3 Zodiako ženklai, kuriuos žmonės labiausiai mėgsta

Dvyniai

Kodėl? Tai vienas iš energingiausių, pozityviausių ir netgi romantiškiausių Zodiako ženklų, su kuriuo bendrą kalbą gali rasti praktiškai kiekvienas. Dvyniai labai geri klausytojai – įsijaučia į svetimas istorijas, tarsi viskas nutiko jiems patiems. Kas gi nenorėtų šalia turėti žmogaus, su kuriuo visuomet galima pasikalbėti.

Sunkiausiai bendrauja su Ožiaragiais. Dvyniai gana aistringi ir greit įsiplieskia, todėl jiems reikalingas nuolatinis veiksmas. Jie nemėgsta sėdėti vietoje, nuolatos ieško naujų nuotykių ir potyrių. Impulsyvūs ir greit įsimylintys Dvyniai nesuderinami su atsargiais Ožiaragiais. Konservatyvusis Ožiaragis, kuris iš prigimties yra patikimas, rimtas ir sąžiningas, vargu ar sugebės taikstytis su laisvę mėgstančiais ir permaininingais Dvyniais.

Geriausias suderinamumas su Šauliais. Šauliai labai nuoširdūs ir atviri santykiuose, jie niekada neslėps savo tikrų jausmų ir įspūdžių. Dėl tokio atvirumo net ir kilus nesutarimams šeimoje, jie bus lengvai išsprendžiami. Meilė Šauliams – didelė vertybė, tad vardan šio šviesaus jausmo jie pasiruošę įveikti bet kokius išbandymus. Šaulys gali būti įdomi pora Dvyniams, kurie net ir būdami permainingo būdo, nepavargs nuo emocionalaus Šaulio charakterio ir visiškai lengvai pripras prie šios asmenybės ypatumų, o tai užtikrins stabilius romantiškus santykius Šaulio ir Dvynių šeimoje.

Vėžys

Kodėl? Švelnūs, jautrūs ir rūpestingi Vėžiai visuomet paguos ir nuramins. Jie moka užjausti ir pasirūpinti tais, kuriems yra blogai, todėl nieko keisto, kad šie žmonės nuolatos apsupti artimų draugų.

Sunkiausiai bendrauja su Svarstyklėmis. Vėžys sugeba išlikti ramus net ir ekstremaliomis sąlygomis ir labai vertina ramybę, todėl vargu ar jam pavyktų prisitaikyti prie nuolatinių ekscentriškų Svarstyklių idėjų ir jų nesugebėjimo apsispręsti.

Geriausias suderinamumas su Ožiaragiu. Vėžių ir Ožiaragių šeiminiuose santykiuose vyraus abipusiškumas ir troškimas savo antrąją pusę apgaubti dėmesiu ir meile. Vėžį, kaip partnerį, reikėtų vertinti jau vien už tai, kad jis savo emocijų nešvaistys žmonėms, kurie nėra jam artimi, visi jo jausmai bus skirti šeimai. Sunkią valandą Vėžys paguodos visada gali tikėtis gauti iš Ožiaragio, kuris visada pasirengęs padėti, o tuo labiau mylimam žmogui. Ožiaragiai iš prigimties labai patikimi, rimti ir sąžiningi žmonės, todėl santuokos su tokiu žmogumi neužtemdys joks lengvabūdiškumo šešėlis. Jie mėgsta be jokio išskaičiavimo kuo nors pamaloninti mylimą žmogų, tai – dar viena priežastis, dėl kurios šeimoje viešpataus meilė.

Svarstyklės

Kodėl? Lengvai sukalbamos Svarstyklės žavi aplinkinius savo paprastumu. Atrodo, kad šalia šių žmonių visos problemos išnyksta: jie moka džiaugtis net ir menkiausiomis smulkmenomis, o savo pozityvumu vos per kelias minutes užkrečia ir visus aplinkinius. Kompanijos siela!

Sunkiausiai bendrauja su Vėžiais. Svarstyklės tiesiog nemoka gyventi ramiai. Joms reikia nuolatinio judesio, bendravimo su žmonėmis, o pastoviajam Vėžiui tai sunkiai suprantama. Šių žmonių santykiai galėtų būti sėkmingi tik tuo atveju, jei abi pusės nuolatos ieškoti kompromisinių sprendimų, tačiau save valdyti priverstos Svarstyklės ir per prievartą į nuotykius įtraukti Vėžiai vargu ar ilgai jausis laimingi.

Geriausias suderinamumas su Vandeniu. Sėkmingos Svarstyklių ir Vandenio sąjungos paslaptis slypi jų gebėjime rasti kompromisą bet kurioje situacijoje ir stengtis visas problemas išspręsti taikiai. Svarstyklės šeimyninį gyvenimą laiko viena didžiausių vertybių, o dėl bet kokių, kad ir mažiausių nesutarimų su sutuoktiniu, išgyvena labai sunkiai. Harmoniją santuokoje jie pasiekia nuoširdumu ir gerumu, šios savybės būdingos Svarstyklėms. Vandenis, nors ir būdamas savarankiškas ir užsispyręs, visada stengsis rasti išeitį iš konfliktinės situacijos, todėl Svarstyklių ir Vandenio ženklų partneriai visada atsižvelgs į vienas kito interesus ir vengs pykčių. Tokias santuokas lydės santarvė ir tarpusavio supratimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis