Ką apie tave atskleidžia tavo gimimo diena

Anot astrologų, kiekviena savaitės diena turi ją lydinčią planetą, kuri daro įtaką žmogaus charakteriui, jo gyvenimo būdui ir požiūriui į patį gyvenimą. Atsiversk kalendorių, pasitikrink kurią savaitės dieną tu gimei ir paskaityk, kas apie tave rašoma.

Gimimo diena – pirmadienis

Valdo Mėnulis. Pirmadienio žmonės – tai neramios sielos, nuolatos kankinamos abejonių. Jeigu jiems pavyktų suprasti patiems save, įveikti vidinius emocinius prieštaravimus, gyvenime jie pasiektų pačių aukštumų. Tai emociškai atviri, lengvai bendraujantys žmonės, tačiau tuo pačiu jie puikiai slepia savo tikruosius jausmus. Labai lengvai prisitaiko prie aplinkybių, žmonių bei gyvenimo permainų, tačiau per daug baiminasi iššūkių ir susidūrę su problemomis lyderio vaidmenį prisiima tik tais atvejais, jeigu stipresnių šalia nėra. Būtent stiprius žmones jie renkasi ir į gyvenimo partnerius. Gimusiems pirmadienį dėl pernelyg menko jų pasitikėjimo savimi nėra lengva visą gyvenimą praleisti su tuo pačiu žmogumi, todėl jie sunkiau nei kiti išlaiko ilgalaikius santykius ir dažnai jaučiasi vieniši. O gaila, juk šeimyniniame gyvenime jie iš tiesų puikūs: moka sukurti jaukumą ir yra ištikimi.

Gimimo diena – antradienis

Valdo Marsas. Turint omeny, kad Marsas – karingųjų planeta, gimusiųjų antradienį charakteris atitinkamas – jie užsispyrę, ryžtingi, retkarčiais netgi pernelyg agresyvūs. Iš kitos pusės tam, kad išlaikytų pasitikėjimą savimi, šiems žmonėms labai svarbus kitų palaikymas. Deja, impulsyvumas šiems iš principo racionaliems žmonėms neretai pakiša koją: jie pirmiau padaro, o tuomet pagalvoja. Būtent dėl to į gyvenimo partnerius jiems reikėtų rinktis pakankamai ramaus temperamento žmones, kurie sugebėtų švelniai ir neįkyriai nukreipti tinkama linkme. Gimusieji antradienį turi visas galimybės pasiekti karjeros ir finansines aukštumas, tačiau jiems būtinas partneris, kuris mokėtų išklausyti ir priverstų į viską pažvelgti iš šalies, nesikarščiuojant.

Gimimo diena – trečiadienis

Valdo Merkurijus. Ši planeta simbolizuoja intelektą, žinias ir gebėjimą bendrauti, todėl gimusieji trečiadienį pasižymi turtingu vidiniu pasauliu ir gebėjimu mėgautis gyvenimu bei imti iš jo viską. Šiems žmonėms įprastai puikiai sekasi marketingo, mokslų, reklamos srityse, tačiau svarbiausia, kad visame kame jie nuolatos mokosi ir tobulėja, tačiau nemėgsta girtis aplinkiniams savo gebėjimais ir pasiekimais, todėl neretai atrodo gana konservatyvūs ir netgi nuobodoki. Trečiadienio žmonės nuo pat mažens planuoja savo ateitį, konkrečiai žino, ką jie nori pasiekti ir daro viską, kad jų norai išsipildytų. Apart pastangų, šiems žmonėms dar ir labai sekasi, todėl atrodo, kad viskas gaunasi tiesiog savaime: jie anksti pakyla karjeros laiptais, uždirba gerus pinigus... Deja, nuolatinis gyvenimas pagal savo pačių susikurtas griežtas taisykles ir lipimas į viršų kažkada išvargina. O jau tuomet gali laukti skaudus nuopolis. Todėl šiems žmonėms labai svarbu į gyvenimo partnerius išsirinkti tokį žmogų, kuris padėtų atsipalaiduoti ir parodytų, kad kartais reikia leisti sau tiesiog pasimėgauti.

Gimimo diena – ketvirtadienis

Valdo Jupiteris. Ketvirtadienio žmonės – vadovai ir organizatoriai, prigimtiniai lyderiai, todėl aplink juos visuomet susiburia silpnesni žmonės, kuriuos nesunku suvaldyti. Prie lyderystės prisideda ir itin išvystyta intuicija, padedanti numatyti kelis žingsnius į priekį ir perprasti žmones. Šie žmonės dažnai mąsto nestandartiškai, todėl jų sprendimai aplinkiniams gali pasirodyti netgi kvaili, tačiau rezultate įprastai viskas būna taip, kaip ir buvo suplanuota. Deja, santykiuose tokią pačią sėkmę, kaip darbuose, pasiekti sudėtingiau. Valdingumas, nekantrumas ir kitų nuomonės nepaisymas – šie bruožai pakiša koją. Todėl ketvirtadienio žmonės į partnerius turėtų rinktis tik silpnesnes, paklusti linkusias asmenybes. Svarbu atsiminti, kad šie žmonės yra labai įžeidūs ir negali atleisti išdavystės.

Gimimo diena – penktadienis

Valdo Venera. Ši planeta apdovanojo juos gebėjimu mylėti ir būti mylimais. Šie žmonės tarsi gimę tam, kad mėgautųsi gyvenimu ir dovanotų džiaugsmą kitiems. Liūdesys, kankinimasis ir inkštimas ne jiems. Į bet kurią situaciją Veneros žmonės stengiasi žiūrėti su optimizmu. Iš kitos pusės – nereikėtų pernelyg pasikliauti jų žodžiais: gimusieji penktadienį nesuteikia kalboms labai didelės svarbos. Pavyzdžiui, kad ir kaip saldžiai jie flirtuotų, greičiausiai rimtų ketinimų net neturi. Jiems tai daugiau žaidimas, paįvairinantis gyvenimą. Penktadienio žmonės myli savo namus, šeimą, moka sukurti jaukumą, suburti aplink save brangius žmones. Tačiau išlaikyti juos tik šeimos rate labai sudėtinga. Jiems reikia nuolatos plėsti savo horizontus, tobulėti – tik tuomet jie jausis gyvenantys pilnavertį gyvenimą ir galės tuo džiaugsmu dalintis su savo artimaisiais. Šie žmonės laimingi gali jaustis tik šalia tų, kurie suteikia pakankamai laisvės ir šalia kurių galima būti savimi.

Gimimo diena – šeštadienis

Valdo Saturnas. Šeštadienio žmonės pakankamai stiprūs, kad įveiktų visus sunkumus. Dėka savo sunkaus įdirbio, proto, gabumų ir įgimto atsakomybės jausmo, šie žmonės gali pasiekti nerealių aukštumų karjeros srityje. Tačiau tikėtis staigių šuolių neverta, nes jiems lemta visko siekti palaipsniui. Deja dažnai žmonėms, gimusiems šeštadienį, nesiseka asmeniniame gyvenime. Jiems paprasčiausiai atrodo, kad sukūrus santykius, toliau viskas turi vykti savaime ir jokių papildomų pastangų įdėti nereikia. Skubėdami gelbėti situaciją, jie arba visiškai paklūsta savo partneriui arba priešingai – duoda valią savo ambicijoms. Tokie kraštutinumai neatneša laimės. Išvada: šeštadienio žmonėms namuose reikia elgtis taip, kaip darbe – judėti į priekį lėtai, kantriai, palaipsniui siekiant vis daugiau.

Gimimo diena – sekmadienis

Valdo Saulė. Šie žmonės kunkuliuoja neišsemiama energija, atrodo, kad jiems sekasi visur ir visada. Tačiau paradoksalu, bet būtent juos dažniausiai ištinka ir nesėkmės. Reikalas tame, kad šiems žmonėms duota visko maksimaliai – proto, talento, gyvenimo džiaugsmo, grožio, gėrio... Todėl jie linkę mėgautis nerūpestingu gyvenimu ir kartais tiesiog pamiršta, jog sėkmė nėra amžina, visam kam reikia įdėti pastangų. Įgimti talentai padeda tik iki tam tikro amžiaus, o vėliau gyvenimas paprašo daugiau – parodyti, ko pasiekei ir ko išmokai. Maždaug ties 33 gyvenimo metais, iki šiol buvęs tiesus kelias išsiskiria į dvi kryptis – toliau mėgautis laisve, bet nieko neturėti arba pradėti kaip reikiant stengtis ir kažko pasiekti. Kad realizuotų savo įgimtus gabumus ir pasiektų maksimalių rezultatų, Saulės žmonėms nuo mažens reikia disciplinos. Ir vėlesniame gyvenime jiems reikalinga antroji pusė, galinti laiku sustabdyti ir nukreipti tinkama linkme. Sekmadienio žmogui tobulas palydovas – gimęs ketvirtadienį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis