Geli Raubal – jaunutė dukterėčia, tenkinusi slaptas Hitlerio aistras

Hitleris dažnai sulaukdavo klausimo, kodėl jis nenori vesti. Į tai jis paprastai atsakydavo, neva bet kurią akimirką galįs patekti už grotų. Toks atsakymas iš gudraus demagogo ir ciniko lūpų skambėjo neįtikinamai, todėl gimė nauja versija – Adolfas Hitleris buvo impotentas, mat jis turėjo tik vieną sėklidę. Tai paaiškėjo po to, kai 1945 metais buvo rasti apdegę Hitlerio ir jo jaunos žmonos kūnai.

Artimų draugų kompanijoje Hitleris dažnai paniekinančiai kalbėdavo apie santuoką. Jis yra įvardinęs, kad blogiausia yra santuokoje, tai teisiniai reikalavimai. Tuomet teisingiau būtų turėti galimybę ant kiekvienos moters uždėti antspaudą, juk moteris nieko kito ir netrokšta. Fiureris mėgdavo pabrėžti, kad vyro pasaulis kur kas didingesnis už moters. O moters pasaulis – tai vyras. Apie kitką ji pamąsto tik retkarčiais.

Nepaisant savo paniekinančios nuomonės apie moterų intelektą ir charakterį, Hitleris kiekvieną moterį priversdavo patikėti, kad žavisi ja ir dievina. Kiekvienai sutiktai moteriai jis galantiškai bučiuodavo ranką, tarsi parodydamas savo palankumą, nors iš tiesų moterys jam buvo tiesiog jokių tikslų gyvenime neturintys žemiški padarėliai.

Vida Press

Hitleris niekada nešaukdavo ant savo sekretorių, net ir tuomet, kai jos darė elementarias klaidas. Savo pavaldines jis visuomet praleisdavo pro duris pirmas, pagarbiai sveikinosi su jomis ir kreipėsi į jas ne kitaip, kaip „mano gražuole“ arba „nuostabus vaike“. Jų akivaizdoje jis niekada neatsisėsdavo pirmas, nors net svarbių valstybės ir užsienio veikėjų priėmimuose nepaisydavo šio etiketo.

Dauguma moterų, kurios iki susitikimo su Hitleriu būdavo nusiteikusios išvysti grubų, žiaurų vyrą, po susitikimo išeidavo susižavėjusios juo. Bendraujant su moterimis jo balsas būdavo minkštas ir aksominis. Tuo atžvilgiu Hitlerį galima vadinti galantišku moterų gerbėju, puikiai žinančiu tikrąją dailiosios lyties atstovių vertę.

Fiureris per savo gyvenimą neabejotinai turėjo daugybę įvairaus išsilavinimo ir statuso moterų.

Vida Press

Vis tik pačia didžiausia fiurerio gyvenimo meile įvardijama jo dukterėčia (Hitlerio įseserės dukra) Angela (Geli) Raubal. Jaunutė mergina už savo „dėdę Adolfą“ buvo jaunesnė 19 metų ir akimirksniu sužavėjo jį savo gražiu veideliu ir melodingu balsu. Artimesnė jų pažintis prasidėjo nuo jos atvykimo Hitlerio vilą, kurią jis įsigijo tapęs Vokietijos kancleriu. Supratęs, kad vilai prižiūrėti reikalinga patikima ekonomė, jis pasikvietė savo įseserę su dvejomis dukterimis, iš kurių viena ir buvo Geli – žavi, jauna, šviesiaplaukė, gyvybinga, malonaus balso mergina, kuri svajojo tapti operos soliste ir ėmė vokalo pamokas, tikėdamasi, kad dėdė padės jai padaryti karjerą Vienos operos teatro scenoje. Dėl užburiančių dukterėčios akių, Hitleris pamiršo visus ankstesnius savo trumpalaikius susižavėjimus. Geli visur lydėjo Hitlerį, dalyvavo partiniuose susirinkimuose, konferencijose, mitinguose, lankėsi su juo kavinėse, teatruose, muziejuose. Varžydamiesi įseserės draugijos, jiedu patraukdavo pasivaikščioti į kalnus.

Dėdę ir dukterėčią siejo vienas bendras bruožas – jie abu buvo labai pavydūs. Kalbama, kad Hitleris neleido merginai bendrauti su savo bendraamžiais, turėti draugų ar linksmintis be jo paties priežiūros. Nacių lyderis netgi nušovė savo vairuotoją, kurį įtarė rėžus sparną apie jo dukterėčią.

Jis netoleravo jokio kito vyro šalia Geli. Nepaisant pavydo priepuolių, Hilteris lepino savo mylimą giminaitę ir darė viską, kad tik ji būtų laiminga. Įtakingas dėdė tenkino visus jos norus. Pavyzdžiui, kai ši pareiškė norinti būti operos soliste, jis nedelsiant nusamdė geriausius Miuncheno operos solistus, kurie mokė merginą operinio dainavimo paslapčių.

Vida Press

Bijodamas netekti Geli ir norėdamas apsisaugoti nuo varžovų, Hitleris išnuomojo jai prabangų butą Miuncheno centre. Hitlerio bendražygiai nepritarė tokiems nesantuokiniams fiurerio santykiams, tačiau Hitleris, jau būdamas valstybės vadovu, viešai pareiškė: „Aš vedęs Vokietiją“. Vis tik šio klausimo ramybėje nepaliko Viurtembergo gauleiteris (aukščiausiojo rango partinis vadovas), kuris reikalavo, kad Hitleris įteisintų savo santykius, taip visiems parodydamas sveikos vokiečių šeimos, o ne sugyventinių pavyzdį. Adolfas be jokio gailesčio atleido jį iš pareigų sakydamas, kad valdininkai ateina ir išeina, o fiureris lieka. Lieka su Geli.

Jo jausmai merginai buvo tokie stiprūs, kad jis pareiškė nedelsiant norįs vesti ją prie altoriaus. Tačiau suorganizuoti bažnytinę santuoką su savo giminaite nebuvo taip paprasta netgi ir tokiam įtakingam žmogui. Maža to, jo politiniai bendražygiai ne kartą jam aiškino, kad jis privalo nutraukti šiuos keistus santykius ir neberodyti blogo pavyzdžio tautiečiams.

Atomazga įvyko 1931 metų rugsėjo 18 dieną. Geli kūnas su peršauta krūtine buvo rastas jos kambaryje. Kulka pataikė tiesiai į širdį. Policijos protokole lakoniškas įrašas – savižudybė. Tačiau sklandė kalbos, kad tai užsakyta žmogžudystė. O tokiai versijai buvo pagrindas, mat išvakarėse Adolfas ir Geli smarkiai susivaidijo. Dukterėčia staiga panoro grįžti į Vieną ir tęsti savo muzikines studijas. Pasakęs kategorišką „ne“, Hitleris išskubėjo į eilinį priešrinkiminį renginį. Kitą rytą neva nuo Hitlerio besilaukianti Geli Raubal tariamai nusišovė.

Vida Press

Jei tikėtume tuo, kas rašoma apie intymų Hitlerio gyvenimą, lengva su tokiu vyru tikrai nebuvo. Hitleris kentėjo nuo įgimto defekto – hipospadijos, kuri nulėmė, kad jo vyriškas lytinis organas buvo nenormaliai mažas. Be to, ne viename šaltinyje teigiama, kad nacių lyderis buvo kaprofilas – žmogus, kurį susijaudinti verčia išmatos. Užsimenama ir apie polinkį į nekrofiliją... Kalbama, kad mergina tiesiog pavargo nuo nesibaigiančios kontrolės ir Hitlerio keistenybių.

Iki savo gyvenimo pabaigos Hitleris nepamiršo savo Geli. Iš karto po jos mirties jis norėjo nusižudyti, atitolo nuo savo rato žmonių, graužiamas sąžinės puolė į depresiją.

Hitleris pavedė skulptoriui Josefui Thorakui sukurti Geli biustą, kuris vėliau papuošė Reicho kanceliariją. Dailininko Adolfo Zieglerio nutapytas jos portretas buvo pakabintas garbingoje vietoje Hitlerio namuose Berghofe ir nuolat skendėjo gėlėse.

Praėjus 15 metų po Geli Raubal mirties, savižudybei ryžosi ir kita Hitlerio moteris - Eva Braun. Bet tai jau kita istorija...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis