Kokiam vaikinui iškart pultum į glėbį? Ir ką tai sako apie tave

Vos vienas klausimas, o kiek jis atskleidžia! Dabar žinosi, kodėl tari „taip“ (arba „ne“) labai intymiai subtilią akimirką.

Psichologai įrodė: daugelis mūsų esame neatsparios tam tikro tipažo vyrams. Tik, bėda, pačios dažnai nė nenutuokiame, kodėl kaip tik tokius vaikinus renkamės. Psichologų padedami pateikiame keturis vyrų tipažus. Rinkis, kuris patinka labiausiai, – šis sprendimas turėtų atskleisti šį bei tą nauja apie tave!

I tipas. Mąstytojas

Daniel Craig
Daniel Craig
Reuters/Scanpix

Racionalus vyrukas, šalia kurio norėtum būti užklupta kokios nors krizės, yra kaip Craigas, Danielis Craigas. Tokiam tipažui priskiriama 41 % vyrų.

Dažniausios profesijos: teisėjai, teisininkai, policininkai, verslininkai, programuotojai, inžinieriai, elektrikai, pilotai, sportininkai.

Kaip tokį atpažinti? Šis kostiumuotas vyras ramiai įeina į kambarį ir be pastangų pelno visų dėmesį. Mąstytojas yra logiškas, organizuotas, vengia emocinių konfrontacijų – mieliau remiasi faktais, ne jausmais. Tokie kaip jis tampa generaliniais direktoriais, jie įsteigę beveik visas didžiausias verslo įmones, apie kurias tau tik yra tekę kada nors girdėti. 

Ką tai sako apie tave, jei jis tau patinka? Nėra nustatyta griežtų taisyklių, koks vyras ir kada turėtų kristi į akį, bet psichologai pastebėjo: Mąstytojo tipo vyrai labai patinka emocionalioms, bendrauti mėgstančioms moterims, nes jie asocijuojasi su stabilumu ir saugumu.

II tipas. Veiklusis

Tayloras Lautneris
Tayloras Lautneris
Vida Press

Pozityvus, praktiškas vaikinas – kaip Tayloro Lautnerio personažas Džeikobas „Saulėlydyje“. Tokiam tipažui priskiriama 25 % vyrų.

Dažniausios profesijos: terapeutai, socialiniai darbuotojai, logopedai, paralegalai (kriminalistams oficialiai padedantys asmenys, apdovanoti ekstrasensiniais gebėjimais), parduotuvių savininkai.

Kaip tokį atpažinti? Jis žavus, praktiškas ir, tikėtina, tuoj pat pelno geriausio draugo laurus. Toks vyras gerai analizuoja faktus, geba viską apskaičiuoti, nuoširdžiai rūpinasi žmonėmis, o tai reiškia, kad yra geras klausytojas. Jis mėgsta organizuoti renginius – bus tas, kuris pakvies visus į kepsnių vakarėlį ar surengs savaitgalio išvyką. Taip pat geba realiai spręsti problemas – duoda gerų patarimų, tiesa, tiesmukiškesnių, nei norėtųsi girdėti. 

Ką tai sako apie tave, jei jis tau patinka? Veikliojo tipo vyrais linkusios susižavėti merginos, kurioms būdinga viską vertinti pernelyg rimtai, – jas traukia jų aistra gyventi. Moterims, kurios dažnai pasaulį įsivaizduoja tik juoda ir balta spalvomis, įdomu būti su tokiais, kurie gali parodyti ir atspalvių.

III. Idėjų vyrukas

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Scanpix

Kūrybinga asmenybė, kuri įkvepia ir meta iššūkį, – kaip Leonardo DiCaprio. Tokiam tipažui priskiriama 20 % vyrų.

Dažniausios profesijos: dėstytojai, politikai, verslininkai, komikai, žurnalistai, matematikai, animatoriai.

Kaip tokį atpažinti? Šito vyro košmaras – dirbti tą patį darbą nuo aštuntos iki septynioliktos valandos. Jį traukia vis nauji iššūkiai. Idėjų vyrukui nuolat reikia naujų projektų, kad būtų užimtas, turėtų kuo domėtis. Kita vertus, jis nebūtinai taip pat mielai darbus ir baigs kaip pradėjęs – visus taškus sudėlioti gali patikėti draugams, šeimos nariams. Arba savo merginai.

Ką tai sako apie tave, jei jis tau patinka? Šio tipo vyrai atrodo žavūs organizuotoms asmenybėms, kurios mėgsta viską atlikti nuo A iki Ž. Jos jaučiasi skatinamos Idėjų vyruko entuziazmo, intelekto, per vakarėlius joms patinka mėgautis pokalbiais su juo. Deja, galimas nusivylimas, kai pirminiam susižavėjimui blėstant pasijusi iš mylimos merginos virstanti tiesiog asistente.

IV. Svajoklis

Reuters/Scanpix

Jautrus vaikinas, kuris nori pasaulį padaryti geresnį, – kaip Robertas Pattinsonas. Tokiam tipažui priskiriama 14 % vyrų.

Dažniausios profesijos: muzikantai, rašytojai, mokytojai, diplomatai, aktoriai, politiniai aktyvistai, psichologai, psichiatrai.

Kaip tokį atpažinti? Pagrindinės savybės – idealizmas, gebėjimas užjausti. Šio tipo vyrai yra geri mokytojai, jei tik įstengia suvaldyti natūralų norą kalbėti padrikai. Svajoklio mąstymas ganėtinai subjektyvus, kalba labai vaizdinga, jis kupinas daugybės skirtingų (ir kartais viena kitai prieštaraujančių) idėjų. 

Ką tai sako apie tave, jei jis tau patinka? Tai – vienintelis tipas, kurio atveju taisyklė priešybės traukia negalioja. Svajoklis gerai sutaria su tokia pat Svajokle. Priežastis paprasta: abu yra jausmingi, švelnūs, todėl netoleruoja konfliktų, net visai menkų. Svajoklis, draugaudamas su praktiška, organizuota moterimi, gali jaustis dusinamas, o štai jai gali atrodyti, kad leidžia laiką su visiškai nenuspėjamu žmogumi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis