Mistika: kas atskleidžia, kad gyveni jau ne pirmą gyvenimą

Reinkarnacija – kol kas tėra dvasinė sąvoka. Tai tikėjimas tuo, kad mūsų sielos, mirus kūnui, sugeba persikelti į kitus kūnus. Vieni žmonės, manoma, į žemišką gyvenimą sugrįžta tam, kad palengvintų savo karmą, kiti gi – tam, kad padėtų vystytis kitiems.

Yra nemažai mokslinių įrodymų apie reinkarnacijos egzistavimą. Tačiau, kaip suprasti, ar tu jau gyvenai anksčiau Žemėje ar ne? Ir ar buvai tu žmogumi?

Stevenas Bancarzas, portalo Spirit Science and Metaphysics autorius, reinkarnacijos galimybę grindžia ne tik moksliniu požiūriu, bet ir įvardija keturis požymius, pagal kuriuos galima spėti, kad žmogaus pavidale Žemėje gyveni jau nebe pirmą gyvenimą.

1. Tu labai gerai „skaitai“ kitus žmones
Dar ankstyvoje jaunystėje pastebėjai, kad pakanka vos žvilgterėti į žmogų ir tu jau gali kai ką suprasti apie jį. O pabendravusi su žmogumi vos kelias minutes, supranti kaip jis gyvena, laimingas jis ar ne ir kokie košmarai jį kamuoja.

Atrodo, tarsi tavo viduje būtų kokia programinė įranga, leidžianti greitai nuskenuoti informaciją apie kitus žmones. Taip yra todėl, kad žmonės iš esmės yra panašūs: pakanka žinoti keletą dešimčių asmenybės archetipų.

Jeigu tavo sielai tūkstantis metų ir su žmonėmis bendravai jau kelis šimtmečius iš eilės, ko gero, nesunkiai susigaudai šiuose archetipuose. Tam, kad suprastum, geras jis žmogus ar ne, tau nereikia tikrinti jo melo detektoriumi. Tau nereikia ilgai svarstyti, pasitikėti ar ne naujuoju pažįstamu. Tokią informaciją tu gauni akimirksniu ir tavo intuicija padeda tau stebėtinai gerai su tuo susitvarkyti.

2. Tu mėgaujiesi vienatve
Tu moki mėgautis vienatve ir laiku, kurį gali skirti tik sau. Ir taip yra ne todėl, kad esi sociopatė ir mėgsti vienatvę. Taip yra todėl, kad tu geriau už kitus žinai, jog laikas, praleistas žiūrint į žvaigždes yra kur kas įdomesnis nei buvimas socialiniuose tinkluose ar gausiose kompanijose.

Tu nesi atsiskyrėlė. Tiesiog tau nereikia bendrauti su žmonėmis vien tik dėl to, kad pamalonintum savąjį „Aš“. Tau nebūtinas bendraamžių pritarimas ar visuomenės pripažinimas. Kadangi į šį pasaulį ateini nebe pirmą kartą, tau nebereikia eksperimentuoti, kad suprastum, koks gyvenimo būdas tau komfortiškas. Tu, kaip ir anksčiau, gerai jautiesi tiek vienumoje, tiek ir kitų žmonių draugijoje. Ir tu visada gerai žinai, kada įdomesnis tau bus pirmas variantas, o kada – antras.

3. Tau nepatinka šio pasaulio sandara
Mokykla, darbas, šeimyninės šventės... Tu dalyvauji visame tame, tačiau supranti, kad visa tai suorganizuota ne pačiu geriausiu būdu ir labai dažnai susimąstai apie neišmintingą žmonių elgesį.

Tavo manymu, pasaulis surėdytas neteisingai ir tu neretai jautiesi esanti liūtu, priverstu avių visuomenėje elgtis kaip avis. Gyvenime tau dažnai tenka apsimesti, neva yra įdomu, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Kartais tau pačiai atrodo, jog gyveni ne savo gyvenimą, o tiesiog atlieki kažkieno vaidmenį.

Tave kur kas labiau domina dvasingumo, sapnų išaiškinimo, gyvūnų teisių temos. Ir tau nėra įdomu diskutuoti apie sportą, orą ar panašius dalykus.

4. Tu darai ypatingą įtaką žmonėms
Žmonės gali kreiptis į tave patarimo, net jei tu jaunesnė už juos 10–20 metų. Jie žino, kad tu ne pagal savo amžių įžvalgi ir išmintinga.

Tu pasižymi ypatingu filosofiniu požiūriu į gyvenimą. Tu kur kas geriau už kitus jauti gyvenimo pulsą. Šioje planetoje gyvendama jau nebe pirmą kartą, tu puikiai žinai tikrąją tokių dalykų, kaip kantrybė, pasitikėjimas, sąžiningumas ir savianalizė vertę. Tu kur kas paprasčiau nei kiti susidoroji su gyvenimo nemalonumais.

Tavęs nekankina garbės, socialinio statuso, prabangos klausimai. Svarbiausia tau – augti ir vystytis dvasiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis