Nuolankioji Ethel: amžinos kančios vardan seksualinių vyro fantazijų

Ethel gimė 1905 metais. Ji buvo paprasta, niekuo bendraamžių tarpe neišsiskirianti mergina, dirbusi prekybos centre. Būtent čia Ethel ir susipažino su būsimuoju savo vyru Williamu Grangeriu.

Tą kartą atsakydama į žavingo vaikinuko juokelį, Ethel draugiškai pliaukštelėjo jam rankšluosčiu, o ją sučiupęs ponaitis Grangeris atsilygino žaismingai suduodamas jaunai merginai per sėdmenis ir pažadėjęs kilstelėti jos sijoną, jei šioji nenurims. Taip prasidėjo aistringi jų santykiai.

Abipusė trauka buvo labai stipri, nors Ethel tuo metu jau turėjo sužadėtinį, o Williamas susitikinėjo su gerokai už jį vyresne dama. Sužadėtinis Ethel metė dėl kitos moters, o Williamo jausmai jo išrinktajai atšalo vos tik susipažinus su jauna gražuole. Trukdžių vestuvėms nebeliko.

Grangeris mylėjo laisvą Ethel natūrą, tačiau jo netenkino merginos išvaizda: jis dievino aukštakulniais pasipuošusias ir korsetais talijas susiveržusias moteris, o jo išrinktosios stiliui trūko moteriškumo. Apskritai, tais laikais aukštakulniai ir korsetai neatitiko mados tendencijų, tad ir pačiai Ethel mylimojo prašymai atrodė keistoki.

Ethel Granger
Ethel Granger
Vida Press

Vyro potraukis ekstravagancijai neturėjo labai stebinti turint omenyje vieną labai intymią detalę: Williamas buvo įsivėręs auskarą į savo pasididžiavimą. Vargu, ar 30-aisiais metais tai buvo įprastas reikalas. Pats Williamas pasakojo, kad jo tėvo dirbtuvėje visada buvo moteriški bateliai - iš čia atsirado jo aistra aukštakulniams, o korsetus nešiojo jo mama ir tetos, tad jam tai - moteriškumo etalonas. Intymūs Ethel ir Williamo santykiai prasidėjo dar iki vestuvių, tad mergina tikrai žinojo, kokių keistų polinkių turi jos sužadėtinis: tam, kad pasiektų orgazmą, Williamas pats apsiaudavo aukštakulnius ir susiverždavo korsetu. Tai jį beprotiškai jaudino.

Williamas turėjo dar vieną fetišą - potraukį auskarams. Kuomet Ethel pagimdė, jos krūtys gerokai papilnėjo ir tai labai stipriai jį jaudino. Williamas netgi pasiūlė praverti spenelius auksiniais auskarais, tačiau šį kartą paklusnioji Ethel griežtai atsisakė. Trumpam. Iš pradžių vyras įkalbėjo Ethel prasidurti ausis ir nosį, o galiausiai vėl buvo grįžta prie krūtų klausimo. Šį kartą Ethel nebeprieštaravo.

Ethel Granger
Ethel Granger
Vida Press

Matydama, kokią ekstazę jos vyrui suteikia korsetai, Ethel pradėjo juos dėvėti ir pati. Mergina darė viską, kas patiko jos išrinktajam: avėjo aukštakulnius, rinkosi dailius sijonus ir svarbiausia - visais įmanomais būdais stengėsi pabrėžti savo liemens laibumą. Santykių pradžioje jai pavyko susiveržti taliją iki 61 cm, tačiau vyras tikino, kad tai - tikrai ne riba ir galima pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Tačiau korsetą reikia nešioti ne tik dienomis, bet ir einant miegoti. Ethel priešinosi tokiai idėjai, tačiau Williamas buvo ryžtingas.

Korsetas trukdė Ethel gyvenimui, tačiau vardan mylimojo aistros ši moteris buvo pasirengusi kančioms. Vis tik kai Williamas nematydavo, žmona šiek tiek atlaisvindavo korseto raištelius, kad suspausti šonai galėtų bent kiek pailsėti nuo nuolatinio skausmo. Kiekvieną kartą, pastebėjęs žmonos apgavystę, Williamas korsetą suverždavo dar tvirčiau, nei iki tol.

Jei tikėtume Williamo biografija, jam pasisekė gyvenime sutikti moterį, jautusią aistrą tiems patiems dalykams. Ethel mylėjo vyrą ir pildė jo fantazijas, nesidrovėdama dalintis ir savosiomis. Dabar jau nesužinosime, kas slėpėsi už šios istorijos: abipusis polinkis į seksualinį fetišizmą ar psichologinio smurto pasekmė, kuriai Ethel nesugebėjo pasipriešinti.

Daugiau Ethel Granger nuotraukų gali pamatyti ČIA>>>

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis