Kuo ypatingi žmonės, gimę 2, 11, 20 ir 29 bet kurio mėnesio dieną

Skaičiai mus supa kone kiekviename žingsnyje: pradedant gimimo data, baigiant kur kas buitiškesniais dalykais - namų adresu, telefono numeriu ar tuo pačiu laikrodžiu, į kurį dairomės kiekvieną dieną. Numerologai tikina, kad skaičiuosi užkoduota mūsų praeitis, dabartis ir ateitis. Tikėti tuo ar ne - pasirinkimas priklauso tik tau, tačiau siūlome paskaityti.

Visos išvardintos gimimo dienos - 2, 11, 20 ir 29 simbolizuoja Mėnulio valdomą skaičių 2.

Labai įdomus ir nevienareikšmis variantas: šie žmonės gali būti labai empatiški ir jautrūs, tačiau tuo pačiu labai tvirti ir pasitikintys savimi. Lygiai tą patį galima būtų pasakyti apie jų santykį su aplinkiniais žmonėmis: intravertiška kompanijos siela. Skamba keistokai, tiesa? Tačiau būtent taip ir yra: Mėnulio vaikai linkę į uždarumą ir vienatvę, tačiau geba prisitaikyti prie aplinkybių, greitai užmezga kontaktus ir esant reikalui gali parodyti tikrąją savo charizmą.

Mėnulio žmonės pakankamai ramūs bet tuo pačiu emocionalūs. Jie gali kantriai laukti ir nutylėti, tačiau perpildžius kantrybės taurę kelio atgal nebėra. Santykiuose jie labai atsidavę ir šeimyniški. Nepuola stačia galva į santykius, neskuba įsipareigoti ir kurti šeimos - ieško to, su kuriuo galėtų praleisti visą likusį gyvenimą.

Patys santykiai dėl nuotaikų kaitos gali būti gana permainingi: Mėnulis mums parodo vis skirtingas savo puses - pilnatį, priešpilpnį, delčią - šis žmogus jas taip pat turi. Kartais gali būti labai uždaras ir netgi šaltokas, kartais - ieškantis jaukumo ir peties, į kurį galima būtų atsiremti. Didelė šių žmonių problema - nenoras išsikalbėti ir emocijų laikymas savyje. Vis tik šie žmonės emociškai labai stiprūs, todėl sunkiai palaužiami.

Išskirtinę reikšmę šioje skaičių sistemoje turi 11. Tai - lyderiai iš prigimties, kurių tikslas šiame gyvenime - šviesti, mokyti ir versti aplinkinius tobulėti. Šie žmonės pasižymi vidine jėga, padedančia skleisti ir įkvėpti kitus savo žiniomis. Tai be galo įžvalgios asmenybės, dažnai išsiskiriančios stipria vidine intuicija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis