Ką apie mylimąjį išduoda jo rankos

Rankos geba ne tik lytėti, bet ir atskleisti asmenybės bruožų, kuriuos pastebime tik po ilgesnio bendravimo.

Visų mūsų rankos skirtingos, o vienodų pirštų atspaudų nerasi nė su žiburiu. Tačiau pagal pirštų ilgių santykį rankas galima skirti į 3 grupes. Pažvelk į savo ar mylimojo delnus, įvertink, kuriai grupei (A, B ar C) priklausai, ir galbūt sužinosi šį tą naujo.

A - bevardis pirštas ilgesnis už smilių

Sakoma, kad tokie žmonės išsiskiria grožiu, jų žavesiui sunku atsispirti. Jiems būdingas didesnis agresyvumas nei kitiems, todėl nei vyrai, nei moterys nebijo rizikuoti, yra ne tik šarmingi, bet ir drąsūs. Dažnas mėgsta logines užduotis, pavyzdžiui, kryžiažodžius arba loginio mąstymo reikalaujančius žaidimus.

B - smilius ilgesnis už bevardį

Tie, kurių smilius ilgesnis, itin pasitiki savimi, deja, yra arogantiški. Jie moka ir mėgsta būti vieni, negali pakęsti, kai yra trukdomi. Ypač vertina laisvalaikį, todėl jo metu klausimų ar veiksmų, susijusių su darbais, reikėtų vengti. Greičiausiai santykiuose pirmojo žingsnio jie nežengs, tačiau labai vertins kitų parodytą dėmesį ir pastangas.

C - ir smilius, ir bevardis yra vienodo ilgio

Šie žmonės - tikri taikos skleidėjai, jie labai blogai jaučiasi susipykę ar patekę į konfliktinę situaciją. Turintys vienodus bevardį bei rodomąjį pirštus stengiasi su visais sutarti, ieškoti kompromisų. Taip pat jie yra ištikimi ir linkę kurti tvirtus ilgalaikius santykius. Itin rūpestingi, švelnūs ir dažnai puikūs organizatoriai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis