Ožiaragiai nejautrūs – jie tikrai išgirsta viską, kas jiems sakoma ir prisimena visas padarytas blogybes, tačiau dažnai to neparodo ir tiesiog eina į priekį link savo tikslo, tarsi nieko nebūtų įvykę. Nuoskaudas jie nuryja, bet tikrai jų nepamiršta.


Žvelgiant iš šalies, retas kuris pavadintų Mergeles itin stipriomis asmenybėmis, bet tik dėl to, kad šio ženklo atstovai dažnai susikuria savo įvaizdį, pasislepia po visuomenei priimtina kauke ir neparodo savo tikrojo „aš“. O stiprybės jiems tikrai netrūksta: Mergelės ne iš tų, kurie pultų kovoti už savo tiesą, bet ir pasiduoti jos tikrai neketina. Tiesiog savo tikslus jos pasiekia subtilesniais metodais.


Silpniausias tarp šių trijų Zodiako ženklų yra Jautis. Ir viskas tik dėl to, kad Jaučiai nemėgsta permainų. Tai labai stabilūs žmonės, kuriuos pokyčiai išmuša iš vėžių. Juk viskas turi būti iki smulkmenų apgalvota, pamatuota, nes veiksminga tik tai, kas daroma pagal planą. O kai tas planas griūva – rankos nusvyra.


VANDENS STICHIJA


Visi įpratę galvoti, kad Žuvys – labai jautrios asmenybės, gyvenančios kažkokiame svajonių pasaulyje. Tai tiesa, bet kas sakė, kad joms trūksta emocinės stiprybės? Žuvys moka kentėti, laukti ir tikėtis – tai yra jų stiprybės paslaptis. Kol kiti Zodiako ženklai ardosi ir gadinasi nervus, Žuvys plūduriuoja ir laukia tinkamos srovės.


Skorpionų charakteris tikrai ne iš lengvųjų, bet kalbant apie emocinę stiprybę koją jiems pakiša nuolatinis emocijų kaupimas. Skorpionai nelinkę išsipasakoti, dažnai slepia savo jausmus, o viskas po truputėlį kaupiasi... Taigi nors iš šalies šio Zodiako ženklo atstovai atrodo geležiniai, ir jiems kartais pritrūksta stiprybės bei aplinkinių supratimo bei palaikymo. Skorpionai palūžta, tik retai kada leidžia tai pamatyti kitiems.


Didžiausia Vėžių problema – galvojimas, kad neverta stengtis. Kol Žuvys tiesiog plaukioja laukdamos geresnių laikų, Vėžiai ieško pagalbininkų, kurie parodytų teisingą kelią. Jeigu tokių neatsiranda, gal neverta net vargti? Vienas lauke juk nepakariausi... Užtai radę sąjungininkų Vėžiai gali parodyti tikrąją savo stiprybę – dirbant komandoje pasirodo tikrasis jų ambicingumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis