Ką slepia kiekvieno Zodiako ženklo žvilgsnis?

Zodiako ženklas, po kurio žvaigžde esame gimę, ne tik veikia mūsų charakterį, bet ir atsispindi sielos veidrodyje - akyse. Koks žvilgsnis būdingas kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas

Avino ženklo žmonių žvilgsnis - tiesmukas ir atidus. Iš žvilgsnio akivaizdu, kad jam neegzistuoja baimė, kuklumas, kad jis turi tikslus ir drąsiai eina link jų. Avinai nemoka slėpti emocijų: kai reikalai nesiseka, akys atspindi neviltį ir pyktį, kai viskas klojasi puikiai, akyse galima įžvelgti ne tik džiaugsmą, bet ir pasididžiavimą. Dažniausiai avino ženklo nepažįstamoji iš akių atrodo agresyvoka, taip yra dėl to, kad šį zodiako ženklą valdo karingoji Marso planeta. Tačiau iš tiesų avinai yra labai šilti ir linkę padėti, todėl daryti skubotų išvadų vien iš žvilgsnio nereikėtų.

Fotografando @vivaraonline hoje. @gb65 @luigiandiango ✨✨✨Shooting @vivaraonline today.

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) on Jun 17, 2015 at 2:57pm PDT

Jautis

Jaučiai ypač pasitiki savimi, jų akyse galima įžvelgti nusispjovimą ant kitų nuomonės - šio ženklo atstovams nesvarbu, ką pasakys kiti, jie patys žino, ko yra verti. Dažnai jautukės yra labai gražios merginos, jų grožis įgimtas ir natūralus, spinduliuoja iš vidaus. Galbūt pasitikėti savimi labiau tikrai yra verta? Juk sakoma, jei mokėsi žavėtis savimi, tavimi žavėsis ir kiti.

I absolutely 💗💗💗 this #Gucci jacket.

A photo posted by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on Sep 30, 2015 at 2:53am PDT

Dvyniai

Dvynių žvilgsnis atrodo mąslus ir išmintingas, iš jo nesunku nuspėti, apie ką žmogus galvoja, nors neretai jų akyse atsispindi gudrus kipšiukas. Kai dvyniai yra geros nuotaikos, žvilgsnis spinduliuoja gyvybingumu, linksmumu, akys greitai juda. Tačiau kai dvyniai yra nusiteikę prastai, akyse atsispindi pyktis, žvilgsnis tampa nervingas.

Vėžys

Vėžio akys niekuomet neišduos to, kas verda galvoje, perprasti vėžį iš akių itin sunku .Po šiuo ženklu gimę žmonės - slapukai, jie stengiasi nuslėpti savo emocijas, nesvarbu ar jos kelia džiugesį, nerimą, pyktį ar baimę. Vis dėlto emocijos vėžius valdo, nors ir mėgina jas slapstyti, pagauti emocijų sūkurio gali užsiplieksti it degtukai. Dažnai vėžiai atrodo drąsūs ir bebaimiai, bent jau stengiasi tokie atrodyti prieš kitus.

#keiraknightley #model #gorgeous #portrait #stunning #keira

A photo posted by Keira Knightley (@keiraknightley) on Jun 10, 2012 at 4:48pm PDT

Liūtas

Jų akyse atsispindi karališkumas, aristokratija ir didingumas, moterų žvilgsnis dažnai būna katiniškas. Liūtai žino, ko jiems reikia ir jei iš pirmo žvilgsnio nepsirodei įdomus, liūtas nesivargins ir daugiau neatsigręš. Bet jei sužavėjai, tada šis plėšrūnas padarys bet ką, kad laimėtų tavo dėmesį. Tiek po liūto ženklu gimusios moterys, tiek vyrai pasąmoningai medžioja, atrodo kad žvelgdami jie šaudo akimis, šios aplinkoje bėgioja spėriai, tai kairėn, tai dešinėn, kol pastebi dėmesio ir pastangų vertą auką.

New photo of Jennifer Lawrence for Entertainment weekly's Entertainer of the Year 2015. #jenniferlawrence

A photo posted by jenniferlawrenceinform (@jenniferlawrenceinform) on Nov 25, 2015 at 4:30am PST

Mergelė

Kurio zodiako ženklo žvilgsnis šalčiausias - neabejotinai mergelių. Jų akyse niekuomet neįžvelgsi emocijų, žiūrėdamas į mergelės akis tarytum žvelgi į tuščią sieną. Tačiau savo šaltumu, nepasiekiamumu šios akys ir traukia. Gimusieji po mergelės ženklu yra labai žemiški, atsidavę darbui ir rūpestingi. Galbūt jų žvilgsnis nieko nesako dėl to, kad galvoje nuolat zuja mintys, kaip spėti atlikti visus darbus, kaip nubraukti ne tik savo, bet ir kitų rūpesčius.

Adios NYC ✈️ Nest stop... BIRTHDAY VACATION ❤️💯💃🏻💥💋🎂

A photo posted by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on Nov 12, 2015 at 11:14am PST

Svarstyklės

Svarstyklių žvilgsnis - paprastas, nekaltas ir vaikiškas. Tai nuošidūs žmonės, kurie viską daro atvirai, o jei bando kažką prasukti, greičiausiai net ir to nelabai suvokia. Svarstyklės žvelgia vaikiškai, bet mąsliai, o žvilgsnio nuoširdumą dar labiau išryškina dangiška šypsena. Svarstyklių šypsenos yra bene gražiausios iš visų zodiako ženklų.

Hi 😛

A photo posted by Candice Swanepoel (@angelcandices) on Nov 16, 2015 at 6:59am PST

Skorpionas

Skorpionų akys yra paslaptingiausios, užburia akimirksniu. Atrodo, kad žvilgsnis veria kiauriai, permato viską nuo iki ir nesuvokiamai traukia į save, hipnotizuoja. Skorpionai yra visiška atsiskyrėlių vėžių ir mistiškųjų žuvų priešingybė, jie yra trykšta entuziazmu tarsi fontai, veikia čia ir dabar. Neretai pažvelgęs skorpionei tiesiai į akis gali pamanyti, kad ji kerėtoja arba raganaitė.

✂👦️I asked for the Kris Jenner👦✂️

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on Apr 1, 2015 at 9:28am PDT

Šaulys

Šauliai yra labai nuoširdūs, šauliukės nemeluoja. Jų akys taip pat žvelgia atvirai, jose nėra pykčio, agresijos, jokių paslėptų emocijų. Dažniausiai šaliai pasižymi pozytyvumu ir moka natūraliai būti laimingi. Seksualumo žvilgsniui suteikia akyse žėrinčios liepsnelės, kurios nevalingai suliepsnoja, kai šaulės žvelgia į savo simpatiją.

All black everything! So excited to share the newest @Gilt exclusive, limited-edition version of Selfish from @rizzolibooks. Click fast for a signed copy (only 500 available!) Today at Noon ET at gilt.com/selfish

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Nov 23, 2015 at 8:43am PST

Ožiaragis

Ožiaragio akys - neįprastos, kitokios, nors jose ir nėra mistiškumo, ožiaragių žvilgsnis traukia savo nenusakomu išskirtinumu. Jose yra kažkas nevaržomo ir laukinio. Žvilgsnis visuomet atrodo stabilus, ramus, tačiau jame rusena geidulys, kurį sunku paaiškinti.

Channelling @taylorswift ........ ✨ A star ✨

A photo posted by Nina Dobrev (@ninadobrev) on Aug 26, 2015 at 7:32pm PDT

Vandenis

Vandeniai taip pat turi išmintingas akis. Kaip ir kiti oro stichijai priklausantys zodiako ženklai, vandeniai nuolat mąsto, jie lengvai pasineria į filosofinius klausimus. Tai vienintelis zodiako ženklas, kuriam būdingas chameleoniškumas. Po vandenio ženklu gimusios merginos retai būna lėliško grožio, tačiau jos puikiai žino, kaip transformuotis į geidžiamas moteris. Sakoma, kad vandenio akys - sielos veidrodis. Dažnai jie būna šviesiaakiai, neretai pasitaiko, kad vendenis turi skirtingų spalvų ar net formų akis.

💗💗💗💗

A photo posted by Jennifer Aniston (@jenniferjaniston) on Nov 15, 2012 at 4:39am PST

Žuvys

Žuvys turi dideles, išraiškingas ir labai gražias akis. Jų žvilgsnis tarsi pasaka, kurioje matai "ilgai ir laimingai". Kai žvelgi į žuvų akis, atrodo, kad persikėlei į ramybe alsuojantį egzotišką paplūdimy, kur pranyskta visi rūpesčiai ir darbai. Ne veltui teigiama, kad po žuvų ženklu gimę žmonės turi galių energetiškai išvalyti erdvę ir suteikti žmonėsm komforto jausmą, kad ir kur šie bebūtų.

Hi 💋

A photo posted by Miranda (@mirandakerr) on Nov 20, 2015 at 5:29pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis