Zodiako ženklai ir santykiai, kurių reikia laukti 2018 metais

AVINAS. Tau reikalinga realistiška meilė. Šiais metais tu, greičiausiai, sutikti savo antrąją pusę ir pasinersi į santykius stačia galva. Kontroliuok emocijas ir neleisk jausmams užgožti tavųjų tikslų.

JAUTIS. Tau reikalinga komunikabili meilė, paremta ne jausmų proveržiais, o tarpusavio supratimu ir palaikymu. Tad nepasiduok pagundai užsiverti savyje, būk atvira ir kylančias problemas spręsk tą pačią minutę.

DVYNIAI. Tau reikalinga įkvepianti meilė. Ieškai aistros, energijos ir jaudulio. Būtent tai privers tave pajusti gyvenimo pulsą ir bus didžiausias stimulas judėti į priekį. Nebijok svajoti ir drąsiai leiskis į avantiūras.

VĖŽYS. Tau reikalinga saugi meilė. Jokių dramų, jokių abejonių ir dvejonių. Šiais metais tau ypatingai svarbi mylimojo parama ir saugus uostas, kuriame gali atrasti nusiraminimą.

LIŪTAS. Tau reikalinga intuityvi meilė. Pasikliauk savo vidiniu kelrodžiu, kuris neleis suklysti. Pajusi, kada ateis tas metas, kai galėsi tiesiog atsipalaiduoti ir perleisti vadeles į kitas, tvirtas ir patikimas, rankas.

MERGELĖ. Tau reikalinga spontaniška meilė. Esi įpratusi viską smulkmeniškai planuoti, tad santykių srityje reikalingas gaivaus oro gūsis. Labiau atsipalaiduok ir pamatysi, kaip viskas eisis kur kas paprasčiau.

SVARSTYKLĖS. Tau reikalinga racionali meilė. Santykiuose esi linkusi į kraštutinumus - skraidai kaip ant sparnų arba matai vien tik problemas. Turi suprasti, kad ne viskas tik juoda arba balta, santykiuose būna įvairių etapų.

SKORPIONAS. Tau reikalinga taiki meilė. Esi labai emocinga, greitai įsiplieskianti ir nerimstanti. Idealiausias partneris šiais metais - ramus ir nepasiduodantis provokacijoms, mokantis išklausyti ir ieškoti kompromisų.

ŠAULYS. Tau reikalinga ryžtinga meilė. Pakaks laukti, metas priimti sprendimus. Jei jauti augantį nepasitenkinimą, garsiai apie tai kalbėk ir nelaikyk visko savyje. Galbūt tavo antroji pusė net nenutuokia, kas tave graužia iš vidaus.

OŽIARAGIS. Tau reikalinga emociškai stabili meilė. Būk atvira ir pasistenk išgirsti, ką tau sako, nedarydama skubotų išvadų. Kiekvienoje situacijoje pasistenk įsigyventi į kito žmogaus vaidmenį, galbūt tai padės tau geriau suprasti jo jausmus.

VANDENIS. Tau reikalinga harmoninga meilė. Esi įpratusi viską daryti pati, todėl dažnai nevalingai užkerti kelią bet kokiai partnerio iniciatyvai. Šiais metais labiau atsipalaiduok ir leisk jam imtis veiksmų. Pamatysi, pasaulis nesugrius, o tavo santykiams tai bus labai naudinga.

ŽUVYS. Tau reikalinga sąžininga meilė. Tavo gyvenime vyksta didelės permainos - keiti pati save ir savo požiūrį. Tik šiame pokyčių etape nepalik santykių nuošalyje. Leisk antrajai pusei suprasti, kad dabar tau reikia daugiau erdvės asmeniniam tobulėjimui, tačiau tai nereiškia, kad jausmams nebeliko vietos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis