Kokios spalvos moteris tu esi

Susiruošei į drabužių medžioklę ir vėl nusipirkai tokios pačios spalvos suknelę, kokių jau pilna tavo spinta? Pažįstama situacija... Paskaityk, ką pasirinktoji spalva sako apie tave!

Raudona. Stiprybės, sveikatos spalva. Raudoną renkasi tos moterys, kurios linkusios į mažesnį ar didesnį agresyvumą, yra impulsyvios arba tos, kurios norėtų tokiomis būti. Dėvinčios raudonos spalvos drabužius yra ryžtingos, užsibrėžusios gauti viską, ką tik įmanoma, linkusios teisti kitus bei greitai perimti jų savybes.

Rožinė. Ši spalva – švelnesnė versija raudonosios. Tai meilė, tačiau be aistros. Rožinė, tai spalva moterų, pasąmoningai trokštančių apsaugos ir išskirtinio dėmesio. Rožinės spalvos mėgėjos linkusios į motinystę, mėgsta jaustis mylimos bei saugios. Jos švelnios bei užjaučiančios.

Geltona. Laimės bei vaizduotės spalva. Geltoną renkasi nuotykių ieškančios, aktyvios ir smalsios asmenybės. Geltona spalva atspindi gerą humoro jausmą bei objektyvumą. Moterys, kurių garderobe vyrauja geltona spalva, yra guvaus proto ir išsiskiria stipria bei koordinuota nuomone.

Mėlyna. Tai švelni, nuoširdi bei puikiai besirūpinanti kitais moteris. Mėlyna spalva atspindi savikritiškumą, konservatiškumą. Moteris, mėgstanti mėlyną, yra teisinga, geranoriška ir pastabi. Tačiau didelis nepasitikėjimais kitais skatina impulsyvius ir netikėtus sprendimus, kuriuos ji išgyvena itin skaudžiai.

Žalia. Harmonijos bei balanso spalva. Žalia simbolizuoja viltį, taiką ir dažniausiai yra mėgiama itin švelnių moterų. Žalios spalvos mėgėjos nėra itin aktyvios socialiniame gyvenime, tačiau tai nereiškia, kad jame neprisitaiko. „Žaliukės“ yra kantrios ir geros, taigi kartais jomis linkę pasinaudoti kiti. Tačiau savo stipriu charakteriu jos sugeba užsitarnauti pagarbą visuomenėje.

Ruda. Itin tamsaus rudos atspalvio mėgėjos yra ištvermingos, solidžios bei konservatyvios. Jos ramios, lėtesnio būdo asmenybės. Ruda spalva tarsi šarvai nuo aplinkinių dėmesio ir nereikalingų susidūrimų. Šios damos mėgsta būti mylimos bei pačios myli.

Pilka. Linkusios į kompromisus moters spalva. Pilkšvų atspalvių mėgėjos ieško tiesos, taikos bei supratingumo visose situacijose. Vyresnio amžiaus „pilkosios“ mėgsta gyvenime šokinėti aukštyn – žemyn, jaunesnės – reikštis kaip asmenybės, rodyti savo itin puikias komunikavimo savybes. Jos puikiai gaudosi versle, tačiau kartais per daug persidirba.

Juoda. Oraus įspūdžio kūrimas yra neatsiejamas nuo šios spalvos mėgėjų. Šios moterys stengiasi pasirodyti paslaptingos, turi didelių siekių bei tikslų. Tai moteris, kurios ilgai nepamiršta ir dar labiau trokšta dėl vidinės aistros ir elegancijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis