Mano dukra – elitinė prostitutė, tenkinanti vyrų aistras

Į mūsų el. pašto dėžutę atskriejo štai toks laiškas. Situacija labai kebli. Kaip elgtis mamai, kurios dukra pardavinėja savo kūną? Dalinamės laišku su tavimi ir labai tikimės komentaruose sulaukti rimtų patarimų. Prašymas tiems, kurie ateina pasityčioti iš kitų žmonių nelaimių - negaiškite laiko ir nekomentuokite.

Nebežinau, ką daryti. Esu tokioj juodoj nevilty, kad nebenoriu gyventi. Prieš kelias savaites atsitiktinai sužinojau, kad mano 18 – metė dukra pardavinėja savo kūną.

Rašau apie tai ir rankos dreba. Iš pykčio, iš nevilties, iš nežinojimo, ką daryti. Kaip mano dukra užsidirba pinigus, sužinojau radusi labai atviras jos nuotraukas. Tiesiog palikau savo nešiojamą kompiuterį darbe, todėl pasiskolinau dukters. Net negaliu paaiškinti, kas mane paskatino atsidaryti vieną kompiuteryje rastą aplanką, kuriame buvo labai jau atviros jos nuotraukos. Gal motiniška nuojauta?

Tą akimirką širdis į kulnus nusirito. Pradėjau naršyti jos facebooke, radau pokalbių su kitomis merginomis apie turtingus vyrukus, tiksliau – klientus. Jos aptarinėdavo, kokie dalykai lovoje kuriam patinka, kaip apsukti juos aplink pirštą ir panašiai. Iš pokalbio buvo akivaizdu, kad šiandien mano dukra su ta pačia mergina – privačiame vakarėlyje, kuriame turės aptarnauti iš užsienio atvykusius vyrus.

Puoliau skambinti dukrai, bet telefonas buvo išjungtas. Verkiau taip, kaip niekada nesu verkusi. Auginau ją viena, pinigų niekada nebuvo per daug, bet stengiausi duoti jai absoliučiai viską, ką tik galėjau. Tame pačiame pokalbyje radau vieno puslapio nuorodą. Mano dukra gyrėsi draugei, kad įsidėjo naujas nuotraukas. Atsidariau ir nustėrau. Ten buvo viskas – nuo teikiamų paslaugų iki kainų už tai.

Iki paryčių nemiegojau ir laukiau, kol dukra grįš namo. Gal reikėjo elgtis kitaip, gal reikėjo tiesiog ramiai pasikalbėti, bet vos jai įžengus pro duris nesusilaikiau. Bandžiau klausti, kodėl ji taip elgiasi, nejaugi to, ką aš jai duodu – per mažai? O ji tiesiog žiūrėjo į mane ir kartojo, kad nesikiščiau į jos gyvenimą. Kokį gyvenimą, vaikeli, jeigu tu dar mokaisi mokykloj?!

Bandžiau kalbėtis su ja ir piktuoju, ir gražiuoju – nieko. Nieko keisti ji neketina, o jeigu man tai trukdo – ji gali išeiti iš namų. Maldauju, patarkite, kaip atvesti vaiką į protą. Ji pati nesupranta, kad griauna savo gyvenimą, o aš bejėgė ją ištraukti iš to liūno.

Jei nori atsiųsti skaitytojai privatų patarimą, užpildyk žemiau esančią anketą ir tavo laiškas pasieks ją tiesiogiai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis