Lietuvės prisipažino, ką mano apie masturbaciją

Sena tiesa, jog kiekvienas bent retkarčiais turime atsiskirti nuo draugų ir pabūti vieni – patys su savimi. Tam yra daugybė priežasčių, kurių vieną – ir labai svarbią – atskleidžia naujausias Gossard Big Survey tyrimas. Jis byloja, jog net devynios iš dešimties moterų periodiškai randa laiko maloniam užsiėmimui iš M raidės. O ką apie tai mano lietuvaitės? Nors rasti merginų, kurios sutiktų paatvirauti, nebuvo paprasta, portalui Romantika.lt pavyko įkalbėti Justę, Olgą, Agnę ir Skirmantę pasidalinti savo pikantiškais įpročiais:

Kaip dažnai Jūs tai darote?

Justė (18 metų, turi vaikiną ): Turbūt bent jau du kartus per savaitę.

Olga (23 metai, turi vaikiną): Dažniau už seksą su savo draugu.

Austėja (27 metai, ištekėjusi): Priklauso nuo to, kiek dažnai lieku viena namuose. Galėčiau pilnai apseiti ir be to, tačiau nematau tikslo save varžyti.

Skirmantė (31 metai, neturi pastovaus partnerio): Kasdien.

Kur ir kada tai darote?

Justė: Užsidariusi savo kambaryje arba vonioje. Galbūt nuskambės kvailai, bet kartą per atostogas esu tai dariusi viešbučio baseine. Žinoma, tuo metu šalia nebuvo jokių žmonių, tačiau adrenalino buvo per akis.

Olga: Bet kur, kur galiu pabūti viena. Ne vieną kartą esu tai dariusi biuro, kuriame dirbu, tualete. Kai darbo daug ir reikia likti viršvalandžius, tai yra geras būdas pašalinti stresą.

Austėja: Tik namie ir tik tada, kai gerai žinau, kad niekas nepaskambins į duris. Kitaip neatsipalaiduočiau.

Skirmantė: Kadangi dirbu iš namų, galiu bet kada daryti pertrauką. Tada atsigulu ant lovos ir neskubėdama atsipalaiduoju. Tai jau tapo savotišku įpročiu – dovana, kurią leidžiu sau pasidovanoti.

Ar Jūsų partneris žino, jog Jūs masturbuojatės, ar slepiate tai nuo jo?

Justė: Niekada apie tai nekalbėjome, bet turbūt nujaučia. Nenustebčiau, jei jis pats tai daro dar dažniau už mane. Juk gyvename XXI amžiuje.

Olga: Kažkada leidau jam tai suprasti. Ir jam tai labai patinka – tik dar labiau užsiveda. Bet, žinoma, aš jam nesakau, apie ką fantazuoju, kai masturbuojuosi. Nesu tikra, kaip į tai sureaguotų.

Austėja: Nežino.

Skirmantė: Niekada to neslepiu nuo savo partnerių, nes nemanau, jog tai kažkoks nenatūralus ar nepriimtinas dalykas. Pavyzdžiui, buvęs draugas puikiai žinojo, kad mano spintelėje prie lovos guli du vibratoriai. Tiesą sakant, vieną vakarą esu tai dariusi prieš jo akis. Ir jam tai labai patiko.

Apie ką galvojate, kai masturbuojatės?

Justė: Dažniausiai pradedu galvoti apie savo vaikiną. Tiesa, kartais vaizduotėje pereinu ir prie kitų simpatiškų vaikinų – buvusių klasiokų, praeities simpatijų... Kartais vizualizuoju seksualias žvaigždes – Bradą Pittą, Ianą Somerhalderį.

Olga: Apie viską, kas kasdienybėje būtų neleistina. Mintyse neretai būnu su dviem vyrais iš karto. Kartais įsivaizduoju, kad tai darau su savo vaikino draugais. Tai – tik fantazijos, todėl nematau tame nieko blogo.

Austėja: Aš labai myliu savo vyrą, kuris yra pats geriausias mano vaizduotės šaltinis. Dar mėgstu skaityti erotines knygas. Dažnai perskaityti vaizdai persikelia į mano mintis ir belieka atsiduoti fantazijai.

Skirmantė: Negalvoju visiškai nieko, tiesiog stengiuosi susikoncentruoti į savo pojūčius.

Ar naudojate sekso žaislus?

Justė: Pati nesu mėginusi, tačiau turiu draugę, kuri įsigijo išmanųjį vibratorių, kurį galima įsidėti į kelnaites, nešioti visą dieną ir valdyti mobiliąja programėle. Kiek man pasakojo, šitas daikčiukas stipriai paįvairino jos santykius su tuometiniu vaikinu, kuriam labai patikdavo viešoje erdvėje perimti vibratoriaus kontrolę savo mobiliuoju...

Olga: Nenaudoju, man pilnai užtenka savo rankų. Nors pabandyti gal ir būtų įdomu.

Austėja: Mano žaislų kolekcija labai kukli – tik vienas vibratorius kiškutis, kurį įsigijau vien dėl to, kad man labai patiko serialas „Seksas ir miestas“. Tai vienas labiausiai pasiteisinusių mano pirkinių, kurį iki šiol saugoju maskuojančioje pakuotėje.

Skirmantė: Pagal nuotaiką. Kartais nenaudoju nieko. Tačiau, kaip minėjau, turiu du vibratorius. Apskritai, manau, kad sekso prekės gali padėti pažinti save. Mūsų visuomenėje yra per daug moterų, kurios nepatiria orgazmo vien todėl, kad nepažįsta savo kūno.

Kokias technikas naudojate?

Justė: Na, specialių technikų tikrai nesimokiau. Bet, kaip sakiau, turiu vieną draugę, kuri šiuose reikaluose daugiau pažengusi. Ji rekomendavo, kad net ir masturbuojantis praverčia geri lubrikantai, tad kartas nuo karto nusiperku.

Olga: Pradedu lėtai ir švelniai, neskubėdama. Kai jau jaučiu, jog tuoj baigsiu, aš sustoju. Kartoju tai keletą kartų, kol įtampa tampa nebepakeliama ir tada jau nebesustoju. Taip pasiekiu net keletą, vieną po kito sekančių orgazmų.

Austėja: Turbūt tokias pačias, kaip ir visos kitos moterys. Gal tik pridurčiau, kad didžiausią malonumą pasiekiu, kai tuo pačiu metu atlieku ir klitorinę, ir vaginalinę stimuliaciją.

Skirmantė: man patinka gulėti lovoje nuogai ant nugaros ir pradėti lėtai, bėgiojant pirštais per klitorį. Vėliau pradedu jį masažuoti, didindama intensyvumą. Jei esu labai įkaitusi ir sudrėkusi, panaudoju metalinį dildo. Naudodama dildo, kita ranka žaidžiu su savo klitoriu, kol pajuntu, jog mano visas kūnas tuoj sprogs.

Ką rinktumės – masturbaciją ar seksą?

Justė: Reikia ir to, ir to. Pastebėjau, kad kai reguliariai masturbuojuosi, lengviau atsipalaiduoju ir sekso metu.

Olga: Žinoma, seksą.

Austėja: Priklauso nuo situacijos... Seksas yra puiku, tačiau mylėdamasi su vyru orgazmą patiriu ne visada. Kartais reikia sau padėti.

Skirmantė: Nesirinkčiau. Nes masturbacija ir seksas yra visiškai skirtingi dalykai, kurių tikslai skirtingi. Seksas suteikia galimybę išreikšti jausmus ir dalintis jais su kitu žmogumi, o masturbacija leidžia sutelkti dėmesį į save, savo norus ir vaizduotę. Aš asmeniškai nenorėčiau apsiriboti nei vienu, nei kitu.

Daugiau apie aukštąsias akimirkas ir būdus joms pasiekti skaitykite sekso prekių parduotuvės Romantika.lt žurnale.


Užsakymo nr.: PT_71896150

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis