Kaip sensta Zodiako ženklai

Vieni lengvai susitaiko su senėjimu ir tuo netgi džiaugiasi, kiti atkakliai kovoja su amžiumi, pasitelkdami visą kosmetikos arsenalą ir naujausius plastikos chirurgų pasiekimus, o štai dar kiti pasensta dar gerokai iki tikrojo biologinio senatvės amžiaus.

Avinai
Avinas linkęs nepastebėti savo metų. Jis gyvena čia ir dabar, stengdamasis galvoti, kad rytojus gali ir visai neišaušti. Jo jaunatviška siela leidžia išlikti energingu ir jaunatvišku iki gilios senatvės. Galbūt sulaukęs šešiasdešimties Avinas nesirengs odiniais rokerio drabužiais, tačiau motociklais jis ir toliau domėsis su tokia pačia aistra kaip ir prieš keturiasdešimt metų.

Jaučiai
Jaučiai mėgsta sočiai pavalgyti, kartais net ir persivalgyti, todėl metams bėgant, kaip taisyklė, jie linkę priaugti svorio. Su amžiumi Jaučiai tampa dar mažiau lankstesni, tiek psichologiškai, tiek ir fiziškai. Tačiau jie pasižymi didele ištverme ir net nepaisant ligų, gyvena labai ilgai.

Dvyniai
Dvyniai dar jaunystėje išsikelia sau tikslus ir siekia jų atkakliai žengdami pirmyn ir metams bėgant nemažindami tempo. Nesitikėk, kad Dvynys iš darbo grįš anksčiau. Net ir garbaus amžiaus sulaukusio Dvynio neišvysi ramiai besiilsinčio prie židinio.

Vėžiai
Vėžiai būna dviejų tipų: tie, kurie niekada nesuauga ir tie, kurie senatvėje labai mėgsta rūpintis kitais. Kaip ir Liūtai, Vėžiai labai nori, kad aplinkiniai gerbtų jų „žilą plauką“. Vėžiai būna puikūs klasikiniai seneliai ir močiutės, būtent tokie, kokiais juos nori matyti dauguma vaikų.

Liūtai
Liūtai iš prigimties yra ramūs ir atlaidūs, o bėgant metams šios savybės tik dar labiau sustiprėja. Senatvėje jie bus kupini jėgų, brandūs, orūs. Jie vis labiau trokš visuotinės pagarbos, jų autoriteto pripažinimo ir net garbinimo, jie norės būti sektinu pavyzdžiu kitiems, būtent todėl savo pagrindinius tikslus ir įsitvirtinimą gyvenime pasistengs pasiekti kuo anksčiau.

Mergelės
Dauguma Mergelių metams bėgant savo aplinkoje pradeda matyti daugiau neigiamų dalykų, negu teigiamų. Jos mėgsta išlaikyti gerą fizinę formą ir nuolat lavina savo protinę veiklą, todėl senatvę pasitinka pasitempusios, ganėtinai griežtos bei protingos.

Svarstyklės
Svarstyklėms labai svarbi jų išvaizda, todėl jos griebsis pačių kraštutiniausių priemonių, kad tik kuo ilgesniam laikui atitolintų raukšles ir papildomus kilogramus. Ir, kaip taisyklė, joms tai puikiai sekasi. Todėl sulaukusios net 80-ies, Svarstyklės atkakliai įtikinės aplinkinius, kad joms dar nėra nė keturiasdešimties.

Skorpionai
Skorpionai su amžiumi tampa susireikšminę ir įtakingi. Jie įsitikinę esantys puikūs filosofai, per eilę metų sukaupę pakankamai išminties, kas, beje, yra tikra tiesa. Bėda tik ta, kad pagyvenę Skorpionai dažnai būna pernelyg užsispyrę ir net įkyrūs piršdami kitiems savo idėjas ir įsitikinimus.

Šauliai
Šauliai iš visų jėgų priešinasi senėjimui, kartais net įkyrėdami aplinkiniams klausimais apie savo išvaizdą, tikėdamiesi išgirsti komplimentų. Beje, tie komplimentai dažniausiai atitinka tikrovę, juk Šauliai, nepaisant jų atsainaus požiūrio į savo išvaizdos puoselėjimą, sugeba išlikti patrauklūs ir seksualūs iki gilios senatvės.

Ožiaragiai
Ožiaragis – ženklas, labiausiai sietinas su laiku, nes jį didžiąja dalimi valdo Saturnas – planeta, atsakinga už laiką. Įdomiausia tai, kad patiems Ožiaragiams laikas tarsi sukasi į priešingą pusę. Ožiaragiai gimsta taip vadinamais „mažais seneliukais“, nes jie būna ne pagal amžių rimti, atsakingi ir išmintingi, tačiau metams bėgant jų charakteryje atsiranda vis daugiau vaikiškumo.

Vandeniai
Saturno įtaka Vandeniams tokia pat stipri kaip ir Ožiaragiams. Vaikystėje jie būna labai rimti, kartais net arogantiški ir pasipūtę. Metams bėgant, Vandeniai tampa vis ekscentriškesni, liaujasi nerimauti dėl to, ką apie juos pagalvos kiti, o būdami aštuoniasdešimties, gali pradėti dėvėti iššaukiančius drabužius ir elgtis kaip panorėję.

Žuvys
Žuvys, kaip nei vienas kitas Zodiako ženklas paniškai bijo artėjančios senatvės. Ir ne tiek dėl išvaizdos pokyčių, kiek dėl daugybės neatliktų, neišgyventų dalykų. Būtent todėl Žuvys mėgsta daryti kiekvieno savo gyvenimo tarpsnio suvestines, lyginti balansus, atlikti įvairius analitinius skaičiavimus. Žuvims reikėtų žinoti, kad kuo mažiau jos dėl viso to jaudinsis, tuo ilgiau gyvens, juk niekas taip netrumpina gyvenimo, kaip nuolatinis nerimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis