Sunkiausiai suderinami Zodiako ženklai

Visą gyvenimą mus supa daugybė žmonių: giminės, kolegos, kaimynai... Deja, ne su kiekvienu pavyksta užmegzti gerus santykius. Nesutampa charakteriai, skiriasi biolaukai - vadink tai kaip nori, bet iš tiesų su kai kuriais žmonėmis rasti bendrą kalbą nelabai lengva.

Avinas
Jie nepakenčia suktų žmonių. Aktyvus, gyvybingas ir tiesą į akis rėžiantis Avinas sunkiai suderinamas su Dvyniais, kurie puikiai moka prisiderinti prie situacijos ir laviruoja priklausomai nuo aplinkybių. Avinams tai atrodo kaip veidmainystė, o veidmainiams su jais ne pakeliui.

Jautis
Nors būdami kantrūs, nuoseklūs ir pareigingi, tokių pačių žmonių Jaučiai nemėgsta. Kituose žmonėse jie labai vertina gerumą, dvasingumą, mokėjimą išklausyti, palaikyti. Jaučiai nepalankiai žiūri į tuos, kurie materialines vertybes iškelia aukščiau visų kitų. Būtent šia savybe pasižymi Ožiaragiai.

Dvyniai
Gyvenimo džiaugsmo nestokojantys ir energingi Dvyniai negali susigyventi su nuobodžiais žmonėmis. Jie visomis išgalėmis stengiasi išvengti paniurusių ir nuobodžių žmonių, kokiais neretai būna Žuvys.

Vėžys
Ramūs ir tylūs Vėžiai, kurie pripažįsta tykų poilsį ir tolygų gyvenimo būdą, nelabai mėgsta triukšmingus, dramatiško ir iššaukiančio elgesio žmones. Šiai kategorijai drąsiai galima priskirti Skorpionus. Pernelyg didelė energija netinka Vėžio natūrai.

Liūtas
Pasitikintys savimi, stiprūs, ambicingi ir tvirtai stovintys ant kojų Liūtai negali pakęsti... tokių pačių, kaip jie. Didžiausias Liūto priešas – dar vienas Liūtas. Ir tai patvirtina pavyzdys iš gamtos: prerijose gali būti tik vienas žvėrių Karalius.

Mergelė
Mergelė – tai tas žmogus, kuriam viskas turi būti sudėliota į lentynėles. Didžiausia šio Zodiako ženklo baimė – netvarka tiek tarp daiktų ir dokumentų, tiek ir visuose reikaluose bei mintyse. Ši baimė gali Mergelėms sukelti net nervinį protrūkį. Būtent todėl visomis savo sielos ir kūno išgalėmis Mergelės vengia žmonių, galinčių sujaukti tvarką jų gyvenime. O tokie žmonės yra Skorpionai.

Svarstyklės
Svarstyklės – santūrios, taikios ir gana ramios asmenybės. Jos nepakančios tiems, kas bando joms vadovauti. O baisiausias dalykas Svarstyklėms – įsakmus, pamokantis balso tonas. Būtent šiuo požiūriu draugystė tarp svarstyklių ir Avinų sunkiai įmanoma. Svarstyklės neatlaiko valdingų Avinų.

Skorpionas
Žemiški, kartais žiaurūs ir kerštingi Skorpionai pakęsti negali tų, kurie svaičioja apie neįtikėtinus dalykus. Vandenius jie laiko kvailais, neįdomiais, tarsi ne šio pasaulio būtybėmis. Draugystė tarp jų galima tik išimtinais atvejais.

Šaulys
Labai aktyvus, gyvybingas ir pasitikintis savimi žmogus. Įprastai Šauliai sugeba rasti priėjimą prie visų žmonių, tačiau sunkiau sutaria su Žuvimis. Tiesiog racionalusis Šaulys greitai pavargsta nuo Žuvų nuotaikų kaitos.

Ožiaragis
Energingi Ožiaragiai, nenustygstantys vienoje vietoje ir trokštantys vis naujų atradimų gyvenime, negali pakęsti konservatyvių pažiūrų ir namisėdų žmonių. Tokie Ožiaragiams yra Vėžiai.

Vandenis
Nepastovūs, smalsūs, permainingi Vandeniai nemėgsta konservatyvaus mąstymo, bijančių ir nenorinčių ką nors keisti gyvenime žmonių. Vandenis net puola į paniką, kai kas nors pradeda veikti griežtai pagal planą. Dažniausiai tokie būna Jaučiai.

Žuvys
Jautrios, ramios ir kūrybingos Žuvys pakęsti negali triukšmingų, siautulingų ir nesulaikomų Šaulių. Būtent todėl joms sunkiai sekasi megzti naujas pažintis. Jos baiminasi, kad bus sutrikdytas jų ramus gyvenimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis