19 dalykų, kuriuos turi žinoti apie savo kūną

Svarbiausias, kurio turi laikytis visada: kiekvienas, varantis tau kompleksų dėl išvaizdos, yra visiškas mulkis.

1. Moteris, kuriai tu pavydi išvaizdos, lygiai taip pat pavydi kuriai nors kitai. Gal net ir tau!

2. Kažkas svajoja turėti vieną ar kitą kūno dalį tokią, kaip turi tu. Tarkim, tavo maža krūtinė ir tu pavydi tai, kuri turi didelę. O ta su didele sėdi ir planuoja vizitą pas chirurgą jos mažintis. Taigi mesk visa tai iš galvos ir mylėk tai, ką turi.

3. Ne, tikrai neįmanoma suvalgyti torto gabalėlį ir dėl to per naktį priaugti 5 kg. Tad ramiai – jei norisi, sėsk ir valgyk. Viena sąlyga – rytoj to torto nebeliesk. Arba kirsk jį tris dienas iš eilės, o tada savaitę maitinkis sveikai.
P.S. Lygiai taip pat neįmanoma per naktį tų 5 kg atsikratyti.
.

4. Daug kam, ne tau vienai, atrodo, kad jų pėdos keistos. Na, jei ir atrodo – kas čia baisaus?

5. Dydis, nurodytas drabužio etiketėje, nieko nereiškia. Skirtingų gamintojų dydžiai skiriasi. Vieno M tolygus beveik XS, o kito – XL. Todėl žiūrėk ne į dydį, o į tai, kaip tą drabužį vilkėdama jautiesi ir kaip jis tau tinka.

6. Kiekvienas, varantis tau kompleksų dėl išvaizdos, yra visiškas mulkis. Pasigailėk jo / jos – matyt, tas pyktis tėra kova su savo paties kompleksais. Laimingi ir normalūs žmonės nežemina kitų ir nenori suteikti jiems skausmo.

7. Vanduo visada yra gerai. Ir taip – jis iš tiesų magiškai veikia savijautą.

8. Kai jautiesi gerai, tai ir atrodai gerai. Beje, tai veikia ir atvirkščiai – kai puikiai atrodai, nuotaika taip pat gera. Bet kuriuo atveju – jei esi laiminga, atrodai super!

9. Jei kūnas prašo: „Valgyt!“, neignoruok jo norų.

10. Tačiau bus dienų, kai badausi, ir bus dienų, kai ne valgysi, o ėsi. Viena atperka kitą, taigi nesijaudink.

11. Tai, kad iš prigimties esi liekna, nereiškia, jog tau nereikia sportuoti. Sportuojama ne vien dėl svorio. Mankšta sužadina laimės hormonus endorfinus, o jie yra geras dalykas nepriklausomai nuo kūno formų.

12. Kūno apimtys nebūtinai tiesiogiai sietinos su sveikata. Pilna apvalių moterų, kurios yra visiškai sveikos, ir lieknų moterų, kurias kamuoja daugybė sveikatos problemų. Kaip sakoma, nespręsk apie knygą iš jos viršelio.

13. Niekas dėl tavo išvaizdos taip nesijaudina kaip tu pati. Sutrikai, nes vaikinas nori pasimylėti prie šviesos? Bet jis to nori ne dėl to, kad įvertintų tavo celiulitą, patikėk!

14. To, dėl ko labiausiai kompleksuoji, kiti greičiausiai nė nepastebi. Ak, tavo blauzdos pernelyg apvalios, lyginant su šlaunimis? Hm, o kas pastebėjo, kol pati pasakei?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis