Ką pirmoji vardo raidė išduoda apie tavo asmenybę

Tikriausiai jau šimtą kartų girdėjai, kad gimimo diena daro įtaką žmogaus asmenybei ir charakteriui. Pasirodo, ir vardas šį tą reiškia! Ką išduoda pirmoji tavo vardo raidė?

Beje, vienas įdomus faktas - belgų mokslininkų tyrimų duomenimis, moterys, kurių vardai prasideda raidėmis A, I, L, R, S ir Ž, besirinkdamos partnerius pirmenybę teikia seksualiniam aspektui. Tos dailiosios lyties atstovės, kurių vardai prasideda raidėmis D, J, K, M, O ir P, per pirmą pasimatymą įvertina, ar su vyru įmanomi ilgalaikiai rimti santykiai.

A - itin nepriklausomi, turintys labai daug ambicijų, valingi, ryžtingi, užsispyrę, mėgstantys viską sakyti tiesiai į akis.

B - atkaklūs, ganėtinai nepriklausomi, kartais labai emocingi, tačiau draugiški ir taikūs.

C, Č - atviri, jausmini, linksmi, spontaniški. Tačiau kartais būna išsiblaškę, linkusios į apmąstymus.

D - praktiški ir tvarkingi žmonės. Drąsūs, įžvalgūs, mokantys racionaliai spręsti iškilusias problemas. Patikimi, tačiau ne visada paisantys kitų nuomonės. Būna geri verslininkai ir meilužiai.

E - vertinančios laisvę, aistringos, mėgstančios sportą, kompaniją ir pasilinksminimus asmenybės. Spalvingi, originalūs ir įžvalgūs.

F - atsakingi, pasiaukojantys, draugiški, linksmo charakterio, meilūs ir gailestingi žmonės.

G - mąslios, smalsios, valingos, ryžtingos, organizuotos ir dažniausiai sėkmingos asmenybės. Pasižymi gera vaizduote, mėgsta tvarką.

H - išradingi, kūrybingi, originalūs, motyvuoti, tačiau kiek lengvabūdiški žmonės.

I - emocionalios, jautrios, bet supratingos ir dėmesingos asmenybės. Turi gerą estetinį skonį.

J - dori, teisingi ir atviri žmonės. Niekada neatsisako pagelbėt kitiems. Pasižymi įvairiais talentais. Užsispyrę, atkaklūs ir ištvermingi siekdami savo tikslų.

K - intuityvios, išradingos, įvairiapusiškos, emocingos ir atviros asmenybės. Reikalauja aplinkinių dėmesio, karšti jausmuose.

L - intelektualūs ir charizmatiški. Energingi, mokantys bendrauti, verslūs.

M - energingi, darbštūs, draugiški, atsakingi, pastovūs. N - iniciatyvūs, užsispyrę, ištvermingi, gyvybingi, artistiški, linkę į meilės nuotykius.

O - ramūs, valingi, protingi, išsilavinę, kultūringi, mėgstantys tvarką. Kovotojai už teisybę. Būna gerais mokytojais, rašytojais.

P - inteligentiški, išradingi, plačių pažiūrų geriečiai, tačiau truputį išsiblaškę ir dėl to prastai planuojantys laiką.

R - geri, garbingi, stiprūs ir entuziastingi. Atsidavę ir lojalūs darbuotojai.

S, Š - žavūs, aistringi, charizmatiški, mėgstantys dėmesį, mokantys bendrauti, tačiau pasižymintys nepastovia nuotaika, impulsyvūs. Būna gerais politikais, aktoriais, modeliais.

T - energingi, draugiški, intuityvūs, šnekūs, mėgstantys greitą gyvenimo tempą.

U - intelektualūs individualistai, išradingi, intuityvūs, punktualūs.

V - įžvalgūs, spalvoto charakterio, turintys vaizduotę, darbštūs, patikimi, jausmingi.

Z, Ž - protingi, kuklūs, patikimi, tyloki, bet mėgstami žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis