8 būdai, kaip kūno kalba atkreipti į save dėmesį

Pamiršk ilgus pokalbius! Kūno kalba yra būtent tas ginklas, kuris tau padės pelnyti geidžiamiausios merginos titulą.

Tik turėk omenyje, kad kūno kalba neapsiriboja gebėjimu reikiamu metu koketiškai mirktelėti ar dailiai nulaižyti ledų šaukštelį. Svarbiausia yra tinkamas tavo kūno atsakas pašnekovo žodžiams. Išmok pasiimti tai, ko nori, įsidėmėdama šiuos kelis paprastus, bet ne prastus patarimus.

1. Šypsena. Tikrai esi tai girdėjus ne kartą, kad teigiamos emocijos persiduoda. Tarkim, susipažinai su vaikinu, kuris tave labai domina. Galbūt paspaudžiate vienas kitam ranką ir šypsena veide atsiranda savaime (juk gauni tiek teigiamų emocijų). Pirmas žingsnis jį sudominti – išlaikyti gerą nuotaiką, kurią ką tik sukūrė tavo nuostabi ir užburianti šypsena. Tačiau būk įsitikinus, jog neleisi nerimui užgožti savo žavesio.

2. Nekryžiuok rankų! Kas žino, kiek potencialių kandidatų į savo širdį jau atbaidei sėdėdama sukryžiavus rankas. Moksliškai įrodyta, jog šis gestas pasąmoningai, o kai kuriuos ir tiesiogiai, atbaido nuo tolimesnio noro bendrauti. Tuo pat metu nori jaustis patogiai ir sužavėti patinkantį vaikiną? Rankas laikyk ant kelių arba šelmiškai suk plaukų sruogą, tačiau jokiu būdu nesunerk rankų, nebent pašnekovas pats siūlo įterpti ir savąsias.

3. Bendraudama su pašnekovu, būk ne šalia jo, o priešais jį. Skamba gal ir keistai, tačiau ši taisyklė yra išbandyta ir laiko patikrinta. Norėdama išlaikyti pašnekovo dėmesį, kalbėdama sėdėk ar stovėk visu kūnu atsisukusi į jį. Niekas nesiūlo būti itin arti, tačiau atsukusi savo taliją, visad išlaikysi dėmesį ir parodysi, kad tau įdomus jūsų pokalbis. Taip pat, bendraudama netrukdomai gali žvalgytis, gerti kavą, tuo pačiu atrodydama itin susidomėjusi pokalbiu.

4. Retkarčiais liesk pašnekovą. Tai itin svarbu pasimatymo metu! Patarimas toks: švelniai paliesti zoną tarp jo rankos vidurinės dalies ir riešo. Ji itin jautri, tačiau kartu ir neperžengia intymios ribos tarp tavęs ir jo. Kelis kartus pokalbių metu lyg „šiaip sau“ palietusi jo ranką, gali pelnyti daugiau simpatijų nei tikėjaisi.

5. Akių kontaktas. Deja, net jei ir esi labai drovi, nuo šito niekur nepabėgsi, ypač, jei labai nori pamatyti pašnekovą sekantį kartą. Verslo susitikimuose, įmonių prezentacijose ir kitose vietose, kur ypatingai reikalingas akių kontaktas, žvilgsnis žemyn gali kelti neigiamas emocijas, tokias kaip baimė ar nerimas. Tačiau pasimatymo metu 80% laiko tiesioginis akių kontaktas nebepalieka klausimų ir dvejonių – tai rodo abipusį susidomėjimą. Idealiausias variantas kai sugebama žvilgsnį ir anksčiau minėtą prisilietimą sujungti į vieną darnų kūno kalbos momentą, užbaigiamą vos žymiu savo lūpos prikandimu. Žinoma, nedaryk to kas porą minučių, nebent siunti nedviprasmiškus signalus savo pašnekovui.

6. Būk kompanijos siela. Arba apsimesk tokia... Sakykime, esi bare su savo draugais ar patinkančiu vaikinu, tačiau jautiesi kiek atsiskyrusi nuo visos grupės. Pakeisk tai. Nors tą akimirką ir esi užsisvajojusi ar nerandanti kaip įsiterpti į pokalbio temą, nedelsiant drąsiai prabilk. Būk tarp žmonių ir būsi matoma. Tavo išrinktasis tarp jų? Puiki galimybė parodyti save iš geriausios pusės. Dauguma vyrų – medžiotojai, o tu iš dalies slapstaisi, tampi auka, kurią taip sunku pagauti, sunku turėti. Pasinaudok tuo ir jis pats nepajus, kaip užsidegs noru kuo greičiau tave turėti.

7. Išgerk šilto gėrimo. Nors šio punkto negalima vadinti kūno kalba ar reikšmingu gestu, tačiau psichologų įrodyta, jog laikant rankose šiltą gėrimą (puodelį kavos ar taurę karšto vyno), pasąmoningai atkreipiamas aplinkinių dėmesys. Kita vertus, stiklinė šalto ir gaivaus gėrimo automatiškai atskiria tave nuo aplinkos, nes atrodo, jog esi susitelkusi tik į gėrimą. Daug teorijos, tačiau išvada stulbinanti – pritraukti patinkančio vaikino dėmesį gali ir su puodeliu kavos.

8. Stebėk savo laikyseną. Gal pats laikas patraukti rankas nuo telefono, žvalgytis į šonus ar sėdėti susitraukus? Nors pasimatymo metu tavo pasitikėjimas gali būti suvaidintas, nereikia vaizduoti šaltos ir viskam abejingos moters, demonstruojančios savo nepasiekiamumą. Teks rasti aukso vidurį tarp „Tu mane domini“ ir „Nesi jau toks ypatingas, jog krisčiau tau po kojom“. Kaip tai padaryti? Vienas iš variantų, tavo stovėsena: laisvai atmetusi į šonus rankas ir kiek sulenkusi vieną koją, sukursi laisvumo įspūdį. Nepamiršk šilto gėrimo, o telefonas tegul iki pasimatymo pabaigos pailsi nuo tavo nuolatinio maigymo. Išlik rami, išgirdusi patinkančią dainą lengvai siūbuok klubais (galbūt tai ir pašnekovo mėgiamas muzikos ritmas).
Išmokusi šiuos paprastus žingsnelius dar lengviau sužavėsi tau patinkantį vyruką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis