Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi melagiai

Sakoma, kad Dvynių ženklo atstovai – labai permainingos asmenybės, nevengiančios pameluoti, jei tik tai padės išsukti savo uodegą. O štai Liūtams melas – kažkas nesuprantamo, juk jie – nepakartojami ir viską daro teisingai. Siūlome paskaityti, kas sakoma apie tavo Zodiako ženklą.

AVINAS. Tai tiesmuki, drąsūs ir ryžtingi žmonės, kurie nelinkę meluoti be rimtos priežasties. Jie neieško aplinkelių ir visuomet renkasi tiesiausią kelią, todėl įprastai ir teisintis ar išsisukinėti netenka.

JAUTIS. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės – labai praktiški ir viską apskaičiuojantys. Dėl smulkmenų jie tikrai nesivargins meluoti, o rimtesnių keblumų jiems nelabai ir pasitaiko, juk viskas iš anksto apgalvota.

DVYNIAI. Su šio ženklo atstovais reikėtų elgtis atsargiau. Negalima būtų teigti, kad tai – apsigimę melagiai, bet vertėtų atsiminti, kad Dvyniai turi kelias kaukes ir drąsiai jas keičia, priklausomai nuo situacijos. Taigi ir informaciją gali pateikti taip, kaip jiems tą akimirką yra patogiau.

VĖŽYS. Meluoja, kad išsigelbėtų – štai ką galima būtų pasakyti apie Vėžius. Dėl smulkmenų jie tikrai nepuls aštrinti liežuvio, tačiau jeigu reikės gelbėti savo kailį iš didelės bėdos arba padėti artimam žmogui – meluoti jie sugebės visai neprastai.

LIŪTAS. Šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog pernelyg išdidūs, kad meluotų be reikalo. Na, pati pagalvok: jie juk įsivaizduoja, kad viską gyvenimą daro teisingai, tai kam tada išvis tas melas?

MERGELĖ. Mergelės nemeluoja. Na, bent jau joms taip atrodo. Jos paprasčiausiai sugeba įtikėti tuo, ką pačios pasakoja, o ar tuomet tai galima pavadinti melu?

SVARSTYKLĖS. Šio ženklo atstovai nemėgsta meluoti, nes po to jaučia siaubingus sąžinės priekaištus. Iš kitos pusės – ir tiesos sakyti jie nelinkę, todėl mėtosi tai šen, tai ten. Galiausiai sumala viską taip, kad atsekti istorijos galų net nebeįmanoma.

SKORPIONAS. Ryžtingiesiems Skorpionams rėžti tiesą į akis – anokia problema. Anot jų, meluoja tik tie, kurie nesugeba apginti savo nuomonės, o tokie žmonės – silpnavaliai.

ŠAULYS. Šio ženklo atstovai geraširdžiai, todėl kartais, net ir norėdami pasakyti tiesą, vis dėlto nuslepia tam tikrus faktus, kad neįžeistų ir neįskaudintų aplinkinių. Kitaip tariant, baltas melas jiems nesvetinimas.

OŽIARAGIS. Melas Ožiaragiui – tai tarsi savęs negerbimas. Tiesa, su viena išimtimi – jeigu melas padės išgelbėti santykius (o tai jiems labai svarbu), Ožiaragiai pamins savo principus ir meluos.

VANDENIS. Vandeniai nemeluoja, o tiesiog fantazuoja ir savo mintyse kuria neįtikėtinus scenarijus. O kai daug fantazuoji, kartais pats patiki savo nebūtomis istorijomis.

ŽUVYS. Šio ženklo atstovai labai jautriai išgyvena sudėtingas situacijas, o juk įvairiausių nesusipratimų pasitaiko nuolatos. Tai štai ir pameluoja Žuvytės iš to didelio streso, bandydamos išvengti problemų. Tik kartais pasakius tiesą viskas būtų kur kas paprasčiau.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis