Ką reikėtų žinoti kiekvienai 30-metei

Sakoma, kad išmintis ateina tik su amžiumi. Kai kurie paauglystės įsitikinimai suaugus atrodo tokie juokingi ir net... niekingi!

Reikia gyventi dabar, o ne rytoj

Šiandien atsisakai visų malonumų, kad rytdiena būtų šviesesnė? Bet juk vieną dieną pabusi ir suprasi, kad rytdienos jau nebėra, o kartu nėra ir jokių malonių prisiminimų. Dažniau pagalvok apie tai, ką gali leisti sau padaryti šiandien. Pakaks ir paprasčiausių norų: užlipti ant daugiaaukščio namo stogo ir pažiūrėti į naktinį miestą, iššokti su parašiutu, pakeliauti... Viskas įmanoma, jei tik tu pati to nori. Keisk požiūrį: kada nors – tai dabar.

Žmonės ateina ir išeina, o gyvenimas vis tiek tęsiasi

Draugai pasikeičia, „amžinos meilės“ išblėsta... Ir nieko čia nepadarysi. Kad ir kaip atrodytų sunku tą minutę, laikui bėgant viskas praeina. Išmok paleisti tuos, kurie nori išeiti. Kiekvienas turi teisę rinkis savo kelią.

Nereikia atiduoti savęs per daug

Nesvarbu, ar kalbame apie asmeninį gyvenimą, ar apie karjerą – visuomet turi išlaikyti balansą tarp kitų žmonių pageidavimų ir savo asmeninių poreikių. Tu neprivalai versti kalnus dėl kitų, jei jie to nedaro dėl tavęs. Žmonės greitai pripranta prie gero ir pradeda lipti ant galvos. Niekuomet nepamiršk, kad tavo gyvenime svarbiausias asmuo esi tu. Tai nereiškia, kad turi būti egoistė. Tikrai ne! Bet gerumas neturi trukdyti tavo asmeninei laimei.

Išklausyti patarimus - gerai. Gyventi pagal kitų scenarijų - ne

Tau sako, kad filologijos studijavimas yra niekai ir dėl savo pačios ateities turėtum stoti į teisę? Bet kiek laiko tu būsi teisininke, jei tai ne tas darbas, apie kurį tu svajoji? Ką darysi tuomet, kai suprasi pasukusi visai ne savu keliu? Iki gyvenimo pabaigos kankinsiesi tik dėl to, kad kažkas kitas to norėjo? Atrasti save – didžiausias ir tikriausiai sunkiausias iššūkis gyvenime. Dar vienas sunkumas – išmokti džiaugtis tuo, ką sugebėjai pasiekti. Atsiribok nuo svetimų lūkesčių ir aiškiai suvok, kuo save matai po 10 metų.

Tu atrodai ne taip, kaip pati apie save galvoji

Jei padarytume eksperimentą ir paprašytume svetimo žmogaus sąžiningai įvertinti tavo išvaizdą, tikriausiai tu jam pasirodytum kur kas gražesnė, nei pati save matai veidrodyje. Paprasčiausiai mes savyje nuolatos ieškome trūkumų, kurių kiti žmonės dažniausiai net nepastebi.

Tavo seksualumas niekaip nesusijęs su vulgaria išvaizda

Viktoras Hugo kažkada labai teisingai pastebėjo: „Būti moteriškos lyties atstove ir būti moterimi – du skirtingi dalykai“. Iš tiesų, yra moterų, traukiančių vyrus lyg magnetas. Ir kalta šiuo atveju visai ne iškirptė iki bambos ar sijonas, labiau primenantis diržą. Seksuali moteris panaši į katę. Vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių. O išvaizda... Seksualiai apsirengusi moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti tiek, kad matytųsi išlindusios apatinės kelnaitės, o pro dekolte šviestųsi liemenėlės kraštai. Seksualios moters apranga žadina fantaziją, priverčia vyrą vaizduotėje matyti “savo svajonių moterį”. Ji žino savo stipriąsias puses, kurias būtinai pabrėš ir puikiai maskuoja silpnąsias.

Pasitikėjimas – kelias į sėkmę visose srityse

Gali būti pati darbščiausia, protingiausia ir kitokia „-iausia“, bet jeigu nemokėsi pati vertinti savo sugebėjimų, kiti jų taip pat neįvertins. Drovumas moterį puošia? Gal ir puošė kadaise, bet laikai jau pasikeitė. Geroms mergaitėms dangus, blogoms – viskas, tiesa?

Amžiaus cenzas neegzistuoja

Apie 80 proc. studentų nėra tikri, kad norės dirbti pagal specialybę, Virš 75 proc. studentų dirba ne pagal specialybę. O mokykloje mums kalė į galvą, kad turime suaugti ir apsispręsti, ką veiksime toliau. Nebe tie laikai, kad baigus universitetą iš karto įsidarbintum ir toje pačioje darbovietėje sulauktum pensijos. Keisti savo gyvenimą niekada nevėlu ir tu tikrai neprivalai gyventi pagal kažkieno sudarytą planą.

Tavo nesėkmės nėra tokios jau baisios, kaip atrodo

Oi, kiek įvairiausių „gėdingų“ istorijų galėtų papasakoti kiekviena moteris. Taip, tą akimirką panikuojame, pergyvename, bet kažkada prisiminusios tas pačias istorijas tiesiog juokiamės. Kiekvieną kartą susidūrusi su gėdinga nesėkme pagalvok, ar po 5 metų tau tai atrodys taip pat svarbu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis