10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.

Tiesa, tokio rezultato sulaukti pavyks tik tuo atveju, jeigu tinkamai jas prižiūrėsite ir puoselėsite. Pateikiame garsių Lietuvos vizažisčių patarimus, kurie padės turėti pritrenkiančias blakstienas.

1. Išsirinkite tinkamą tušą. Pasak vizažisčių, įvertinkite, kokio ilgio yra jūsų blakstienos. Laimė toms, kurios gali džiaugtis itin ilgomis. Tokiu atveju vertėtų rinktis tankinantį blakstienų tušą. Tačiau neverta nusiminti toms, kurios turi trumpas blakstienas. Šių dienų kosmetikos kūrėjai daro viską, kad išpildytų jūsų norus ir siūlo itin didelį jų pasirinkimą. Pavyzdžiui, BOURJOIS akių tušas „Volume reveal“ pavers jūsų blakstienas itin ilgomis ir tankiomis.

2. Šukuokite blakstienas. Tankesnes ir gerokai švelnesnes blakstienas turėsite, jeigu keletą kartų per savaitę jas šukuosite specialiai joms skirtomis šukutėmis.

3. Naudokite blakstienų rietiklį. Pabandžiusios šią priemonę, dažnai moterys nebeįsivaizduoja dienos be jo. Pirmiausia, jis padės toms, kurių blakstienos nukreiptos žemyn ar tiesios, rietiklis pakels jas į viršų. Būtina paminėti, kad kas kartą prieš naudodamos rietiklį, pasirūpinkite švara: nuvalykite jį ir tuomet apglėbkite viršutinio voko blakstienas. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kad blakstienos turi būti nuvalytos, be jokių makiažo priemonių likučių.

4. Maitinkite blakstienas. Ypač pigi, bet veiksminga priemonė – kosmetinis ricinos aliejus. Rekomenduojama kas vakarą perbraukti vatos gabalėliu per švarias blasktienas. Jau po kelių savaičių pastebėsite, kad jos yra kur kas storesnės.

5. Atkreipkite dėmesį į savo mitybą. Labai dažnai plonos ir lūžinėjančios blakstienos būna dėl nusilpusios imuninės sistemos ar vitaminų trūkumo. Stenkitės kuo daugiau vartoti produktų, kuriuose yra vitaminų A ir E, būtent jie skatina blakstienų augimą. Taip pat į savo patiekalų sąrašą įtraukite riešutų, alyvuogių ar žuvies.

6. Prieš miegą būtinai nusivalykite makiažą. Suprantama, kad dėl įvairių situacijų ar didelio nuovargio kartais norisi tik griūti į lovą ir nieko nebedaryti. Tačiau makiažo likučiai, palikti visai nakčiai, ypač kenkia blakstienoms. Būtent tai gali būti susilpnėjusių ir lūžinėjančių blakstienų pasekmė.

7. Neplaukite padažytų blakstienų vandeniu ir muilu. Deja, šią klaidą daro dažna moteris, retai pagalvodama, kad būtent šios priemonės ypač sausina ir plonina vitaminų prisotintas blakstienas. Norėdamos išlaikyti storas blakstienas, naudokite specialiai akims sukurtą makiažo valiklį. Tiesa, tinkamas ir švelnus veido pienelis.

8. Visus judesius atlikite ypač švelniai. Nusivalant tušo likučius nuo blakstienų svarbu ne tik, kokią priemonę naudojate, bet ir kaip tai darote. Dažnai moterys skuba nusiprausti ir nusivalyti makiažą, stipriai trindamos akis vata. Patartina suvilgytą vatos gabalėlį pirmiausia uždėti ant akių voko ir keletą sekundžių nejudinant palaikyti, tik tada imtis lėtai ir ypač švelniai valyti. Taip būsite ramios, kad nepažeisite blakstienų.

9. Pasirūpinkite, kad blakstienos įgautų stiprų juodą pigmentą. Yra keli būdai, kurie padės jūsų blakstienoms tapti kur kas sodresnės spalvos. Vienas jų: specialūs kompresai blakstienoms. Juos galite pasidaryti ypač paprastai: išsivirkite juodosios arbatos, atšaldę ją, pamirkykite vatą ir nugręžę ją švelniai dėkite ant akių vokų. Tokią procedūrą atlikite kartą per savaitę apie 10 minučių. Kitas būdas: pasirinkti tušą, kuriame gausu juodų pigmentų. Pavyzdžiui, išbandžiusios prancūzų kompanijos BOURJOIS akių tušą „Volume reveal“ įsitikinsite, kad jame ypač gausu juodų pigmentų, kuris, padažius jūsų blakstienas, akivaizdžiai paryškins akis ir žvilgnį.

BOURJOIS akių tušas
BOURJOIS akių tušas
Organizatorių archyvas

10. Venkite trintis akis. Pasitaiko atvejų, kada akis niežti ir jas norisi patrinti. Jokiu būdu to nedarykite, nes, tikėtina, kad ne tik sugadinsite makiažą ir išsitepsite paakius, bet ir sužalosite blakstienas. Jei tą darote dažnai, blakstienos taps silpnesnės ir pradės lūžinėti. Tiesa, atkreipkite dėmesį, kodėl jums niežti akis: gal esate alergiška priemonėms ir netinkamai jas pasirinkote.

Organizatorių nuotr.

Užsakymo nr.: PT_71289838

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis