Tavo lemties ženklas pagal kinų astrologiją

(1)

Fengšui praverčia ne tik namų energijai subalansuoti — remdamasi šiuo mokymu gali ir sustyguoti visas gyvenimo sritis. Tik pirmiausia sužinok savo fengšui ženklą.


Kinų mąstymas grįstas in ir jang principu, t.y. visatoje egzistuojančių vyriškojo ir moteriškojo pradų junginiu. Pavyzdžiui, vėjas yra jang, vanduo — in. Net kinų metai būna in arba jang. Be to, nurodomas ir vienas iš penkių fengšui astrologijos elementų: Ugnis, Žemė, Metalas, Vanduo ar Medis. Kinai tiki: energija iš vieno prado pereina į kitą, ir visi daiktai susideda iš energijos junginių, kurie stiprėja ir silpnėja, bet niekada neišyra.


Mūsų pateikiamoje lentelėje rask savo energijos ženklą bei elementą ir skaityk, kaip pagal fengšui turėtum subalansuoti gyvenimą.


Koks tavo ženklas?


Vanduo in


Tu — paslaptinga intravertė. Vienišė, bet pažįstamų turi daug, nes esi diplomatiška, geros intuicijos, moki padrąsinti kitus. Tačiau tegul tik kas nors pabando drumsti tavo vandenis — audra gali kilti akimirksniu. Mėgsti tylą, bet tavo pyktis gali viską sunaikinti!


Meilė: ji tau labai svarbi, tačiau nesugebi viešai jos demonstruoti. Nekenti, kai vyrai rodo iniciatyvą, gali lengvai neatsiliepti į telefono skambutį, jeigu taip liepia širdis.


Tavo talismanai: perlai, kriauklelės, jūrų žvaigždės. Nuo blogos akies saugo žali akmenys: smaragdai, chrizolitai, chrizoprazai. Sėkmę neša marinistinio stiliaus drabužiai, todėl drąsiai vilkėk dryžuotus marškinius, mėlynus megztinius, baltas kelnes. Jeigu jie tau netinka, rinkdamasi garderobą kliaukis intuicija. Ji stulbinama!


Idealus partneris: Metalas in-jang arba Medis in-jang. Jis gerbs tavo vidinę stiprybę.


Venk: Žemės in, nes toks žmogus tau per sentimentalus. O Žemė jang pernelyg mėgsta maištauti.


Žemė in


Tu — nuoširdi, kantri, atvira, moki mylėti. Tokiai moteriai reikia stipraus partnerio. Priimi naujus iššūkius, entuziastingai juos įveiki, tačiau nemėgsti, kai tavo darbus atlieka kas nors kitas. Turi visiškai kontroliuoti situaciją.


Meilė: neskubi įsimylėti, tačiau esi labai ištikima. Į artimus santykius leidiesi pamažu, todėl tvirtam ryšiui užmegzti reikia palyginti daug laiko — tavo partneris privalo būti kantrus ir išties tau puoselėti stiprių jausmų! Neatsisakyk pomėgio viskam vadovauti, nesistenk pasirodyti minkšta — toks elgesys tau netinka.


Tavo talismanai: pilki ir balti drabužiai. Rinkis papuošalus iš rožinių koralų, raudonojo karneolio. Pagražink interjerą keliais moliniais indais.


Idealus partneris: patrauklus ir sąžiningas kaip tu. Idealiai tiks Žemė in-jang arba Metalas jang.


Venk: nepastovių vyrų — tokių kaip Vanduo, Medis ar Metalas in.


Medis jang


Koks žavesys, kokia energija! Esi impulsyvi, plepi, negali nustygti vietoje, tau patinka greitas gyvenimo ritmas. Deja, nesugebi ilgam sukaupti dėmesio, tau stinga kantrybės, atsargumo. Esi arši hierarchijos šalininkė, todėl mėgsti struktūrinį darbą, bet gebi išvengti rutinos. Su aplinkiniais būni atvira, nuoširdi, spontaniška. Esi labai komunikabili, tačiau tikrų draugų turi mažai.


Meilė: tau būdingas užkariautojos ir viliotojos temperamentas. Tačiau į nuotykius leidiesi tik būdama visiškai tikra dėl pergalės, tad labiau tikėtina, kad naują gerbėją vysi šalin, užuot priėmusi jo pasiūlymą. Kita vertus, esi pasirengusi veltis į audringą romaną, aistringą, bet trumpą meilės istoriją. Tau reikia supratingo partnerio, nes tavo atvirumas gali ne vieną išmušti iš pusiausvyros.


Tavo talismanai: žydri ir žalsvi drabužiai. Jie ugdo valią. Papuošalus rinkis su nefritais, akvamarinais, žaliais kristalais — jie teiks stiprybės.


Idealus partneris: darbo reikalams spręsti rinkis lankstųjį Vandenį. Medis in ir Ugnis stimuliuos tavo optimizmą, aistrą.


Venk: Žemės jang ir Metalo jang — jie visiškai nesukalbami. Metalas in linkęs naudotis žmonėmis.


Medis in


Esi stipri, švelni, žavi, meili, atsidavusi, nuolat supama draugų. Tau patinka aktyvus gyvenimas, spontaniškumas, bet dėl nuolatinių dvejonių būna sunku pasirinkti. Tu dosni, visada pasirengusi padėti kitiems, todėl esi laukiama kiekvienoje draugijoje.


Meilė: esi pati geidžiamiausia. Tik dažniausiai per stipriai reiški emocijas, todėl sunku užmegzti ilgalaikius tvirtus santykius. Smalsumas, altruizmas, ambicingumas kartais kelia problemų. Bet kokį žavesį tu spinduliuoji!


Tavo talismanai: tamsiai žalia spalva teikia ramybės. Įsigyk žalią turmaliną arba malachitą — jie tave saugos.

Idealus partneris: Vanduo. Jo vikrumas ir lankstumas tave pakerės. Medžio in-jang entuziazmas taip pat gali apsukti galvą.


Venk: Žemės jang (jis pernelyg tvirto charakterio) ir Metalo in-jang (jam stinga subtilumo).


Žemė in-jang


Stulbinama energija! Esi nepriklausoma, trokšti viską atlikti tobulai. Laki vaizduotė padeda įsivaizduoti gyvenimo kelią ir juo džiaugtis vienai. Pasaulio tuštybė tau nerūpi. Aplinkiniai dažnai tau pavydi optimizmo, simpatingumo, o mes patariame išmokti geriau ginti savo nuomonę.


Meilė: moki žavėti natūralumu. Nekenti rutinos. Visur ieškai idealo. Esi reikli sau ir kitiems, dėl to partneris ne visada geba tave suprasti. Būk nuolankesnė, nes rizikuoji likti viena!


Tavo talismanai: rudų atspalvių drabužiai. Iš akmenų tinka baltasis turmalinas, jaspis, rudasis ar geltonasis kristalai. Nuramins kedrų smilkalai.


Idealus partneris: aistroms malšinti nedvejojusi rinkis Ugnį. Rafinuotesnę meilę dovanos Metalas in arba jang — jis energingas, bet diplomatiškas.


Venk: Žemės jang (jis pernelyg kategoriškas) ir Medžio in (jis neperprantamas).


Metalas jang


Tvarkinga, įspūdinga, visada nugali kliūtis. Tau padeda išdidumas, tačiau jis gali ir izoliuoti nuo visuomenės. Aplinkinių nuomone, esi reikli, nepalenkiama. Kad ir kaip ten būtų, labiau pasitikėk žmonėmis, nebūk griežta sau ir kitiems, mokėk pasinaudoti visomis progomis. Esi rimta ir uždara, tačiau tavo humoro jausmas neįtikėtinas. Sąžininga, dosni, bet pažeidžiama labiau, nei rodai.


Meilė: atrodai šalta, tačiau iš tikrųjų esi labai jausminga. Tau stinga diplomatiškumo, todėl partneriui sakai viską, ką manai. Pavojinga! Laimė, renkiesi ne kiekybę,bet kokybę. Beje, vienatvė tavęs nė kiek nebaugina, netgi priešingai. Esi pasiryžusi visą gyvenimą būti ištikima vienam vyrui.


Tavo talismanai: balti ir sidabriniai drabužiai lavina kūrybingumą. Puoškis gryno kvarco kristalais. Juoda spalva padės rasti atsakymus į svarbius klausimus. Interjerą dekoruok marinistinėmis detalėmis.


Idealus partneris: Vanduo — jis bus atsidavęs kūnu ir siela. Metalas jang ir Žemė in gerbs ir vertins tavo skonį.


Venk: Medžio jang, Metalo in bei Ugnies, nes jie pernelyg drąsūs ir tave išvargins.


Metalas in


Šiek tiek lengvabūdiška, jausminga, gyvybinga, komunikabili. Tave dažnai lygina su egocentrišku, gudriu vaiku. Lanksti ir gyvybinga, tačiau nemėgsti būti verčiama ką nors daryti. Gali būti labai griežta su tais, kurie bando tau pakenkti. Įžvalgi ir dėmesinga, visada pasiryžusi veikti. Tačiau tai nereiškia, kad esi atkakli. Atvira? Tikrai ne visada!


Meilė: esi žavinga, patraukli, populiari, bet galvoji tik apie save ir apie savo malonumą. Saugokis, nes gali susipainioti savo pačios pinklėse. Tau reikia žmonių, nes nemėgsti vienatvės. Esi irzli, todėl ilgi santykiai — ne tau. Universalus ginklas — nuolatinis bėgimas. Laimė, tavo žavesiui mažai kas gali atsispirti.


Tavo talismanai: auksas — šio metalo papuošalai, jo spalvos drabužiai teiks energijos. Tave atpalaiduos įvairios vonios procedūros, interjeras, pagyvintas akvariumais, dekoratyviniais fontanais.


Idealus partneris: be vargo įsimylėsi Vandenį ir Žemę (in arba jang), kurie žavėsis tavo stiprybe.


Venk: Ugnies ir Medžio (in arba jang) — santykiai bus nepakenčiami, ypač jei drauge apsigyvensite.


Žemė jang


Principai, visuomeniškumas, jėga... Tu niekada nelieki nepastebėta. Esi tvirta, dosni, žinai, ko nori, gyvenimą vertini tikroviškai, tačiau nuolat laviruoji tarp gėrio ir blogio. Visada stengiesi kovoti su išgalvotais priešais. Tu reikli ir autoritetinga, linkusi vadovauti, viską sisteminti, renovuoti — ir jokių skrupulų. Reikia pripažinti: kartais tai ypač veikia!


Meilė: atrodai vienišė, tačiau ieškai stipraus partnerio — tokio, kuris nuolat drąsintų ir su kuriuo galėtum užmegzti tvirtus santykius. Ar gali jam nusileisti? Labai retai. Esi aistringa, linkusi į avantiūras, bet drauge gležnesnė, nei norėtum būti. Bet tu visada vadovauji!


Tavo talismanai: geltonos spalvos metaliniai rėmeliai, žvakidės teikia dvasingumo. Akmenys — citrinas ir kvarcas.

Idealus partneris: liksi sužavėta Metalo (in arba jang) sąžiningumo ir požiūrio į gyvenimą. Ugnis pakerės išdidumu.


Venk: Vandens ir Medžio (in arba jang), nes jiems stinga disciplinos.


Ugnis jang


Tu elegantiška, spindi, dievini šviesą. Daug dėmesio skiri stiliui, interjerui. Energinga ir plepi, kartais pameluoji, bet tik tada, kai nori suvilioti. Dirbi greitai, gerai, tačiau lieki ištikima savo principams: būti atsargiai ir kantriai. Kai būni geros nuotaikos, moki prajuokinti aplinkinius. Tau būdinga ironijos gyslelė. Trūkumas? Neryžtingumas.


Meilė: tau labai svarbu, ką apie partnerį mano aplinkiniai, tačiau nesi linkusi maištauti ir įrodinėti savo tiesų. Tavo impulsyvumas netrukdo susirasti mylimą žmogų. Esi aistringa, romantiška, nekenti pataikavimo. Tik nebūk pernelyg patikli, nes tavimi gali pasinaudoti!


Tavo talismanai: raudona spalva — ji tobulina dvasinį pasaulį. Dėvėk šios spalvos drabužius, kai esi pavargusi arba dvejoji, kokį sprendimą priimti. Granatai ir rubinai — sėkmės kviesliai.


Idealus partneris: sakyk taip Ugnies ženklui. Jis tave supras ir savo liepsna suteiks energijos. Nevyk šalin ir Medžio — jis mokės įskelti tau aistros kibirkštį!


Venk: Vandens, nes šis vyras norės tave užgesinti. Metalas (in arba jang) vargins ir slėgs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis