Sudėtingiausio charakterio Zodiako ženklai

Jei tavo Zodiako ženklas pateko į šį penketuką, nepulk galvoti, kad aplinkiniai tavęs nemėgsta. Tiesiog su tavimi ne taip paprasta, kaip su kitais – sunkiau, bet tuo pačiu ir įdomiau!

AVINAS. Gyvenimas su Avinu kupinas netikėtų posūkių. Šie žmonės dažnai pasiduoda impulsyviam elgesiui, tą minutę užvaldžiusioms emocijoms, todėl reikia turėti kantrybės ir ramiai palaukti, kol emocijos praeis. Aplinkinius žavi Avinų pasitikėjimas savimi ir tvirtumas, tačiau visa tai turi vieną labai didelį minusą – Avinai sako savo nuomonę visai nepagalvoję, kaip visa tai nuskambės iš šalies. Jie negali pakęsti melo ir veidmainiavimo, todėl geriau rėžia tiesą į akis, nevyniodami į vatą. Tai nereiškia, kad jie pikti ar linkintys blogo. Paprasčiausiai po Avino ištarta fraze: „Tu gal idiotas“, neretai slypi viso labo noras pasakyti kažką panašaus į „Tu klysti“.

VANDENIS. Gal patys Vandeniai su tuo ir nesutiks, tačiau aplinkiniams dažnai atrodo, kad jie pernelyg gerai apie save galvoja. Daugelis Vandenių save kažkodėl laiko nepripažintais genijais, kuriems neleidžiama pasireikšti. Jie maksimalistai, tad jiems net nesuvokiama, kad jų sėkme kas nors galėtų suabejoti. Vandenis nepastovus, jis nuolat keičia veiklos sritis ar buvimo vietą, kažkodėl galvodamas, kad tik taip pasieks greitų ir gerų rezultatų, nieko nekeisdamas savyje. Deja, tiesa ta, kad nuo savęs pabėgti nepavyko dar niekam. Be to, Vandeniai tiesiog negali leisti sau nusižeminti ir likti neteisiųjų vietoje, todėl nepatenkinti situacija jie gali tiesiog apsisukti ir išeiti, visiškai negalvodami apie tai, kaip jausis kitas žmogus.

DVYNIAI. Šio Zodiako ženklo žmonės patys puikiai žino, kad jiems labai sunku laiku sustoti ir patylėti. Dvyniai savimi užpildo viską aplinkui ir iš pradžių tai labai žavi, tačiau laikui bėgant pradeda erzinti. Jie nejaučia asmeninės erdvės ribų – patys labai daug atvirauja ir kiša savo nosį į kitų žmonių gyvenimus. Situaciją pasunkina ir tai, kad Dvyniai dažnai linksi galva, tarsi pritardami pašnekovui, o už nugaros pradeda kalbėti tai, ką iš tiesų mano. Tai atrodo tikrai veidmainiškai, nors iš tiesų Dvyniai neturi piktų kėslų. Vis dėlto tokios situacijos sukuria nepasitikėjimą, kuris ir trukdo laisvai bendrauti su šio Zodiako ženklo atstovais.

OŽIARAGIS. Kai kalbama apie užsispyrimą, dažniausiai visi pamini Avinus ir Jaučius, tačiau kažkodėl pamiršta Ožiaragius. Jei jau Ožiaragis turi savo nuomonę – vadinasi taip pat turi galvoti ir visi aplinkiniai. Jis tikrai neatsitrauks, nebent kelioms minutėms, kad priešininkas šiek tiek asipalaiduotų, o tuomet vėl puls įtikinėti. Ožiaragis labai pasitiki savo jėgomis, todėl dažnu atveju laiko savo kur kas geresniu už kitus. Blogiausias Ožiaragio bruožas – pomėgis kabinėtis prie visiškų smulkmenų, iš kurių jis sugeba išpūsti didžiausią burbulą. Nieko keisto, kad šio ženklo atstovai yra labai pesimistiški ir konservatoriški. Be to, Ožiaragiai turi labai gerą atmintį ir puikiai prisimena visas nuoskaudas.

ŽUVYS. Švelniosios, ramiosios Žuvytės... Atrodytų, kuo gi jos nusipelnė patekti į šį penketuką? Pats didžiausias Žuvų trūkumas – visada ir visur rodyti savo silpnumą. Labai jau jos mėgsta būti globojamos. Ir, galima sakyti, kurį laiką joms sekasi visa tai gauti. Tačiau anksčiau ar vėliau aplinkiniai nuo to pavargsta, ir Žuvys lieka vienos, baisiausiai įsižeidusios, kad niekam nerūpi. Žuvys nėra kovotojos, todėl gyvenime dažniausiai stengiasi plaukti pasroviui, o susidūrusios su problemomis išgyvena milžinišką stresą, kurį užkrauna ir aplinkiniams. Niekam nėra lengvai bendrauti su žmonėmis, kurių visas gyvenimas – vien nesibaigiančios problemos ir sunkumai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis