O kas sakė, kad ji to negali

Susipažink su Eda Marbury - moterimi, kuri yra pats tikriausias įrodymas, jog svoris - ne kliūtis daryti tai, kas tau labiausiai patinka. Eda prisipažįsta, kad su mityba problemų turi jau nuo mokyklos laikų, tačiau blogiausia situacija buvo pradėjus lankyti universitetą - prasidėjusi depresija ir netramdomo apsivalgymo rezultatai buvo šokiruojantys - Eda svėrė 150 kilogramų.

A photo posted by Eda Marbury (@edasclimb) on


Šokiai aplink stulpą pakeitė Edos gyvenimą. Mergina pasakoja, kad iš pradžių buvo labai nejauku šokti veidrodžių pilname kambaryje, nuolatos matant savo atvaizdą, kuris tikrai nedžiugino. Tačiau per labai trumpą laiką ji atsikratė beveik 30 kg!

A photo posted by Eda Marbury (@edasclimb) on


„Kol nepradėjau šokti, nenaudojau kosmetikos priemonių, nesirūpinau savo išvaizda... Tačiau dabar kur kas labiau pasitikiu savo jėgomis. Mano apranga pasikeitė, pradėjau rūpintis tuo, kaip atrodau kiekvieną dieną“ - pasakoja Eda. Ir nepaisant daugybės neigiamų atsiliepimų internete, ši mergina neketina sustoti, nes aplink yra daugybė moterų, kenčiančių nuo mitybos sutrikimų ir pasitikėjimo savimi trūkumo.

Nesvarbu, kaip tu atrodai. Jei tiki, kad gali kažką padaryti, tiesiog padaryk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis