Vardai, kurie atneša laimę į asmeninį gyvenimą

Labai dažnai būna, kad laukdamiesi kūdikio tėvai iš anksto sugalvoja jam vardą, tačiau vos jam gimus paaiškėja, kad išrinktas vardas tiesiog nelimpa. „Na, kokia jums čia Asta... Taigi iš akies traukta Sandra!“ - situacija greičiausiai pažįstama ne vienam, jau turinčiam vaikų.


Gal ir ne veltui, mat jei tikėtume mistiniais reikaliukais, vardas, kaip ir gimimo data, savyje slepia energiją, darančią įtaką tavo gyvenimui. Kitaip tariant, vienaip gyventum būdama Asta, kitaip - Sandra. Viskas dėl to, kad Astas valdo Jupiteris, o Sandras - Marsas.


Ar galima būtų sakyti, kad kai kurie vardai tiesiog nelaimingi? Tikrai ne, tiesiog kai kuriems žmonėms ta asmeninė laimė sunkiau pasiekiama. Jiems reikia daugiau laiko, daugiau dirbti su savimi, išmokti prisiderinti prie kitų žmonių, kad asmeniniame gyvenime įsivyrautų harmonija.


Paskaičiuoti, kokia yra tave valdanti planeta, visai nesudėtinga. Tiesiog užsirašyk savo vardą ant lapuko ir kiekvieną vardo raidę paversk skaičiuku pagal žemiau esančią lentelę (raidė A - 1, raidė B - 2 ir t.t.). Tuomet visus skaitmenis sudėk, kol gausis vienaženklis skaitmuo ir pažvelgusi į lentelę pamatysi, kokią planetą tas skaičius atitinka. Pavyzdžiui, Sandra - 1+1+5+4+9+1=21; 2+1=3. 3 - tai Marso planeta.Saulės valdomi žmonės yra ryškūs, gyvybingi, traukiantys aplinkinius lyg magnetas. Jiems patinka būti dėmesio centre, nes tarp žmonių jie jaučiasi tiesiog puikiai. Tokie žmonės lengvai atranda kelią į kiekvieno širdį, lengvai sukuria santykius. Tačiau asmeniniame gyvenime vertėtų šiek tiek labiau susikoncentruoti į antrąją pusę ir didžiąją dalį dėmesio dovanoti būtent savo mylimajam, o ne visam pasauliui.

Raktas į asmeninę laimę - nukreipk energiją į savo mylimą žmogų.


Mėnulio valdomi žmonės linkę į nuotaikų permainas, tačiau labai prieraišūs, norintys visuomet turėti artimą žmogų šalia savęs. Moterims, kurias valdo ši planeta, labai svarbus stipriosios lyties dėmesys. Jos kaip katės - meilios, mėgstančios prisiglausti, mėgautis švelnumu, bet kartais parodančios savo nagučius.

Raktas į asmeninę laimę - mokykis valdyti savo emocijas.


Marso valdomi žmonės - tikros asmenybės. Jie nepaklūsta nustatytoms taisyklėms ir kitų valiai, nenori taikstytis su esama situacija ir visuomet eina savu keliu. Ne paslaptis, kad toks kovingumas šiek tiek apsunkina gyvenimą. Kuomet ši planeta valdo vyriškos lyties atstovą - jam tai tik į naudą, tačiau moterims sudėtingiau - ne visiems vyrams pakeliui su tokia stipria asmenybe. Tačiau radus tinkamą partnerį, santykiai gali būti labai stiprūs.

Raktas į asmeninę laimę - išmok nusileisti ir ieškok kompromisų.


Merkurijaus valdomi žmonės gyvenime vadovaujasi protu ir racionalumu. Jie ne iš tų, kurie lėktų tarsi akis išdegę, tačiau būtent tai jiems gyvenime padeda pasiekti aukštumas savo srityje. Vis tik santykiuose reikėtų elgtis šiek tiek romantiškiau, išmokti daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei, iškeliant jį į pirmą vietą ir dažniau pagiriant. Juk liežuvis nenukris pasakius kelis gražius žodžius.

Raktas į asmeninę laimę - atrask žodžių galią ir nebijok pagirti antrosios pusės.


Jupiterio valdomi žmonės gimę lyderiauti, būti tais, paskui kuriuos eis minios. Tuo pačiu ir antroji pusė. Šiems žmonėms sunku trypčioti vietoje, jie visuomet veržiasi į priekį ir siekia naujų aukštumų. Rutina - ne jiems. Santykiuose galioja tos pačios taisyklės - visuomet turi būti kažkas naujo, dar vienas laiptelis į priekį, antraip jų aistra greitai išblės. Patarimas šiems žmonėms - kartais labiau atsižvelgti į savo antrąją pusę ir neužgožti jo savo energija. Nereikia pykti, kad kitas žmogus per mažai daro, jeigu nesuteiki jam pakankamai erdvės ir laisvės imtis iniciatyvos pačiam.

Raktas į asmeninę laimę - suteik kitam daugiau laisvės.


Veneros valdomi žmonės - itin jausmingi, mokantys save pateikti taip, kad, regis, abejingų aplink tiesiog nelieka. Iš jų sklinda kažkokia sunkiai paaiškinama energija, kuriai neįmanoma atsispirti. Tokios moterys dažniausiai labai lengvai sukuria santykius, jei tik pačios to nori. Vienintelis patarimas - nepiktnaudžiauk savo slaptomis kerų galiomis, nes vyrai - savininkiški. Jiems patinka, kai moteris priklauso tik jiems.

Raktas į asmeninę laimę - nepamiršk, kad svarbiausias asmuo - tavo mylimasis.


Saturno valdomi žmonės yra ganėtinai santūrūs, gal net kiek konservatoriškų pažiūrų. Jiems patinka, kai gyvenime viskas vyksta pagal planą, aiškiai ir sklandžiai. Santykiuose lygiai tas pats - jie puikiai žino, kokio žmogaus ieško ir kai jį suranda, dažniausiai į šonus nebesidairo. Tiesa, to vienintelio paieškos gali ilgokai užtrukti, mat bet koks variantas tikrai netiks. Galima drąsiai sakyti, kad Saturno žmonės yra vieni ištikimiausių partnerių.

Raktas į asmeninę laimę - labiau atsipalaiduok ir įsileisk į gyvenimą šiek tiek permainų.


Urano valdomi žmonės - laisvės mėgėjai. Jiems nepatinka taisyklės ir suvaržymai, jiems reikia polėkio, nenuspėjamumo, gyvenimo dramų! Lygiai tas pats ir santykiuose - nuo meilės iki neapykantos ir atvirkščiai - be jausmų maišalynės ir nuolatinio chaoso nepraeina nė diena. Nuobodus gyvenimas tiesiog ne jiems.

Raktas į asmeninę laimę - išmok valdyti savo emocijas.


Neptūno valdomi žmonės apgaubti sunkiai paaiškinamu paslaptingumo šydu. Jie lengvai bendraujantys, aktyvūs, mėgstantys būti žmonių apsuptyje. Tačiau net ir po gana ilgai trukusios draugystės su šiuo žmogumi tu supranti, kad vis tik apie jį nieko nežinai. Vyrai Neptūno moteris labai myli - juk jos ne iš tų, kurios vaikščios iš paskos ir reikš priekaištus. Priešingai, greičiau nutylės, tačiau jeigu vieną dieną nuspręs išeiti, tai niekuomet nebegrįš.

Raktas į asmeninę laimę - nebijok atsiskleisti ir neslėpk jausmų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis