Jei turi apgamus šiose vietose, tau galima tik pavydėti!

Būrimas iš kavos tirščių, delno linijų, kortų, runų... Žmonės nuo seno naudojo ir kūrė pačius keisčiausius metodus, neva galinčius stebuklingai parodyti, kokios staigmenos ar likimo vingiai žmonių laukia ateityje.

Vis dėl to apie tai, jog kiekvieno žmogaus kūną nusėję apgamai yra ženklai, kuriuos teisingai iškodavus gali paaiškėti žmogaus likimas, žino tik nedaugelis.

Labiausiai paslaptingomis apgamų reikšmėmis tiki kinai, daoistai. Jie laikosi nuomonės, jog apgamas pranašauja gerą arba blogą lemtį, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje jis yra. Kodėl būtent apgamai turi tokią mistinę galią? Tai susiję su tikėjimu, neva apgamai yra paslaptingi pėdsakai, paveldėti iš praeitų gyvenimų. Jie - tarsi antspaudai, kuriais pažymimas mūsų kūnas, atlikus gerus ar blogus darbus. Kiti apgamų kilmę vertina kaip perspėjimą apie gerai susiklostysiančią lemtį arba kupiną nelaimių gyvenimą.

Norite tikėkite, norite ne, tačiau kai kurios Pietryčių Azijos kultūros taip pat atidžiai stebėdavo apgamų dydį. Buvo tikima, kad kuo apgamas didesnis ir labiau matomas, tuo didesnė jo galia. Tuo metu iš šviesių atspalvių apgamų buvo tikimasi sulaukti palankaus likimo. Jau susidomėjai? Skaityk toliau ir sužinosi, kurie apgamai yra geros lemties ženklas!

Ties smilkiniu esantis apgamas pranašauja įdomų, kelionių kupiną gyvenimą. Turėtum jausti nenumaldomą norą pažinti pasaulį, o pats likimas tau pametės tokių galimybių tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Tarp antakių esantis apgamėlis žada puikią karjerą. Beje, sakoma, kad šioje vietoje apgamą turintys žmonės turi išskirtinių protinių gabumų ir puikią atmintį.

Tarp antakio ir akies esantis apgamas išduoda tikrus gyvenimo lyderius. Šie žmonės tiesiog apdovanoti gebėjimu valdyti kitus ir siekti savo tikslų.

Jei turi apgamą virš lūpos - esi stipri ir valdinga asmenybė, gebanti gauti viską, ko tik nori. Beje, sakoma, kad toks apgamėlis - laimingos santuokos pranašas.

Gerumu ir nuoširdumu apdovanoti žmonės turi apgamą ant skruostikaulio. Jie - tarsi kitų žmonių gelbėtojai, nors likimas laimės ir sėkmės nepašykštėjo ir jiems patiems. Bet tik su sąlyga, kad ta laime jie dalinsis su kitais.

Ant delno apgamą turi retas žmogus. Tai - būsimų aukštų pasiekimų simbolis. Karjera, šeima, pinigai - regis, pats likimas tau ištiesia ranką kiekviename žingsnyje. O štai ant pėdos apgamus turintys žmonės - pozityvo užtaisas. Ko jau ko, bet laimės ir gebėjimo džiaugtis jiems tikrai nepagailėta. Gyvenimas jiems numatęs daugybę nepamirštamų įspūdžių, todėl nevalia sustoti vietoje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis