Kurie Zodiako ženklai praturtės 2016 metais

Ko gero kiekviena iš mūsų pasvajojame apie turtus, tačiau visai ne apie tokius, kurie sukraunami per ilgus sunkaus darbo metus, o apie tokius, kurie nukrenta tarsi iš dangaus, be jokių pastangų.

Kuriems Zodiako ženklams praturtėjimą žada ateinantys 2016 Raudonos Ugninės beždžionės metai?

Dvyniai

Žvaigždės pranašauja, kad 2016 metais šalia Dvynių ženklo atsiras valdingas ir labai turtingas žmogus. Palankiai susiklosčius aplinkybėms, šis žmogus gali kardinaliai pakeisti Dvynių gyvenimą. Tačiau laimė nusišypsos ne visiems Dvyniams, o tik tiems, kurie įdės pastangų ir įtikins, kad būtent jie nusipelnė jog „ant jų būtų statoma“. Įdomu dar ir tai, kad ir savo geradariui žmogus, gimęs po Dvynių ženklu, bus neišsenkančių pajamų šaltiniu. Būtent todėl gimusiems po šiuo ženklu ir svajojantiems apie didesnius turtus, jau nuo pat metų pradžios reikia dairytis ir būti arčiau pasiturinčių asmenybių.

Liūtas

Liūto ženklo atstovai – tikri lošėjai, kurių azartas neretai atveda iki pražūtingų nesėkmių, o kartais ir iki visiško bankroto. Bet tik ne 2016 metais, kai valdys Ugninė beždžionė. Šie metai ypatingi azartiškiems ir atsipalaidavusiems žmonėms, kurie pasiryžę rizikuoti ir turi stiprius nervus. Astrologai įspėja, kad sėkmė Liūtus lydės ne visus metus, o tik laikotarpiu nuo gegužės vidurio iki rugpjūčio. Būtent tuomet turėtumėte stengtis maksimaliai išnaudoti visas galimybes - daugiau rodykite savo gabumus, nebijokite pasireikšti, bendraukite, siūlykite idėjas ir t.t. Žodžiu, kai tik turėsite galimybę parodyti save - rodykite!

Vandenis

Ne paslaptis, jog Vandeniai nepasižymi ypatinga vaizduote ir išradingumu. Tačiau 2016-ieji jiems žada būti ypatingi. Pradedant vasario mėnesiu, šio ženklo atstovai taps tikrais „idėjų generatoriais“, o idėja - pirmasis žingsnis link praturtėjimo. Beje, nereikia manyti, kad šansų praturtėti turi tik moksliniais išradimais užsiimantys Vandeniai. Pralobti gali kiekvienas, tereikia to atkakliai siekti ir nuolat ieškoti būdų, galinčių palengvinti ir pagerinti gyvenimą. Maždaug ties metų viduriu ateis laikas visas idėjas realizuoti. Galimybių tikrai bus, tiesiog nemiegokite ir nepraleiskite paties likimo jums atsiųstų progų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis