Kiek darbdavių pakvietė į pokalbį, pamatę tokią iškirptę

Atspėk, kiek išaugs tavo šansai būti pakviestai į darbo pokalbį, jeigu prie savo CV pridėsi nuotrauką, kurioje vilkėsi pakankamai atvirus viršutinius drabužius? Išaugs, IR GEROKAI! Prancūzų mokslininkai jau išbandė ir pristatė išsamius eksperimento tyrimus.

Sevagas Kertechianas iš Paryžiaus universiteto (Sorbonne) atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo dvi moterys - panašios išvaizda ir turinčios daugiau mažiau vienodos patirties pardavimų ir buhalterijos srityse. Per trejus metus moterys išsiuntė 200 CV potencialiems darbdaviams (100 pardavimų srityje ir 100 buhalterijos srityje). Viename CV buvo pridedama kandidatės nuotrauka, kurioje ji vilki uždarą viršutinę drabužių dalį, kitame gyvenimo aprašyme nuotrauka buvo kur kas labiau traukiantį akį - moteris buvo apsirengusi viršutinius drabužius su gilia iškirpte. Paaiškėjo, kad iškirptė - labai galingas ginklas. Pardavimų srityje moteris su iškirpte sulaukė 62 pakvietimais daugiau nei kukliai apsirengusi, o buhalterijos srityje dar smagiau - 68 pakvietimais daugiau.

„Pardavimų srityje reikia bendrauti su klientais, o buhalterijoje tiesiog sėdėti biure, bet ir šiuo atveju nuotrauka su iškirpte patraukė daugiau dėmesio. Šie rezultatai šokiruoja ir yra nemalonūs, tačiau netikėtais jų nepavadinčiau“ - reziumuoja Sevagas Kertechianas.

Tai va taip, merginos. Belieka tikėtis, kad pasitikdami pagal išvaizdą, bent jau išlydi pagal protą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis