Jie pragyveno kartu 40 metų, tačiau vyras užsimanė jaunesnės ir gavo, ko nusipelnė

Šia istorija pasidalino tūkstančiai žmonių ir ji mums pasirodė savaip pamokanti. Istorija apie tai, kaip reikia vertinti tai, ką turi ir nesižvalgyti į šonus, amžinai tikintis rasti kažką geresnio.

Beje, besikalbėdamos su merginomis prisiminėme ir vieną realią mūsų buvusios kolegės istoriją. Vyras ją paliko dėl meilužės. Kaip pats paaiškino, pabodo jam bloga žmonos nuotaika, pavargo jis nuo nesibaigiančios rutinos. O meilužė - absoliuti buvusios priešingybė - visada gerai nusiteikusi, pasitempusi, tiesiog auksas, o ne moteris!
Tik tas auksas nusitrynė vos po pusmečio, kai balandėliai kartu apsigyveno. Pasimatymus restoranuose ir malonias staigmenas pakeitė elementari buitis, o amžinai laiminga meilužė virto didesne bambekle nei žmona. Tik kantrybės ji turėjo mažiau - prie puodų stovėti neketino, susikrovė savo daiktus ir išėjo šypsotis kitiems.

Va taip ir būna - visos moterys auksinės, kol vyrai leidžia joms tokiomis būti. O dabar grįžkime prie socialiniuose tinkluose klaidžiojančios istorijos....

Taigi, vyras ir žmona kartu pragyveno 40 metų. Per tuos metus buvo visko - meilės, pykčių, nepamirštamų akimirkų... Tačiau jie viską praėjo kartu. Sėdint romantiškame restoranėlyje dviese ir prisimenant įvairiausius bendro gyvenimo etapus, ant stalo netikėtai atsirado maža fėja. Ji pažvelgė į juos pro savo ilgas blakstienas ir netikėtai prabilo:

- Už tai, kad esate tokia nepakartojama pora ir už tai, kad sugebėjote išsaugoti meilę tiek daug metų, kiekvienam iš jūsų leidžiu išsirinkti po vieną norą, kurį pasižadu išpildyti.

Žmona buvo labai nustebusi, bet ilgai nesvarstė:

- Gyvenime kartu perėjome daug, tačiau dar nepakankamai. Noriu su šiuo vyru apkeliauti visą pasaulį!

Fėja mostelėjo savo stebuklingąją lazdele ir ant stalo tą pačią akimirką atsirado viskas, ko reikės būsimai kelionei. Tuomet atėjo metas vyro norui. Jis galvojo, galvojo, o galiausiai pasiryžęs tarė:

- Gyvenime kartu perėjome daug ir buvome tik tu ir aš. Man labai gaila, brangioji, bet aš jau senas ir tai mano paskutinė galimybė išbandyti kažką naujo. Aš noriu 30 metų jaunesnės žmonos.

Žmona ir fėja buvo labai nusivylusios, tačiau noras jau buvo ištartas ir nieko pakeisti nebuvo įmanoma. Fėja mostelėjo stebuklinga lazdele ir... Tą pačią akimirką vyras paseno 30 metų. O išvada - labai paprasta: nedėkingi vyrai turėtų prisiminti, kad ir fėjos - moterys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis