Mergina paviešino, kokia tikroji realybė slepiasi už šių jos nuotraukų

Žiūri į kitų merginų Instagram nuotraukas ir žadą atima? Visos tokios gražios, taip įdomiai gyvena... Tik realybės tos visos nuotraukos dažniausiai nė iš tolo neatspindi. Nusifotografuoti 100 kartų, kad bent viena nuotrauka gautųsi taip, kaip norėjosi - dažniausiai viskas vyksta būtent taip.

18 metų australė Essena O`Neill savo Instragram paskyroje turėjo šimtus tūkstančių gerbėjų. Juokingiausia, kad Essena - ne kokia garsi dainininkė, aktorė ar TV šou žvaigždė. Ji tiesiog graži mergina, kiekvieną dieną pamalonindavusi gerbėjų akis naujomis nuotraukomis iš savo gyvenimo. Tik visas tas instagraminis gyvenimas buvo didelė apgaulė.

Essena atvirai papasakojo, kas slepiasi už visų tų nuotraukų, kurias ji buvo paviešinusi. „Sumokėjo 400 dolerių, kad pareklamuočiau suknelę“, „Prireikė 100 vienodų nuotraukų, kad mano pilvas atrodytų gerai. Tą dieną beveik nevalgiau“ - savo nuotraukas komentavo mergina. Dabar Essena ištrynė visas savo socialinių tinklų paskyras. Atgal į realų gyvenimą? Tikimės, tai bent šiek tiek atvers akis visoms merginoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis