Tavo angelas sargas pagal gimimo datą - sužinok, nuo ko jis tave apsaugo ir ką tau dovanoja

Sakoma, kad šiame pasaulyje egzistuoja 72 angelai sargai. Paskaityk, kuris angelas globoja tave.


GIMUSIEMS SAUSIO MĖNESĮ


Sausio 1 – 5 d. Tavo angelas padeda pasiekti aukštumas visuose reikaluose, kurių tik imsiesi, bet tik nuo tavęs pačios priklausys ar sugebėsi išsilaikyti pasiektame lygyje.

Sausio 6 – 10 d. Tavo angelas įkvepia dideliems darbams ir įvykiams, o taip pat padeda išsilaikyti sėkmės viršūnėje. Jis skatina žmogų aktyviai priešintis godumui ir nuodėmingiems polinkiams.

Sausio 11–15 d. Tavo angelas padeda išvengti nuosmukių, apsaugo nuo likimo smūgių ir polinkio į riziką. Jis įkvepia norą laimėti ir kurti, o nuklydusius nuo tiesos kelio, sugrąžina atgal.

Sausio 16 – 19 d. Tavo angelas apdovanoja išvystytu atsakomybės jausmu, vidine jėga, gebėjimu sudėtingose gyvenimiškose situacijose pasikliauti savimi.

Sausio 20 – 24 d. Tavo angelas suteikia savo globotiniams nepakartojamą žavesį, lengvumą, išlavintą skonį patogumui ir geriems daiktams.

Sausio 25 – 29 d. Tavo angelas suteikia kūrybinių galių ir apdovanoja neeiliniu mąstymu, padeda vystyti intelektą, gauti ir įsisavinti žinias.


GIMUSIEMS VASARIO MĖNESĮ


Sausio 30 – vasario 3 d. Tavo angelas dovanoja didelį intelektualų potencialą, kurį reikėtų išnaudoti kaip galima produktyviau. Jis globoja mokslininkus ir tyrinėtojus, ypač archeologus, fizikus ir naujųjų technologijų specialistus.

Vasario 4 – 8 d. Tavo angelas globoja visas naujoves ir revoliucingas idėjas, padeda kovose, kuriomis siekiama pakeisti įprastą būklę, leidžia peržengti mums savo galimybių ribas, nutraukti kaustančias praeities grandines.

Vasario 9 – 13 d. Šis angelas globoja keliautojus, apdovanoja gabumais kalboms, lengvu bendravimu su žmonėmis, mokėjimu greitai adaptuotis naujoje aplinkoje ir prisiderinti prie pasikeitusių aplinkybių. Esantys jo globoje moka mėgautis vienatve ir tuo pačiu labai lengvai susiranda draugų.

Vasario 14 – 18 d. Tavo angelas apdovanoja nepriklausomybės ir individualumo siekiu, sužadina norą tapti savo likimo šeimininke, pasaulį padaryti geresniu ir gražesniu, kovoti su nusistovėjusiomis taisyklėmis.

Vasario 19 – 23 d. Tavo angelas dovanoja gyvybingumą, genialumą, artistiškumą, ypatingą jautrumą ir emocinę jėgą, dvasingumą ir sugebėjimą sutvarkyti svarbius reikalus iki galo.

Vasario 24 – 29 d. Tavo angelas suteikia stiprias atstatomąsias galias, kuomet po sunkių dvasinių sukrėtimų ar net tokių priklausomybių, kaip narkotikai ir kiti susirgimai, žmogus greitai atsitiesia.


GIMUSIEMS KOVO MĖNESĮ


Kovo 1 – 5 d. Tavo angelas suteikia valdingumą ir tuo pačiu didelę atsakomybę, kurią prisiimti gali toli gražu ne kiekvienas.

Kovo 6 – 10 d. Tavo angelas apdovanoja savo globotinius ypatingu nuoširdumu, atjauta ir altruizmu ir padeda jiems nelaimes paversti laime.

Kovo 11 – 15 d. Tavo angelas savo globotiniams dovanoja gabumus muzikai ir šokiams, padeda spręsti sudėtingas problemas ir tobulėti dvasiškai.

Kovo 16 – 20 d. Tavo angelas globoja visose gyvenimiškose situacijose, nukreipia mintis reikiame linkme ir padeda įgyvendinti planus.

Kovo 21 – 25 d. Tavo angelas pasirūpina drąsa, atkaklumu, valia, ryžtu, įkvėpimu, išradingumu, kūrybingumu ir veiklumu.

Kovo 26 – 31 d. Tavo angelas dar vadinamas angelu–gelbėtoju, nes jis padeda žmonėms, tapusiems avarijų ar kitokių nelaimingų atsitikimu aukomis. Jis suteikia jėgų, kantrybės ir tikėjimą.


GIMUSIEMS BALANDŽIO MĖNESĮ


Balandžio 1 – 5 d. Tavo angelas saugo nuo nelaimingų atsitikimų, padeda priimti sudėtingus ir atsakingus sprendimus, padeda rasti išeitį iš sudėtingų situacijų, bei susigrąžinti prarastus daiktus.

Balandžio 6 – 10 d. Tavo angelas pažadina galingą emocinį proveržį, įkvepia didelių darbų ar brangių žmonių pasišventimui. Šio angelo globojami žmonės dažnai tampa žymūs.

Balandžio 11 – 15 d. Tavo angelas savo globojamiems žmonėms suteikia medžiotojo instinktą, strateginį mąstymą, sugebėjimą įtikinti kitus, atkaklumą ir mokėjimą laiku išnaudoti atsiradusį šansą.

Balandžio 16 – 21 d. Tavo angelas apdovanoja nepriklausomu charakteriu, entuziazmu, dvasine stiprybe, ypatingu patrauklumu, gero derybininko savybėmis.

Balandžio 22 – 26 d. Tavo angelas įkvepia muzikai, saugo nuo žalingų pagundų ir įvairių priklausomybių.

Balandžio 27 – gegužės 1 d. Tavo angelas padeda įveikti neryžtingumą, apdovanoja gerumu, kantrybe, atlaidumu ir pastovumu, racionaliu mąstymu ir darbštumu, rūpinasi išmintingu laiko planavimu.


GIMUSIEMS GEGUŽĖS MĖNESĮ


Gegužės 2 – 6 d. Tavo angelas užtikrina stabilią padėtį ir tikėjimą ateitimi, padeda žmogui gauti tai, ko jis labai trokšta.

Gegužės 7 – 11 d. Tavo angelas apdovanoja dinamiškumu, ištverme, kantrybe, gebėjimu greitai ir sėkmingai išspręsti kilusias problemas.

Gegužės 12 – 16 d. Tavo angelas padeda įgyvendinti idėjas, realizuoti savo svajones, organizuoti šeimos verslą, pakelti darbo našumą ir gauti gerą pelną.

Gegužės 17 – 21 d. Tavo didelių galių turintis angelas savo globotinius apdovanoja aštriu protu, puikiomis derybininko, stratego ir sėkmingo verslininko savybėmis.

Gegužės 22 – 26 d. Tavo angelo globojami žmonės yra artistiški, poetiški, gabūs žurnalistikai, medicinai, yra lankstaus mąstymo, moka teisingai išnaudoti visas pasitaikančias galimybes.

Gegužės 27 – 31 d. Tavo angelas savo globotiniams suteikia ypatingų bendravimo įgūdžių, gebėjimo užmegzti įvairiausio lygio pažintis, net iki telepatiško lygmens, saugo nuo visų įmanomų klastų ir apgaulių.


GIMUSIEMS BIRŽELIO MĖNESĮ


Birželio 1 – 5 d. Tavo angelas dovanoja menininko, rašytojo, fotografo talentus, savo globotiniams negaili proto, dalykiškumo, darbštumo, komunikabilumo.

Birželio 6 – 10 d. Tavo angelas savo globotiniams suteikia aštrų protą, lankstų mąstymą, leidžia pažvelgti į įvykius iš įvairių pusių ir pastebėti tai, ko nemato kiti.

Birželio 11 –16 d. Tavo angelas dovanoja ypatingą jautrumą ir neeilinių galių suprasti mistinius reiškinius. Tuo pačiu šie žmonės sugeba racionaliai mąstyti, mėgsta švarą ir tvarką.

Birželio 17 – 22 d. Tavo angelo globojami žmonės turi polinkį alternatyviai medicinai, komercijai, pedagoginei veiklai, taip pat jie puikūs derybininkai.

Birželio 23 – 27 d. Tavo angelas savo globotinius apdovanoja magiškomis galiomis, polinkiu į ezoteriką ir burtus, gebėjimu net nemaloniuose dalykuose įžvelgti kažką gero ir atrodytų visiškai beviltiškas situacijas paversti palankiomis sau.

Birželio 28 – liepos 2 d. Tavo angelas savo globotinius apgaubia kūrybiškumu, dvasine bei fizine stiprybe, gebėjimu pasipriešinti sunkumams. Tokie žmonės neretai tampa žymiais sportininkais, gerais virėjais, medikais ir vaistininkais.


GIMUSIEMS LIEPOS MĖNESĮ


Liepos 3 - 7 d. Tavo angelas pasirūpina stipriomis moralinėmis žmogaus vertybėmis, religingumu, atsakomybės jausmu, aukšta saviverte.

Liepos 8 – 12 d. Tavo angelas globoja moteris-motinas, akušeres, auklėtojas ir mokytojas. Saugo nuo psichinių, endokrininių, kepenų ligų, palaiko bendrą gerą sveikatos būklę.

Liepos 13 – 17 d. Tavo angelas palankus viskam, kas susiję su namų aplinka ir šeima, jis sujungia šeimos narius ir stiprina giminystės ryšius.

Liepos 18 – 23 d. Tavo angelas dovanoja sveikatą, apsaugą, meilę visos planetos žmonėms. Jis suteikia dvasios džiaugsmą ir sutvirtina šeimos saitus.

Liepos 24 –28 d. Tavo angelo globojami žmonės iš kitų išsiskiria savo sugebėjimu pasiekti puikius rezultatus visuose reikaluose, kurių jie imasi, jiems sekasi realizuoti visas savo galimybes ir talentus ir atsiskleisti iš geriausios pusės.

Liepos 29 – rugpjūčio 2 d. Tavo angelas savo globotinius apdovanoja valios stiprybe, aistra, aštriu protu ir narsa, o tai leidžia jiems didvyriškai atlaikyti visus likimo smūgius.


GIMUSIEMS RUGPJŪČIO MĖNESĮ


Rugpjūčio 3 – 7 d. Tavo angelas suteikia didelių galių, turtus, jėgą ir valdingumą, visas vadovui būtinas savybes, bet tuo pačiu uždeda ir atsakomybę, kad visa tai būtų panaudojama geriems, o ne blogiems tikslams.

Rugpjūčio 8 – 12 d. Tavo angelas suteikia vidinės stiprybės, padedančios įveikti savas baimes ir išsiveržti iš asmeninio ribotumo. Jis skatina svajoti, kelti sau aukštus tikslus ir atkakliai jų siekti.

Rugpjūčio 13 – 17 d. Tavo angelas suteikia gyvybinių jėgų, dinamiškumo, apdovanoja vadovavimo sugebėjimais, o taip pat saugo nuo visų įmanomų nelaimingų atsitikimų.

Rugpjūčio 18 – 22 d. Tavo angelo globoje esančius žmones lydi sėkmė, šlovė, pripažinimas ir turtai. Per vidinį stiprumą, asmeninį žavesį bei dialogo pagalbą jie sėkmingai valdo aplinkinius.

Rugpjūčio 23 – 27 d. Tavo angelas savo globotinius apdovanoja kantrybe, atjauta, supratingumu, mokėjimu nesavanaudiškai tarnauti kitiems, rūpintis aplinkiniais, nelaukiant nieko mainais.

Rugpjūčio 28 – rugsėjo 1 d. Tavo angelo globojami žmonės romantiški, jautrūs, intuityvūs, noriai bendraujantys ir suprantantys kitus žmones.


GIMUSIEMS RUGSĖJO MĖNESĮ


Rugsėjo 2 – 6 d. Tavo angelas savo globojamus žmones apdovanoja tokiomis įvairiomis savybėmis ir galimybėmis, kad kartais jiems net būna sudėtinga pasirinkti, kuriomis iš jų pirmiau pasinaudoti.

Rugsėjo 7 – 11 d. Tavo angelas pasirūpina dvasine ramybe ir vidine harmonija, todėl jo globojami žmonės labai gerai supranta kitus ir yra pasirengę savo interesus paaukoti vardan kitų žmonių gerovės.

Rugsėjo 12 – 16 d. Tavo angelas įkvepia savo globotinius mokslams, žinių įsisavinimui ir jų pritaikymui praktikoje. Jis globoja dailininkus, aktorius, rašytojus, vertėjus, dėstytojus, padeda jiems išsivaduoti iš dvasinių kančių ir atsiriboti nuo galimų priklausomybių.

Rugsėjo 17 – 21 d. Tavo angelas apdovanoja savo globotinius dvasine branda ir emociniu stabilumu, sugebėjimu atsiriboti nuo materialinės priklausomybės.

Rugsėjo 22 – 26 d. Tavo angelas dovanoja žmonėms matematinius ir tiksliųjų mokslų gabumus bei padeda įsisavinti gautą informaciją. Šie žmonės pasižymi gera intuicija, yra dosnūs ir mėgsta teisingumą.

Rugsėjo 27 – spalio 1 d. Tavo angelas savo globotinius dosniai apdovanoja protu, gudrumu, išradingumu, tačiau labai svarbu stebėti, kad jie nebūtų panaudoti piktavališkiems tikslams.


GIMUSIEMS SPALIO MĖNESĮ


Spalio 2 – 6 d. Tavo angelas savo globotiniams dovanoja energiją, judrumą ir veiklumą visomis prasmėmis.

Spalio 7 – 11 d. Tavo angelas dovanoja žmonėms valdžią ir materialinę gerovę, gydo ligas ir padeda išspręsti bet kokias problemas. Jo globojamųjų sąraše: advokatai, prokurorai, teisėjai, diplomatai ir visi, kas kovoja už taiką, harmoniją ir teisingumą.

Spalio 12 – 16 d. Tavo angelas savo globotiniams padeda stoiškai atlaikyti visus sunkumus, apdovanoja juos gražia išvaizda, artistiškumu, jautrumu, kūrybiškumu tiek mokslo, tiek meno srityse.

Spalio 17 – 21 d. Tavo angelo globojamų žmonių gabumai geriausiai atsiskleis dizaino, grafikos, architektūros srityse. Šie žmonės labai mėgsta tvarką ir harmoniją. Šis angelas pasirūpina, kad visi pradėti projektai būtų užbaigti iki galo.

Spalio 22 – 26 d. Tavo angelas apdovanoja žmones išmintimi, teisingumu, stiprybe ir gebėjimu tvarkyti reikalus.

Spalio 27 – 31 d. Tavo angelo globojami žmonės – artistiški, kūrybingi, gyvybingi, lakios, beribės vaizduotės.


GIMUSIEMS LAPKRIČIO MĖNESĮ


Lapkričio 1 – 5 d. Tavo angelas dovanoja mokėjimą džiaugtis gyvenimu visose jo apraiškose, apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų, moko į gyvenimą žvelgti paprasčiau.

Lapkričio 6 – 10 d. Tavo angelo globojami žmonės linkę į eksperimentus, tyrinėjimus, avantiūras; jis padeda atsilaikyti pavojingose situacijose ir didvyriškai įveikti pačius sudėtingiausius gyvenimo laikotarpius.

Lapkričio 11 – 16 d. Tavo angelas apdovanoja galiomis, leidžiančiomis keisti savo gyvenimą taip, kaip nori, suteikia kantrybės ir mokėjimą susitaikyti su tuo, ko pakeisti neįmanoma.

Lapkričio 17 – 21 d. Tavo angelo globojami žmonės apdovanoti gebėjimu analizuoti, originaliu požiūriu į daiktus, turtingu vidiniu pasauliu, vidine laisve.

Lapkričio 22 – 26 d. Tavo angelas saugo kelionėse, padeda nugalėti pesimistines nuotaikas, idėjoms suteikia aiškumo, o gyvenimui prasmės, gydo raumenų, nervų ir kraujotakos ligas.

Lapkričio 27 – gruodžio 1 d. Tavo angelas savo globotiniams padeda įgyvendinti idėjas, rūpinasi gera sveikata ir kūno tvirtumu, padeda suvaldyti stresus, nervinę įtampą ir nusivylimus.


GIMUSIEMS GRUODŽIO MĖNESĮ


Gruodžio 2 – 6 d. Tavo angelas padeda įveikti drovumą ir neryžtingumą, žadina žingeidumą ir skatina siekti aukštų tikslų, suteikia gabumų aiškiaregystei, magijai, ezoterijai ir alternatyviajai medicinai.

Gruodžio 7 – 11 d. Tavo angelo globojami žmonės gali džiaugtis atletišku kūno sudėjimu, fiziniu tvirtumu, stipriu, aktyviu temperamentu, negana to, jie dar apdovanoti turtais, komerciniais sugebėjimais ir verslumu.

Gruodžio 12 – 16 d. Tavo angelas dovanoja žmonėms aštrų protą, išskirtinių gabumų įvairiems analizavimams ir skaičiavimams.

Gruodžio 17 – 21 d. Tavo angelo globojami žmonės gabūs menams, muzikai, dizainui ir bet kuriai kitai kūrybinei veiklai. Kaip taisyklė, jie nestokoja turtų, sveikatos ir meilės.

Gruodžio 22 – 26 d. Tavo angelas pasirūpina stipria valia, atkaklumu, o šios savybės padeda jo globotiniams pasiekti visus užsibrėžtus tikslus, pasirūpinti geru palikimu, ypač sėkmingi bus visi sandoriai, susiję su žemės sklypais.

Gruodžio 27 – 31 d. Tavo angelo saugomi žmonės išsiskiria atsakomybės jausmu ir sugebėjimu nepasiduoti priešiškos aplinkos įtakai. Skausmingus išgyvenimus ir nesėkmes šis angelas kompensuoja netikėtomis ir dosniomis dovanomis. Paprastai šie žmonės sulaukia pripažinimo ir šlovės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis