4 vaikų mama „idealia figūra“ parodė, kaip iš tiesų atrodo jos pilvas

Kimberly Henderson pirmąjį kartą pastojo būdama vos 16 metų, o dabar ji yra vieniša mama ir augina net 4 žavingus vaikučius! Vieną 2014 metų žiemos vakarą, Kimberly nufilmavo, kaip dainuoja lopšinę savo 1 metukų dukrytei Vaidai, o sesuo įkalbėjo ją pasidalinti šiuo video Facebook paskyroje. Po savaitės šią lopšinę jau buvo išgirdę 20 milijonų žmonių.

#family #love @mviiiphoto

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Got my short hair in an updo 👍👍👍😍 #blonde #shorthairdontcare #love

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

I love who I've become because I have fought to become her.. ❤️#strength #love #family

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Pažvelgus į šią jauną, labai dailią moterį, tikrai sunku patikėti, kad ji augina 4 vaikučius. Tačiau Kimberly tvirtina pavargusi nuo nuolatinių komplimentų jos išvaizdai ir dėl to nusprendė pasidalinti viena nuotrauka, atskleidžiančia, kaip iš tiesų atrodo jos figūra.

Visi nuolatos sako man komplimentus, esą pagimdžiusi 4 vaikus, turiu nuostabų kūną. Nusprendžiau patalpinti šią nefotošopintą nuotrauką, nes reikia savo kūną priimti tokį, koks jis yra. Prieš gimdymus turėjau ištreniruotą pilvo presą , tačiau dabar žinau, kad net ir treniruotės nepadės vėl turėti tokios tamprios odos, ir atsiradusios strijos niekur nedings. Ir tame nėra nieko baisaus, nes kiekvieną rytą atsikėlusi matau 4 besišypsančius veidelius, kurie atperka tą nukarusią odą ir strijas. Aš ir toliau dėviu bikinį, nes buvimas mama mane verčia jaustis gražia“ - savo Instagram paskyroje rašė Kimberley.

Tikimės, kad šios žavingos moters pavyzdys ir tau įkvėps pasitikėjimo savimi!

#body #fit #love #strength #motherhood #mama #inspire #truth

A photo posted by Kimberly Henderson (@kimberlyhendersonmusic) on

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis